Dieta Królowa Małgorzata: wyniki i przykładowe menu

Kontynuując znajomość popularnych systemów odchudzanie żywności. Queen Margaret za dziewięć dni dieta daje wspaniałe rezultaty. Jej pacjenci są łatwo stracić dziesięć kilogramów w ciągu dziewięciu dni. Imponujące, prawda? Dzisiaj mówimy o nim całą zabawę. Ale po pierwsze, trochę o autorze. Queen Margaret – „gwiazda” dietetyk z ponad dwadzieścia lat doświadczeń. Słowo „gwiazda” skontaktował Margarita mocno, bo jest dietetyk konsultant dla wielu gwiazd rosyjskiego show-biznesu. Queen Margaret – autor kilkunastu książek na temat prawidłowego i zdrowego odżywiania, z których najbardziej popularny jest „dobrze odżywionych Zasady harmonii” i „Schudnąć na zawsze!”.

load...

Zawartość:

Na podstawie techniki autora królowej Małgorzaty programu „Królewskim” diety, która jest zróżnicowana i zrównoważona dieta na cały dzień z dostawą do biura lub domu. Zgadzam się, że jest to doskonałe rozwiązanie dla zapracowanych ludzi, ale przyciąga do zdrowej diety i stylu życia.

Ogólny opis diety dziewięć dni do utraty wagi

Wśród wielu bardzo popularnych dietach przeznaczonych używa menu diety Margarita królową, która składa się z trzech dań, a mianowicie: gotowany ryż, gotowane kurczaka lub ryby, surowe lub gotowane warzywa. Ta dieta jest znany jako „dziewięć-dniowej diety królowej Małgorzaty”.

load...

Dieta przeznaczone do dziewięciu dni, a w rzeczywistości jest szeregowe połączenie trzech wolnego od soli mono-diety: ryż, kurczaka i warzyw. Według tej diecie w ciągu pierwszych trzech dni należy jeść tylko gotowany ryż w ciągu najbliższych trzech dni – tylko przegotowanej kurczaka lub ryby, w ciągu ostatnich trzech dni – tylko warzywa.

Przez diecie powinny wykluczać soli i pić 2 – 2,5 litra wody gazowanej. Dzienna stawka wody dzieli się na około 6-10 sztuk i spożywane przez cały dzień równomiernie między posiłkami. Pierwsza szklanka wody, pożądane jest, aby pić na czczo, 20 min przed posiłkiem.

A teraz więcej o każdym trymestrze ciąży.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Próbka Menu diety Queen Margaret of

W pierwszym trymestrze ciąży (1 – 3 dni) – nasycenie organizmu z węglowodanów podczas

Tylko ryż, wodę i miód jest dozwolone w tych dniach. Rysunek przygotowuje raz dziennie zaleca się stosowanie odmiany białe, najlepiej długo.

Sposób przygotowania ryżu na jeden dzień jest stosowana taka sama, jak w każdej innej diety ryżowej:

 • 250 g ryżu nocy przed wlać zimną wodę;
 • Rano spłukać i przesunąć do rondla;
 • Wlać gorącą wodą w stosunku 1:2 i gotować przez około piętnaście minut.

Objętość Rice Gotowy należy podzielić na 5-6 równe porcje. Każda porcja zostanie podjęta w ciągu dnia, w regularnych odstępach czasu, a ostatnia część powinny być spożywane nie później niż na dwadzieścia godzin. W tym okresie wolno jeść maksymalnie trzy łyżki miodu, dźwięk nie recepcji łącząc ją z wodą lub z ryżem.

Drugi trymestr (4 – 6 dni) – okres nasycenia organizmu białka i tłuszczu rozpuszczającego

Te dni jest dozwolony tylko gotowane kurczaka lub niskotłuszczowe odmian ryb (lód, dorsz, okoń morski, etc.) i wody. Mięsny wytwarza raz dziennie. Zalecana ilość surowego mięsa kurcząt dziennie – około 1200 gramów ryb – 700-800 gramów. Dopuszcza się naprzemiennie dni mięsa i ryb, ale nie mieszać z kurczaka i ryby w ciągu jednego dnia.

Metoda gotowania mięsa:

 • kurczaka lub ryby gotowane w godzinach wieczornych (najlepiej w podwójnej kotła);
 • Jasne ze skór;
 • Wynika z kości, aw mieszance z kurczaka i czerwonego i białego mięsa.

Objętość mięsa gotowy do 5-6 dzieli się na równe porcje. Każda porcja zostanie podjęta w ciągu dnia z równych odstępach czasowych, ostatnia porcja do spożycia w ciągu dziewiętnastu godzin. Aby ryby, można dodać kilka łodyg zieleni, takich jak koperku lub pietruszki.

Trzeci trymestr (7 – 9 dni) – okres oczyszczania jelit toksyny

Te dni dozwolona tylko jednego kilograma warzyw dziennie i wodę. Ponadto należy preferować z białych i zielonych warzyw takich jak kapusta, młodych cukinii, ogórków, cebuli. Kolorowe warzywa (marchew, buraki, pomidory, papryka, itp) objętości musi być mniejsza niż biały i zielony. 500 g gotowanych warzyw, oczywiście, bez soli, pozostałych 500 gramów sieczki przygotowane sałatki.

Cała objętość warzyw jest zazwyczaj podzielony na 5-6 równe porcje i jeść w ciągu dnia do 19 godzin. W tym okresie pozwoliło codziennej diecie, aby dodać 3 łyżki miodu, a to lepiej rozpuszczają się w wodzie. Można również częścią codziennej normy wody wymienić niesłodzone zielonej herbaty.

Wyniki odchudzania na diecie gwiezdnej

Według licznych opinii pacjentów, najtrudniejsze dni przeniesiono ryż. Dla tych, którzy nie mogą żyć bez mięsa, warzywa wydają się ciężkie dni. Ale w ogóle, po diecie Queen Margaret wyników pokazała, że ​​pacjenci są zgodne z ich moralnymi i wysiłkiem fizycznym. Ludzie tracą średniej budowy ciała diety do pięciu kilogramów wagi, ludzie więcej tłuszczu – do dziesięciu kilogramów.

Taka ścisła dieta dla utraty wagi, który obejmuje dziewięć diet królowej Małgorzaty, to nie ma potrzeby uciekać się częściej niż raz na sześć miesięcy. Jest to przydatne, żeby przypomnieć przeciwwskazania: chorób, takich jak anemia i cukrzyca. Zanim jednak siedzieć na każdej diety, trzeba mówić do właściwego specjalisty.

Znacznie lepiej, co do zasady, aby dowiedzieć się „prawo” do jedzenia i zacząć żyć zdrowego stylu życia. Po diecie staje się coraz bardziej istotne, ponieważ jest dobrze znana, aby schudnąć – to połowa sukcesu. Zdarza się, że trudniej jest utrwalenie osiągniętych wyników.

I tutaj, aby pomóc krótkie drobne zdrowe zasady żywieniowe i królowej Małgorzaty.

Zasady zdrowego żywienia przez królową Margarita

 • Jedz świadomie, nie zapomnij, że oprócz żywności energii wciąż ma właściwości lecznicze.
 • Wykluczenie z diety zbóż i bielonej cukru białego. Cukier zastąpić miód zamiast soli używać rozdrobnione wodorostów lub soli morskiej.
 • Sałatki lepiej nie tankować w całości lub zatankować niewielką ilość oliwy z oliwek, sok z cytryny i świeżych ziół (bazylia, oregano, tymianek, itp).
 • Pij do 2 litrów dziennie non-gazowanej wody z kubka na pusty żołądek, rozpocząć swój dzień.
 • Objętość

 • Każdego posiłku musi odpowiadać jednej szklanki lub 250 ml. I należy pamiętać, że nie powinno być w odstępach nie dłuższych niż 3-4 godziny, a najlepiej 5-6 razy dziennie.
 • Uwzględnić w swojej diecie pikantnych warzyw i przypraw do spalania tłuszczu, promują spalanie tłuszczu.
 • Podczas smażenia potraw, należy użyć wody zamiast oleju. Olej dodaje się do produktu końcowego.
 • Ćwiczenia lli_1. Aktywność fizyczna powinna być umiarkowana, a dalej, jeśli chcesz schudnąć, co najmniej 40 minut, na proces spalania tłuszczu zaczyna się dopiero po 20 minutach.

Wideo: Menu królowej Małgorzaty dieta – z pierwszej ręki o

Zdrowej diety. I wreszcie – przybliżona Menu diety Królowa Małgorzata z pierwszej ręki – na lodówce i zdrowa dieta.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...