Dieta kolekcja przepis Protasov za

Zawartość:

Dziewcząt i kobiet chciałoby usunąć dodatkowe cali w talii i bioder, innymi słowy – do utraty balastu w podskórnej tkanki tłuszczowej poprzez dietę izraelski dietologa Kim Protasov, który jest bardzo popularny wśród osób, które chcą schudnąć i nie zaszkodzić organizmowi.
Powrót do spisu treści

load...

Która obiecuje kuszące diety

Dieta Kima Protasov jest dobra, ponieważ jest łatwy do przeprowadzenia, gdyż nie ma osłabiające głód, który kładzie nacisk na psychikę podczas zgodności z innymi metodami odchudzania.

Diety, kalorie i wagę menu dostarczonych przez ograniczenia. Można za pięć tygodni jeść o każdej porze dnia i nocy, istnieje dowolna ilość potraw, ze znacznie schudnąć, szczególnie w czwartym i piątym tygodni.

Aby zobaczyć obiecanych wyników, warto wypróbować dietę Kim Protasov, a już zgromadził kilogramów, trzeba prawidłowo wyjść z diety. Temat do dziesięciu diety cyklu Kim Protasov może stracić pewną liczbę kilogramów, które pozwolą organizmowi funkcjonować normalnie.

Wraz z pojawieniem się łatwością dzięki oczyścić organizm pozostawi cukierki czekoladowe nałóg, iz to pójdzie dodatkowego tłuszczu i kilogramów na bokach i brzuchu.

load...

Dlatego Kim Protasov dieta zaleca łakomczuchów, którzy nie mają wystarczająco dużo siły woli sam pozbyć się uzależnienia od słodkich pokarmów.


Powrót do spisu treści

Czas trwania diety i co jeść

Kim Protasov dieta trwa pięć tygodni. Pierwszy tydzień nazywa się ser i jogurt i warzyw. Musimy zaopatrzyć surowe warzywa, sery i jogurty, zawierające 5% tłuszczu. Pozwoliło to na zmianę jeść raz dziennie, gotowane jajka, ale warzywa i produkty mleczne z 5% tłuszczu dużo jeść, pić dużo herbaty i kawy bez cukru i wody bez gazu (co najmniej 2 litry dziennie). W tym menu nie wydaje się smutne, można dodać zielone jabłka, nie więcej niż 3 kawałki.

I z tego zestawu produktów może mieć dużą liczbę potraw, na przykład, przygotować sałatkę z warzyw, pocierać je na tarce i dodać startego jajka i wymieszać z tartym serem, rozcieńczyć pokrojone warzywa jogurt lub po prostu zanurzyć się w nim słodka papryka lub pomidora, wymieszać sok z pomidorów lub miąższu ogórka z jogurtem. Lot fantazji jest nieograniczony.

Można bezpiecznie jeść dużo posiłków na tydzień i zapomnieć o głodzie w przyszłym tygodniu, jak warzywa, ser i jabłka staną się ulubionym pokarmem. Nawet tak pożądane w pierwszych dniach jaja nie chce jeść. Ciało staje się światło w ostatnich dniach w drugim tygodniu, a wraz z nim myśl, nie obciążone chęci jeść kilka posiłków z tłustych mięs i słodyczy, które obiecane dietetyka Kim Protasov.

Aby nie zboczyć z diety, na początku przyszłego tygodnia, jest to mała zmiana: zmniejszenie zużycia ser i jogurt, ale nagroda pocieszenia będzie służyć grillowane mięso, drób lub ryby w ilości 300 g obecnie trzecim, czwartym i piątym tygodniu menu będzie składać się z warzyw, jabłka , sery, jajka, jogurt i mięso. Kim Protasov mówi, że waga zacznie intensywnej opieki do końca trzeciego tygodnia i będzie kontynuowane nawet po diecie osiągnął jego zakończeniu.

Z zastrzeżeniem możliwych wariantów diety. Często zaczynają się stosowanie produktów przeznaczonych na trzeci tydzień, dodać do jabłek potrawy z innych owoców, zbóż, sałatki z olejem roślinnym. Innymi słowy, tworzenie receptur i żywią się własnym systemem.

Ważne jest, aby pić dużo wody i soków. Pomagają organizmowi oczyścić i schudnąć. Protasov dietetyk wyjaśnia, co może przyczynić się do innych składników diety człowieka. Tak że ciało nie nabrał białka z komórek mózgu, mięśni i głównych narządów, Protasov radzi spożywać 80-100 gramów białka dziennie. W tym przypadku ludzie nie ucierpi upośledzenie pamięci i podrażniona.

Jeśli przed ciało zostało przetwarzania kolejnej partii czekolady lub kok, ale teraz będzie aktywnie rozkładają węglowodany złożone, których głównym zadaniem – aby pomóc układ trawienny do pracy z poświęceniem, poprawiają przemianę materii i podnieść ton ciała. Węglowodany złożone nie zostanie tłuszcz osadza się, więc woda powinna być pity do 30 ml na 1 kg wagi ciała. Protasov picia herbaty lub kawy nie zabrania, ale bez cukru lub zamiennika i mleka.


Powrót do spisu treści

Jak wyjść z diety

Aby prawidłowo wypełnione diety Kima Protasov jest na z niego trzeba przejrzeć codzienne menu. Niektóre produkty mleczne są zakupione z zawartością tłuszczu 0,5-1%, ale w sałatki olej dodaje się do 15 g dziennie (3 H, L.). W związku z tym, jest stopniowe zastępowanie tłuszczu zwierzęcego tłuszczu roślinnego. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że trzy oliwki zawierają 1,5 grama tłuszczu i trzy duże migdałów orzechów tyle, a następnie podczas dodawania ich do menu obiad lub kolację, zmniejsza zużycie oleju roślinnego do sałatek.

Policzyć ilość spożywanego tłuszczu będzie miał cały okres wyjściu z diety Kim Protasov. W dzień można jeść 30-35 gramów tłuszczu, która stanowi część nabiału, mięsa smażone lub gotowane na parze, dania rybne, sałatki i jajka. Żółtko z jednego jaja zawiera 4,6 g tłuszczu, jajka – 100 kcal.

Dwa jabłka z trzech upoważnionego dietetyka Kimom Protasovym, można zastąpić innymi owocami, które nie zawierają dużo sacharozy, że jest słodki i kwaśny, zabronione jest korzystanie z banana, mango i suszonych terminach.

Rano, warzywa są zastępowane owsianki. Jest lepsze w użyciu gruboziarnistej kasza owsiany (1-2 p. L.) i odpowiedniej ilości wody do części nie były większe niż 250 ml. Dla kaszy dodał kilka potraw z twarogu o niskiej zawartości tłuszczu i surówka. Dieta powinna być różne: niektóre produkty mleczne są zastąpione mięsa o niskiej zawartości tłuszczu lub kurczaka lub innych pokarmów zawierających proteiny. Następnie, zwracając się do produktów mlecznych, aby wszystkie zmiany były wprowadzane stopniowo.

Tak szybko, jak dieta jest gotowy, jest mało prawdopodobne, że ktoś będzie wynikać myśli o chleb i masło, lub smażonymi ziemniakami z kluskami. Znika pragnienie spożywania słodyczy i czekolady. Nikt nie chce, aby zyskać dodatkowy ciężar ponownie, więc dietetyk Kim Protasov dieta stanowi podstawę wielu dań, które mogą być spożywane w przyszłości: jeśli po pięciu tygodniach diety, lub utrzymać osiągniętą wagę. Nawet dla osób o normalnej wadze diety Protasov jest wielkie korzyści: oczyszcza i odnawia organizm, poprawia sylwetkę powodu utraty pary trzy kilogramy.


Powrót do spisu treści

Zalety i wady diety

Jakie są korzyści z diety Kim Protasov? Trzymanie się diety jest łatwe ze względu na to, że określone produkty. Sama dieta „ma ciśnienie na psychikę,” nie tworzy szum wokół jedzenia. Zdaniem wielu dietetyków, nie ma nieprzyjemne uczucie w splocie słonecznym ( „brzuch”), jak to się dzieje, gdy uczucie głodu.

Stosując podobną do normalnej diety, metabolizm, jelit i trzustki pracy. Tkanka tłuszczowa jest ograniczona ze względu na fakt, że dieta pozwala zrównoważyć białko, błonnik, minerały, witaminy, minerały i laktoza.

Jakie są wady diety Protasov? W ciągu pierwszych dwóch tygodni, powinna istnieć równowaga produktów roślinnych i produktów mlecznych: mleko może spowodować przeciążenie korpusu zawartość białka i tłuszczu, co jest niepożądane z brakiem węglowodany. Wielu ludzi nie są przyzwyczajeni do korzystania z produktów „bez smaku” bez dodatku cukru lub soli. Dopiero pod koniec wszystkie diety zaczynają zdawać sobie sprawę, że niesolone i niesłodzone produkty przyczyniają się delikatny smak i zapach i zmniejszyć apetyt na słodycze.

Z drugiej strony, białka, wapnia i laktozę przyczyniać się do rozkładu tłuszczów w tkance podskórnej, a w związku z tym utraty masy tłuszczu i budowy mięśni. Protasov dietetyk zaleca receptur z dużą ilością non-skrobię warzywa – z witamin, minerałów, pierwiastków śladowych, błonnika pokarmowego. Podczas diety poprawi pracę jelit po spożyciu warzyw do maksimum. Chociaż żywienia Protasov i ogranicza ilość tłuszczu zużywanej w diecie, ale nie wyklucza całkowicie, co jest bardzo poprawne.

Dla tych, którzy tego nie robią Protasov dietetyka zaleca dietę, wyjaśnia. Duża liczba warzyw i żywności zawierającej niewielką ilość skrobi, jest szkodliwy dla pacjentów z chorobami górnych dróg żołądkowo-jelitowych, w tym przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzodu żołądka i wrzodu dwunastnicy 12, przełyku, dwunastnicy. Produkty bogate w skrobię otacza i chroni błonę śluzową żołądka przed uszkodzeniami, które powoduje, że samo jedzenie. W celu uniknięcia zaostrzenia tych chorób receptur tej diety nie powinny być stosowane.

W pierwszym i drugim tygodniu mięsa nie jedzą tylko ze względu na obecność tłuszczu, który jest dostępny nawet w chudej piersi indyka lub kurczaka, ryb. Być może monotonia diety będzie ktoś męczy na początku, ale wiele receptur wzbogacić ogólne wrażenie diety i nie pozwolić odebrać rozpoczął działalność poprzez pozbycie się wagi do połowy.

Jeśli chodzi o jabłka, a następnie, w zależności od żywienia, powinny one zdecydowanie stosować w trakcie trwania diety. Pozwalają one na celu uzupełnienie niedoborów pektyn i węglowodanów. Należy pamiętać, że w naczyniach, których receptury zostały podane poniżej, konieczne jest dodanie niezbyt dojrzałe i słodkie jabłka. Oni mają najniższy indeks glikemiczny, a oni szybko i znacząco poprawić poziom cukru we krwi. Protasov dietetyk nie zaleca się, aby jabłko „przekąska” i dodać je do dań głównych, należy użyć podczas głównego posiłku dnia.


Powrót do spisu treści

Zbiór receptur zalecane przez dietologa Protasov

Twaróg i koperty jabłko

Potrzebne będą:

 • Liście sałaty;
 • Startego z jabłka;
 • Twaróg z cynamonem.

Początkowo jabłko musi być oczyszczone, ruszt i wymieszać z twarogiem. Na każdą łyżkę jabłek łyżką dodać taką samą ilość serem i cynamonem na czubku noża. W dniu 1 liść sałaty rozłożone 1 łyżka. L. Mieszanina. Zawinięte w kapuście. Koperty połączone z fermentowanego mleka. Pieczone

Kefir zupa cappuccino

Potrzebne będą:

 • Kefir – 70 ml;
 • Daikon – 30 g;
 • Pietruszka lub mięty.

Urok i pikantny smak daje zupę daikon, smakują jak rzodkiewki. Wymienić może to być zwykły rzodkiewka, ogórek, papryka czerwona. Ubij w mikserze jogurt z ziołami i pomidorami. Na dole stosu kubków posiekanej daikon nalewania przeniesiono mieszaninę dekoracji gałązka pietruszki lub mięty.

Warzywa z delikatnym jogurtem

Potrzebne będą:

 • Jogurt – 100 ml;
 • Rzepa – 30 g;
 • Marchew – 30 g;
 • Cynamon – do smaku.

Rzepa i marchew pokroić w kostkę, kładli warstwy są wylewane i cynamon. Wszystko wypełnione jogurt.

Kawior z buraków

Potrzebne będą:

 • Burak – 1 szt. Mała;
 • Marchew – 1 szt;
 • Słodka papryka – 1 szt;
 • Curry – do smaku;
 • Koper – 50 g;
 • Kefir – 50 ml;
 • Twaróg – 50 g

Sproszkowany w blenderze buraki, marchew i koperkiem, dodać ser i jogurt, curry do smaku.

Pieczony ser, zioła i trawy

Potrzebne będą:

 • Skrzep – 100 g;
 • Jajko – 1 szt;
 • Zielenie – 3 łyżki. L.

Wszystko miesza się dokładnie, rozszerzone w kubki i pieczone w piekarniku przez 20-25 minut. Może być pieczone w piecu mikrofalowym.

Grzyby sałatka

Potrzebne będą:

 • Grzyby – 2-3 kawałki;
 • Kapusty – 100 g;
 • Słodka papryka – 1 szt;
 • Jogurt – 50-70 mg;
 • Sos sojowy – do smaku.

Drobno strzępić kapusta, grzyby i paprykę. Wszystko przyprawione sosem sojowym jogurt z.

load...