Dieta Inna Volovicheva: jak cienka Star House-2 – diety z menu dnia

Dla zwykłych ludzi, gwiazdy telewizji i show-biznesu są rzeczywiste benchmarki. Marzą o tym samym wyrazem twarzy, subtelne formy, piękne maniery. Czasami utalentowanych i znanych osób mają wiele nauczyć. Na przykład, jeśli od dawna dręczy problem nadwagi, to dlaczego nie skorzystać z doświadczeń z gwiazd, które z powodzeniem pozbyły kompletności. Znamiennym przykładem jest dieta Inna Volovicheva, których skuteczność nie tylko mówi gwiazda House-2, a wiele kobiet doświadczyło zalecenia uczestników projektu skandaliczny.

load...

Zawartość:

Zalety i cechy systemu od odchudzanie Volovicheva

Miejmy zrozumieć o właściwościach odchudzających, które stały się hitem. Jego popularność jest łatwo wytłumaczyć: Inna jako publiczna twarz, naprzeciwko publiczności okazało się piękne, ale bujne dziewczynka w harmonijnym pięknem.

Ina stwierdza, że ​​ważną rolę w odchudzaniu odgrywa woli: jeśli tak jest, to jest możliwe, aby wytrzymać jakiekolwiek ograniczenia żywieniowe ze względu na jego cel.

load...

Główną zaletą tego układu utrata wagi może być traktowany jako jego skuteczności. Przypomnijmy, że Inna skutecznie pozbył projektu z 28 kilogramów! I jest to wynik, który inspiruje, aby wypróbować metodę na siebie.

Dieta Volovicheva ma jeszcze jedną ważną zaletę – jest w rzeczywistości, pomaga przejść na dietę, która najlepiej odpowiada potrzebom ciała. Oczywiście początkowo będzie się wydawać bardzo surowe, jeśli masz zwyczaj jedzenia nadmiernie. Ale w miarę upływu czasu, rozwija się o wiele więcej umiejętności wymaganych: jeść zdrową żywność i umiarem.

Podstawowe zasady systemu odchudzania Star House-2

Teraz dowiedzmy się odpowiedzi na pytania, które prawdopodobnie są zainteresowani: Jaka jest dieta, jak cienka Inna Volovicheva i co musiała nauczyć. Podkreśla, że ​​potrzeba, aby schudnąć rozsądnie. Więc nie drastycznie ograniczyć ich diety: ciało powinno być przygotowane do nowej diety.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Dom 2-gwiazdkowy skupia się na fakcie, że jego metoda jest skuteczna, ponieważ stał się stale jeść w nowy sposób, a nie powrót do starych złych nawyków – są szkodliwe pokarmy i dużych ilościach.

Volovicheva zaleca stopniowe wyeliminowanie z ich menu, wszystko, co boli Figura: mąkę i zasolenia, alkohol i słodycze. Od chleba zrezygnować nie jest to konieczne, po prostu zostawić na biurku wykonane z produktów z mąki żytniej.

Musisz także nauczyć się nowych sposobów gotowania, jeśli nie są jeszcze znane. Na przykład, nie jest niezbędne do uzyskania parownika do przygotowania posiłków dla pary. Nadal wolno jeść gotowane potrawy i dania z grilla.

Inna podkreśla znaczenie odrzucania późniejsze posiłki. Obiad w 18-00 – jest to idealne rozwiązanie, które odgrywają znaczącą rolę w pozbyciu się dodatkowych kilogramów.

Przybliżony dieta Inna Volovicheva

Po opanowaniu zasad systemu odchudzania, można przejść do następnego pytania: od czego żywność w menu dieta składa się z Ina Volovicheva. Dziewczyna zwraca uwagę, że jest możliwe, aby zastąpić niektóre pokarmy takie same. Ponadto, ponieważ metody badania pod ręką jest, aby utrzymać się na rękę „na produkcie obowiązek”. To jest coś pożytecznego i nie-odżywcze, aby pomóc zagłuszyć głód, kiedy nie ma siły, aby wytrzymać do następnego posiłku.

Opiszemy teraz dietę Inna Volovicheva po dniu, od którego można tworzyć swoją dietę. Nawiasem mówiąc, gwiazda poleca: wprowadzenie ograniczeń dietetycznych, nie zapominaj o aktywności fizycznej. Z umiarkowane treningi „tłuszcz” stopi się znacznie szybciej.

Inna zaleca przechowywanie dopływ dom grejpfruta, które pomagają, gdy głód powoduje rzut do lodówki. To nawet pozwala sobie owocem jest prawie aż do chwili oddania do łóżka, bo nie tylko nie szkodzi figurę, ale również przyczynia się do spalania zapasów tłuszczu.

  • W pierwszy dzień śniadanie może być gotowany ryż bez przypraw i tłuszczów. Rozjaśnić danie pomoże zielone jabłko, która jest dodawana do owsianki w postaci przetarty. Po tym, można pić herbatę bez cukru.
  • Na obiad przygotować omlet w podwójnej kotła 4 jajka i 100 g mleka z dodatkiem zieleni. Do niego można złożyć surówka i napój bez cukru – kawa lub herbata. Kolacja ponownie zjeść jajecznicę, popijając zieloną herbatę lub czystej wody bez gazu.
  • Drugi dzień zaczyna się od śniadania samo jak pierwszy. Na lunch, jemy 250 gramów gotowanej wołowiny z pomidorami, picia kawy bez cukru. Mięso Wieczerza znowu, ale z morskiej kapusty. Przed pójściem do łóżka Odpręż się szklankę soku grejpfrutowego.
  • Na trzeci dzień, można mieć gryki śniadanie, które przygotowują kefir. Na obiad jem gotowane piersi z kurczaka z sałatą i kawy roślinnego. Na kolację, pijemy sok grejpfrutowy, i jeść z piersi kurczaka z brokułami.
  • Czwartego dnia rozpoczyna się płatki owsiane, które można dodać pomarańczę lub jabłko. Na obiad – wołowina z wodorostów i herbaty. Na obiad – kurczak z pomidorem.
  • 5 dzień – znowu jeść płatki owsiane na śniadanie i obiad ugotować rybę z warzywami. Wieczerza omlet z 3 jaj, sałatka z ogórków, kapusty i pomidorów.
  • Szósty dzień zaczyna się od płatków owsianych. Na obiad jemy owoce morza z warzywami i obiad z piersi kurczaka z cukinią i cebulą.
  • Kończy tydzień odchudzania owsianka śniadanie, obiad gotowanej wołowiny z puszkach grochu, obiadu – sok grejpfrutowy i jogurt.

Inna Volovicheva o jego odchudzania

Przydatne wskazówki dla systemów odchudzania Volovicheva

Wreszcie możemy podać kilka zaleceń dla tej diety, aby schudnąć szybko i skutecznie.

Nawet w fazie przygotowawczej jest opracowanie diety, które pomogą ćwiczyć siłę woli.

Ważne jest, aby je trzy razy dziennie, ale nie ograniczają się do przekąski w ciągu dnia. Inaczej głód wieczorem rośnie, a człowiek jest gotowy, aby opróżnić lodówkę.

Wreszcie, Inna powinni zbudować swoją dietę tak, że jakość produktu przeważały nad ilość. Po dieta jest do przestrzegania ograniczeń dietetycznych, nawet jeśli nie najtrudniejszy. Następnie wynik – szczupła sylwetka – będzie kontynuowana przez długi czas, jeśli nie na zawsze.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...