Dieta grupa krwi 1. Odchudźcie skutecznie i łatwo

Oferuje on nowoczesne kobiety, ze względu na duży wybór zarówno newfangled i tradycyjnych diet, sprawdzone i specjaliści z dziedzin naukowych, metody odchudzania. Jednak teraz idzie o unikalnej sposób na radzenie sobie z dodatkowych cali, który nie działa na zasadzie ograniczając spożycie pokarmu nie zmniejsza wszystko do liczenia kalorii, co jest podstawowym wymogiem w praktycznie każdej diety. Ta metoda – trzecia grupa krwi 1, dodatni lub ujemny, z pewnymi niuanse w zależności od rodzaju krwi. Ostatnio ta metoda walki z nadwagą próbują zdjąć etykietę oraz definicji „diety”, ponieważ jest to bardziej jak usprawnione, zrównoważony sposób odżywiania. Kij do niego nie będzie trudne, nie tylko w dłuższej perspektywie, ale również w całym życiu.

load...

Ale co było przyczyną szumu wokół diety na podstawie grupy krwi? Podstawą koncepcji diety budowanie ustanowiła rezerwę na potrzeby uwzględnienia tych pokarmów, które były wykorzystywane przez ludzi w momencie, gdy istnieje szczególna grupa krwi w kontekście historycznym. Co ciekawe, to skuteczna metoda walki o idealnej figurze znaleźć wiele dowodów klinicznych i medyczną, a może nawet więcej niż jakikolwiek inny.

Dieta grupa krwi 1 skupia się na poprawie przemiany materii, a tym samym proces odchudzanie zachodzi naturalnie, bez ostrej niewydolności hormonalnej. Jest również udowodnione klinicznie, że ta dieta ma korzystny wpływ na przewód pokarmowy, wspomaga rozwój naturalnej mikroflory, a nawet wzmacnia system immunologiczny i zwiększa odporność organizmu. W niektórych przypadkach nie jest zanik chorób alergicznych, jak również schorzeń skóry, jest naturalnym oczyszczania organizmu, optymalizując działanie wszystkich narządów i systemów na tle z szybką utratą masy ciała bez ryzyka dla zdrowia. Po tym wszystkim, dieta nie może być zredukowana do minimum i nie ogranicza się do użycia jakiejkolwiek jednego rodzaju produktu, aby utrzymać równowagę wszystkich składników odżywczych i minerałów w organizmie.

Dla grupy krwi diety i odchudzania I

Preferowanie określonego rodzaju diety, kobieta musi spodziewa się uzyskać natychmiastowe rezultaty i osiągnąć pożądane – utrata masy ciała. Jak wspomniano powyżej, sposób radzenia sobie z dodatkowych cali od grupy krwi nie przewiduje intensywny Titanic ćwiczenia, kobieta, która wybiera dla siebie taka dieta nie będzie czuć dyskomfort wywołany przez głód. Menu jest tak, że organizm sam, bez zbytniego wysiłku będzie pozbyć się toksyn.

Wśród dietetyków sklasyfikować krew koncepcji. Jeśli mówimy o pierwszej grupie, eksperci nazywają to „myśliwy”. Historycznie rzecz biorąc, ta grupa jest najstarszą tego czasu dieta składała się z białka żywności, głównie mięsa. Jeśli uważasz, że badania, osoby z tej grupy krwi są bardzo różne układ trawienny i wysoki poziom metabolizmu. Dlatego istnieją wszelkie zadatki, aby szybko i trwale stracić dodatkowych cali w okolicy talii.

load...

Istotą diety o grupie krwi 1 dodatni i ujemny jest na dłuższą metę – nie jest w tygodniu Marathon intensywnego utraty wagi, który jest szybko przypominają sobie, ale życia. Menu nie powinna być stosowana przez okres jednego tygodnia, ale potem organizm sam przejdzie w tryb włączy się praca wszystkich narządów jest zoptymalizowany i nie ma radykalnie zmienią nawyków żywieniowych. Ludzie z ogólnym kryzysem pierwsza grupa krwi reaguje na gwałtowną zmianą produktów, które można natychmiast umieścić w zapalenie błony śluzowej żołądka i zwiększenia kwasowości. Dieta dla grupy krwi 1 negatywny lub pozytywny odbędzie sprawniej i zauważalnie pomaga schudnąć, jeśli się niektóre z zaleceń zawartych w diecie.

  • Wysoka zawartość białka w diecie. Dieta krwi Grupa 1 (dodatnich i ujemnych) jest po prostu musi zawierać białko, pokarm. Idealny w tym przypadku są takie potrawy: mięso (dietetyków zaleca powstrzymanie się tylko z tłuszczem wieprzowym), są również dobre owoce morza oraz wszelkie ryby. Aby poprawić metabolizm wymagane jeść wątrobę.
  • Szczególną uwagę należy zwrócić w czasie diety dla pierwszej grupy krwi Rh ujemną zbóż. Paradoksalnie, ale jest to konieczne, aby ograniczyć korzystanie z płatków owsianych, pszenicy, produktów z mąki pszennej. Dopuszcza się stosowanie wszystkich rodzajów fasoli i gryki. Zasada ta odnosi się do diety dla pierwszej grupy rezus krwi pozytywnego.
  • Eksperci podkreślają, że z diety należy kategorycznie wykluczyć, kapusta, brokuły i inne niż koloru, do powstrzymania się od kukurydzy i mąki produktów z niego, aby uniknąć różnego rodzaju konserwantów, marynat i sosów.
  • Ludzie, którzy są na diecie grupy krwi 1, jest konieczne stosowanie ziołowych napojów, takich jak kojący rumianek, Shalfeeva, wyciągi z waleriany lub dzikiej róży, zielona herbata, wapno pić, nie zakazują stosowania win czerwonych. Nie można nadużywać sycery, takich jak kawa, ponieważ jest stymulantem, który może powodować zwiększony apetyt.
  • Na diecie z grupą krwi jeden pozytywny menu Rh zapewnia pokarmy wzbogacone, które zawierają duże ilości jodu, takie jak kapusta, morskiej optymalną wydajność układu hormonalnego muszą zawierać soli jodowej.
  • W odniesieniu do konkretnych suplementów witaminowych i minerałów, to najlepiej skupić się na przyjmowanie witamin B, wzbogacają organizm może być także mangan i jod, potas i wapń.
  • Dieta dla grup krwi 1 oznacza negatywną stymulację hormonów tarczycy. Zapewni to te rodzaje produktów, takich jak rzodkiewki, rzepa, rzodkiewka, daikon – są bogate w enzymy, które zwiększają ilość hormonu. Dla bardziej komfortowego użytkowania pić ich sok z selera i marchwi.

Dla grupy krwi diety I i tabeli dla optymalnej diety

Dietetycy opracowali specjalną klasyfikację wyrobów, a także wykazały ich skuteczność w redukcji masy ciała. Dla wygody, to wszystko trwało kształt w tabeli, więc kobiety, które idą do uciekania się do sposobu korygowania wagi przy użyciu tej metody, musi koniecznie znaleźć listę tych produktów. Dieta dla grupy krwi 1 tabeli oparte są na dwie główne kategorie: produkty, które są w stanie zwiększyć masy ciała, jeśli to konieczne, natomiast druga kategoria obejmuje menu, które skutecznie pomagają stracić irytujące dodatkowych centymetrów w okolicy talii. Spróbuj odczytać z menu, które mogą nieumyślnie przyczynić się do przyspieszonego wzrostu wagi.

Powolny metabolizm, zmniejszenie skutecznego działania insuliny pszenicy i kukurydzy, i wszystkie ich pochodne, takie jak produkty z mąki. Dieta dla krwią pierwszej grupy pozytywnej Rh zakazuje spożywania soczewicy i zbóż, prowokują depresja hormon hormonalny tarczycę, co z kolei może prowadzić do rozwoju cukrzycy, a więc od razu być widoczne nie tylko w nadwagi, ale także zły stan zdrowia , Eksperci twierdzą, że dieta dla krwi pierwszej grupy negatyw musi również stosować się do tych zasad.

Jeśli weźmiemy pod uwagę produktów mleczarskich w tej kategorii nie pojawi się wszelkiego rodzaju użyteczny produkt dla osób z pierwszej krwi. Wynika to z faktu, że jest on praktycznie nie wchłania, a jedynie zakłócić ustalony pracę organizmu, zashlakovyvaya go. Bardzo szkodliwe domek, prawie wszystkie rodzaje twardego i miękkiego sera, należy stwierdzić, że niektóre mniej szkodliwe jest mozzarella, jogurt, i lody. Okresowo mogą zawierać w menu, miękkie sery, takie jak feta, ser czy masło.

Niektóre z tych warzyw w diecie o grupie krwi 1, stół jest umieszczony w szkodliwie awokado, tradycyjną ziemniaczana, kapusta oliwek. Są one bogate w węglowodany i różnych tłuszczów, a metoda walki z nadwagą w pierwszej grupie krwi powinna być oparta na białku i pokarm. Jeśli panel olejów roślinnych, z dodatkiem wagowym do ilości oleju stopień pistacja, oliwki, jak opisano powyżej, rośliny arachidowy mogą konsumować umiarkowane ilości roślinnego oleju słonecznikowego.

Dieta dla grupy krwi 1 przydziela gamę produktów, które zapewniają szybki zyskuje na wadze z kategorii owoców i soków wykonane z nich. Należą do nich na przykład owoce cytrusowe: pomarańcze, mandarynki i grejpfruty, melony jedzenie może być dość szybko zwiększyć kilogramów, odpowiednio, soku pomarańczowego jest podobny efekt. Sok z kapusty nie powinny być zawarte w diecie. Wszystko to wynika z faktu, że pobudzają wydzielanie soków żołądka żywności. Człowiek z pierwszej grupy krwi zaczyna wyraźnie poczucie głodu i dążyć do jedzenia, ponieważ spowolnienie metabolizmu, zakłócają metabolizm.

Produkty dla utraty wagi i diety grupy krwi

Jednak dieta na grupy krwi 1 tabela zawiera listę produktów, które są naturalnym sposobem, nawet jeżeli są spożywane w dużych ilościach, eliminując zbędne kilogramy, eliminuje toksyny i zwiększenie sprawności wszystkich systemów organizmu. Na przykład niezbędne źródło witamin B w wątrobie, w tym grupy witamin korzystne działanie w przewodzie pokarmowym. Ważne jest także, aby jeść czerwone mięso, dieta dla pierwszej grupy krwi Rh ujemną jest szczególnie koncentruje się na białku, więc ważne jest, aby wejść do menu i owoców morza, a także mięso ryb, najlepiej odmian o niskiej zawartości tłuszczu.

Jeśli są kierowane na spożycie mięsa, pozwól być jagnięcina, wołowina, jagnięcina lub cielę i unikać wieprzowiny, słoniny, jak również półprodukty w postaci kiełbasek. Morskie same produkty, które przyniesie postać kobiety do idealnych parametrów powinna zawierać białej ryby: halibut, dorsz, sardynki lub tuńczyk, łosoś i czerwony, różowy reprezentowane łososia. Jeśli chodzi o kalmary lub krewetki, to te rodzaje kosztów zawarte w menu tylko sporadycznie.

Warzywa i owoce, które zmniejszają centymetrów w pokarmie dla krwi z pierwszej grupy negatywne mają następujące: śliwki, śliwki są wielkie świeże, różne rodzaje owoców suszonych w dużych ilościach, może być zużyta, szpinak, brokuły, karczochy. Stymulują one żołądek, który natychmiast zwiększa metabolizm i pozwala szybko schudnąć.

Ważne jest, aby pamiętać, że dieta, wybrany ze względu na grupę krwi – to nie jest sprint, lecz rodzaj przewlekłej Marathon, który zamienił się w sposób na życie. Ta metoda walki z nadwagą jest bardzo skuteczny, ale traktować należy świadomie przestrzegać wszystkich zaleceń przez długi czas do wytworzenia nawyku, a następnie zapraszamy dodatkowy ciężar zostaną zresetowane, a figura nabędzie linie odwołania.

load...