Dieta Dukana: Przeciwwskazania – Czy dieta ma skutki uboczne

Dieta Dukana, nabiera tempa na popularności, podbił niemal całą planetę. Wielu ludzi i nie wyobrażam sobie, jak oni rzucili się zapasów tłuszczu bez cud techniki z francuskiego dietetyka. Jednakże, moda i wydajność – to nie zawsze jest właściwa orientacja tak ważne, nie tylko z wyniku, ale „cena”, która będzie cię to kosztować specjalnie. Dlatego każda metoda kontroli wagi powinny być dokładnie zbadane pod kątem bezpieczeństwa przez organizm. Nie wyjątek jest również znana Dieta Dukana, przeciwwskazania do których, niestety, zmusi niektórych ludzi do poszukiwania alternatyw. Chudniesz z umysłem!

load...

Zawartość:

Przeciwwskazania do systemu Lekarz Ducane

Podobnie jak w przypadku każdej innej metody korekcji masy ciała, we francuskiej diecie ma bezpośredni przeciwwskazania. Niestety, nie wszyscy ludzie cierpią nie tylko otyłość, ale także innych chorób, jest możliwe, aby schudnąć stosując się do rad dr Pierre.

Uważnie przeczytać poniższą listę i upewnić się, że nie wolno używać Dukan Diet.

Bezpośrednie przeciwwskazania: problemy

 • Nerek,
 • Zapalenie pęcherzyka żółciowego,
 • Obecność

 • Kamieni żółciowych,
 • Wysokie ciśnienie krwi,
 • Dna,
 • Wrzód dwunastnicy / żołądku.

Jeśli jakakolwiek inna choroba nie jest zalecane przez lekarzy, aby dostosować ciężar na metodologii francuskiej?

load...
 • Przewlekłe zaparcia, atonia jelit
 • Lli_1,

 • Reakcji alergicznych,
 • Cukrzyca,
 • Gastro / żołądka.

Warto zwrócić uwagę! Co złego z Dieta Dukana, nie wymienione powyżej, można zaobserwować w przypadku obecności innych chorób? Wszystko zależy od diagnozy i ciężkości choroby, więc lepiej nie eksperymentować i skonsultować się z lekarza specjalisty można zaufać całkowicie.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Francuski technika i macierzyństwo

Wiele świeżo upieczony matek karmiących i piękno naturalnie zainteresowanych stanowiska, czy szkodliwy Ducane diety dla rozwijającego się okruchów. Częściowo dlatego, że Pierre nie zaleca taką kobietę, aby schudnąć, stosując się do pierwszych dwóch fazach: Atak i rejs. Ale konsolidacja, ale bogata w owoce i uwalnia od dni białkowych – najbardziej go. Oczywiście, warto pamiętać, że lekarz i generalnie nie zaleca się spożywać i wyeliminowania tych pokarmów z diety zalecanej przez Pierre, na przykład, ten sam czosnek laktację.

Ludzie czasami ponieść konsekwencje Ducane diety nie dlatego, że technika ta jest szkodliwa, ale z powodu własnej nieostrożności lub głupoty. Porady lekarzy w okresie ciąży i na etapie okruchów karmienie piersią wciąż nie został odwołany. Tylko na diecie, z uwzględnieniem zaleceń i Pierre i informacje uzyskane od lekarza, a następnie można zaoszczędzić nie tylko idealną formę, ale także zdrowia, a nie tylko siebie, ale także spadkobiercą.

Wakacje i Dieta Dukana

Każdy, kto kiedykolwiek siedział na diecie, niezależnie od zasad zapewne zgadzają się, że często jest to jej ciągnięcie odpadów lub z głodu, albo z powodu święta, gdy istnieje pokusa w ogóle wyciągnąć wtyczkę, stół pękało z wyśmienitych potraw, napojów płyną jak woda, ale przyjaciółmi przekonała zrobić wyjątek – szklankę napoju tylko jeden lub koktajlu. Więc to wszystko zaczyna raczej projekt modelowania swoją postać kończy.

Tymczasem, nie możemy powiedzieć, że Dukan Diet i alkohol – rzeczy nie są kompatybilne. Pierre – prawdziwy paryski, po roku przeniósł się do serca Francji jest nadal okruchy, więc znany dietetyk nie mogę sobie wyobrazić wakacji bez menu cudownego nektaru – wino.

Więc podobało Dukan Diet, czy alkohol może być zawarte w menu? Będziesz zaskoczony, ale pomimo tego, że prawie wszystkie techniki energetyczne zakazane do spożywania napojów alkoholowych, francuska dieta pozwala sobie pobłażać czasami pijanych gadżety. Jednak ten sposób pozwala Pierre tylko 3. Etap – konsolidacji i bez przekroczenia normy w 2 kieliszków wina tygodniowo, najlepiej czerwone. Ta część jest na tyle, aby się dobrze bawić, bez utraty kontroli nad sobą, która jest obarczona przerwania diety jako całości.

Groźba bycia wśród ludzi zdrowych: co należy bać się każdego

Jakie niespodzianki i minusy Ducane dieta może pułapka stosunkowo zdrowych ludzi? Co mówią lekarze?

Po pierwsze, jednostka jest warta dyskusji, „Dieta Dukana i nerki”, ponieważ wiele osób twierdzi, że francuska metoda korekcji masy „zabija” nerki. To zależy od tego, jak go używać, mimo wszystko, zwykły widelec może stać się bronią, jeśli nie jest używany w odniesieniu do żywności, ale za głupi. Zaledwie kilka żarliwych fanów lekarzy systemu odchudzające Ducane nadużywane technikę i siedzieć, na przykład, w pierwszym etapie powyżej normy (czasem miesięcznie) lub odbiegające od zasad, jeść tylko jakiś jeden produkt coraz częściej – tylko mięso, wywołując takie kroki problemy nerek.

Po drugie, trudności z krzesłem. Takie efekty uboczne Ducane diety są znane wielu. Dlaczego? Powód jest prosty: użytkownicy metoda nie spożywają zalecaną Pierre otręby owsiane lub odbiegających od codziennej normy. Organizm reaguje natychmiast, zmuszając do płacenia za godziny tortur w toalecie.

Po trzecie, nieprzyjemny zapach z jamy ustnej. Jeśli nie chcesz wiedzieć, co jest niebezpieczne Dukan Diet na poziomie osobistym, nawet wtedy, gdy ktoś bliski podczas komunikacji jest skrzywić z nieprzyjemnym zapachu wychodzi z twoich ust, a następnie reżim pitnej. Trzeba pamiętać, że norma użytecznych płynu dziennie – 2 litrów.

Czwarty bieg pogorszenie zdrowia. Podobnie jak w przypadku diety, zgodnie z regułami innymi systemami elektroenergetycznymi, technika francuska może powodować zawroty głowy, osłabienie, zmniejszenie wydajności, złe samopoczucie i inne „pobochki”, które pojawiają się ze względu na gwałtowny ograniczeń dietetycznych i / lub zmniejszenie ilości spożytych węglowodanów.

Ciało, oczywiście, na to potrzeba czasu, aby wyrosnąć „konia” dawki glukozy, która dostaje się do żołądka wraz ze słodyczy, alkoholu, potraw mącznych. Oczywiście, pierwszy raz, kiedy protesty, poczuć swoją determinację pokazuje, że jest źle. Ale taka reakcja jest zupełnie normalne, jak narkotyki, przyzwyczajony do „eliksir”, a mężczyźni tłuszczu, rezygnując spożycie fast foodów, to rodzaj „break-up”, a dr Pierre nie ma nic wspólnego z takimi skutkami ubocznymi. Pan przyniósł własne ciało „obsłużyć” nagromadzonych zapasów tłuszczu, szpecące sylwetkę, więc teraz mam to wszystko „oddzielić”, ale jak inaczej?

Opinie lekarzy o procedurze Ducane

Jeśli jesteś zaznajomiony z przeciwwskazaniami i wyjścia diety doktora Pierre, a następnie, spowoduje powrót do piękna i harmonii umysłu. Powodzenia!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...