Dieta Dukana – menu na każdy dzień przez 4 etapy z listą produktów

„Co takiego jeść, aby schudnąć?” – Sen czy rzeczywistość tłuszczu, który gwarantuje doskonały kształt? Od tego czasu, jaki zrobił Ducane menu diety, że smaczne, satysfakcjonujące i nieograniczona, Twoje marzenia mogą stać się rzeczywistością, ale to nie znaczy, że można leżeć na kanapie i oglądania filmów, przywiązują do ciast. Jeszcze trochę pracy do wykonania, ale wynik przekracza wszelkie oczekiwania. Gotowy do przetestowania cudowną moc francuskiej technologii odchudzanie?

load...

Zawartość:

Znajomość metodologii i autor

Jak trafiłeś do menu lekka dieta Ducane lekarza? Dopuszczalne jest powiedzieć – spontanicznie, tyle geniuszu w naszym świecie. Pierre, jest więcej okruchów, wraz z rodzicami przeniósł się do Paryża z Algierii. Zostań lekarzem – dzieciństwo marzyć prawdziwy, nie mógł znaleźć sobie drogę Duke’a, dokładnie, jaki kierunek wybrać, jednak w przypadku pomogła zdefiniować Pierre.

Początkowo Ducane był terapeutą, ale w 1975 roku wszystko się zmieniło. W recepcji do młodego lekarza przyszedł do pacjenta „nagrodzony” kilka chorób, które rozwinęły się w wyniku ciężkiej otyłości. Pierre zrozumiałe, że dolegliwości leczeniu – nie wchodzi w grę, ponieważ osoba z nadwagą ponownie doprowadzić do recepcji, prędzej czy później. Jak mówią, Ducane „zril do korzeni”, więc postanowiłem traktują swoich pacjentów w kompleksie, w tym wyniszczający organizm otyłości.

load...

W ten sposób narodził się pierwsze menu diety Pierre Duc. Wszystkie kolejne lata, to modyfikuje się poprawić. Wynik był obszerny procedura ze szczegółowym opisem i zbiór receptur, jak również kilku książek, bezlistne całej planety i stały się bestsellerami.

Jak możemy opisać system uwielbiony w pigułce? W rzeczywistości, to – dieta, ale nie jest tak proste, „głodny”, a na krótko efekt jak w przypadku innych metod alternatywnych, które obejmuje 4 etapy:

 1. Attack – catering białek.
 2. Cruise gdy menu diety Ducane – naprzemienne białek i warzyw.
 3. Zabezpieczanie podczas których dieta stopniowo powracają tradycyjne produkty, ale użyteczne, poleca Pierre.
 4. Stabilizacji

 5. – długość faza resztę swojego życia, w rzeczywistości – nowej żywności kultury, do których trzeba będzie się przyzwyczaić, oczywiście, jeśli chcesz mieć idealną figurę i dobre zdrowie.
 6. Wideo Dieta Dukana

  Atak – wojnę na tłuszczu

  Pierwszy etap – Atak jego nazwisko w pełni oddaje istotę tego procesu. Ten okres jest najtrudniejszy, ale bardzo krótka i niezwykle skuteczne, gdy pewnego dnia mają szansę stać się lepiej na 1 kg. Maksymalny czas trwania fazy – 10 dni. Jedz francuskiego dietetyka umożliwia 72 produkt, ale wszystkie z nich – białko.

  Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

  Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

  Poznaj indykatywny wykaz dozwolonych pokarmów i napojów: Produkty

  • Tłuszczu mlecznego;
  • Chude mięso;
  • Podroby lli_1;

  • Ryb;
  • Morza lli_1; Jaja

   Lli_1;

  • Szynka, z nie więcej niż 4% tłuszczu;
  • Tofu lli_1;

  • otręby owsiane;
  • Naturalne przyprawy w postaci suszonych ziół; sok z cytryny (w postaci tankowania); Sos sojowy
  • Lli_1;

   Musztarda lli_1;

   Ocet lli_1;

   Czosnku lli_1; koncentrat pomidorowy

  • (bardzo umiarkowane);
  • Żelatyna lli_1;

  • Kawy / herbaty;
  • Dietetyczne napoje nie są wliczone w swoim składzie cukier; herbatki ziołowe
  • Lli_1;

  • Wody.

  A teraz szczegóły: zaleceniem Pierre przygotować z tych produktów?

  Cudowna Dieta Dukana – szorstka menu na cały dzień dla fazy ataku:

  • Rano – jajecznica, jogurt, napój (herbata, herbaty ziołowe, kawa);
  • Przekąski – ser;
  • Obiad – Ucho, kurczak w ziołach i sosem jogurtowym;
  • Przekąska – jogurt;
  • Wieczorem – ryby lub owoce morza (do wyboru), brusochek sery o niskiej zawartości tłuszczu.

  Podczas ataków zakazanych potraw smażyć na oleju. Wolę użytecznych metod przetwórstwa żywności: gotowanie, duszenie, gotowanie w piekarniku lub na grillu. Jeśli jesteśmy przyzwyczajeni gotować wszystkie żywności na patelni, można kontynuować, ale bez użycia tłuszczu. Mięso pieczone w sosie własnym, a nie gorzej, niż smażone na maśle.

  Cruise – rejs na falach do idealnej wagi

  Cruise – gładką podróż do cenionych cel – wagi, które są wygodne, a co powinno być – tylko można zdecydować. Zazwyczaj okres ten trwa od 3 miesięcy do pół roku, jak wiadomo, wszystko zależy od nadmiaru tłuszczu. Do listy produktów pozwoliło na atak, dodaje kolejne 28 warzywa. Teraz w swoim kulinarnym „aktywa” 100 produktów, zgodzi się Pan, nie jest zły?

  Rejsu Główną zasadą – przeplotu, dieta np składającej się z produktów białkowych i ich kombinacji białek roślinnych. Można przełączać się między 1 Dzień 1, 3 lub 3, ale nie dłużej niż przez okres 5 dni, na dobre samopoczucie się pogarsza. Ci, którzy waży dużo, Ducane radzi wybrać długie okresy przemian, więc masa ciała spada szybciej.

  Jak widać, dzień białkowe menu jest takie samo jak diety opisanej w ataku, więc weźmiemy pod uwagę to, co dzień kombi.

  Więc, francuska Dieta Dukana – szorstka menu na cały dzień na rejs:

  • rano – rolka z kurczaka nadziewane serem, herbata;
  • Przekąska – jogurt naturalny, bez tłuszczu;
  • Jadalny posiłek – zupa z warzyw, jaj i mięsa kulkami;
  • Przekąski – ser;
  • Wieczorem – gulasz rybny, gulasz warzywny.

  Jeśli masz zamiar jeść prawo, może to być łatwiejsze dla kilku funtów tygodniowo.

  To ważne, aby wiedzieć! Metody Ducane – szerokie, obejmujące nie tylko kulturę władzy, ale również styl życia. Lekarz stanowczo nie zaleca trzymać tylko menu, ale również pić wystarczająco dużo (2 litry dziennie), jeść pół do trzech łyżek otrębów owsianych codziennie (ilość zależy od fazy, w której można zjeść), jak również na co dzień chodzić co najmniej pół godziny. Tylko przestrzegając wszystkich zasad Pierre gwarantowanego rezultatu.

  Zabezpieczanie – kupić ubezpieczenie

  „Jeśli Cruise doprowadziła do idealnej wagi, dlatego w dalszym ciągu ograniczać się do żywienia?” – Jesteś ciekawy. To samo pytanie jest zadawane sobie i Duke na początku. A odpowiedź jest znaleźć metodą prób. Faktem jest, że po utracie masy ciała w pierwszych 2 etapach pacjentów Pierre stopniowo przywrócić utracone funtów i wrócił do lekarza o pomoc. Trwało to w nieskończoność, a książę zrozumiał, że system wymaga jeszcze trochę pracy.

  W ten sposób narodził się faza wiążąca, rozdzielczość powrót do normalnego jedzenia, ale stopniowo, utrzymując listę przydatnych produktów. Do listy poprzednich krokach dodaje ziemniaki, chleb, masło, ryż, a nawet słodycze, oczywiście, w umiarkowanych ilościach. Ale jeden dzień w tygodniu są białka – wyłącznie na menu ataków.

  Co stanowi przykład wiązanie diety na 1 dzień?

  • rano – jajecznica z mięsem, kawą;
  • Przekąski – owoce / jagody, ale nie więcej niż 200 gramów;
  • Obiad – ucho z jajami i sałatka ziemniaczana;
  • Przekąska – jogurt / jogurt (cup);
  • Wieczorem – gulasz (warzywa, mięso wołowe / królik).

  „Punktem kulminacyjnym” fazy wiążący jest uważany za „Dzień gluttons”, które Pierre uwzględnionych w metodologii, dzięki czemu użytkownicy mogą zrelaksować się, zatrzymajcie się w swoich ulubionych potraw, a jednocześnie pobudzić metabolizm. Raz w tygodniu, jesteś wolny, aby jeść 1 porcję jakiejkolwiek żywności, nawet najbardziej szkodliwe.

  Czas trwania etapu mocowania zależy jak bardzo spadła. Każdy kilogram tłuszczu stracił wynosi 10 dni od daty dostawy na menu wiążące.

  Stabilizacja – przyzwyczaić się do nowej kultury

  Spożywczego. Końcowa faza – najdłuższy na resztę swojego życia, jednak patrząc na siebie w lustrze, nie będzie przez chwilę żalu, które przystąpiły osoby szczupłe i piękne spółki, którzy żyją zgodnie z prawami wuja Duc. Zobaczysz!

  W menu jest proste: jedz co kiedyś, ale stosując się do tych zasad:

  1. Spożywać dziennie nie więcej niż dwa kawałki chleba, produktów skrobiowych 2, 2 bary i ser 1 porcji owoców / jagód. Jak można sobie wyobrazić, limit na białka i warzyw nie istnieje.
  2. Pić co najmniej 2 litry napojów mineralnych dziennie, preferując czystą wodę.
  3. Raz w tygodniu jeść tylko białko (wraz menu ataków).
  4. Spacer / 20 minut każdego dnia.

  Chcesz przykład diety? To może wyglądać następująco:

  • Rano – naleśniki z jogurtu lub jogurtu, kawy;
  • Przekąski – owoce;
  • Obiad – zupa, wołowina z makaronem (z pełnego ziarna) lub brązowy ryż, surówka;
  • Snack – Twaróg Garnek ulubiona herbata;
  • Obiad – ryby wszelkiego rodzaju z duszonych warzyw, w tym ziemniaków.

  Opisane menu Ducane diety – to nie jest tylko techniką odchudzania. Jest to raczej – rodzaj nauki, która zmienia styl życia swoich zwolenników, konwersja grubych ludzi w udanym, doskonałe patrząc i pewni ludzie.

  Potajemnie

  Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...