Dieta Dukana: Francuska dieta w etapach

„Schudnąć Forever” – z cenionych marzenie każdej ofiary nadwagę, postaraj się schudnąć co najmniej raz. Dietetycy powtórzyć tu od dziesięcioleci: nie tak trudno pozbyć się zapasów tłuszczu, jak utrzymać wynik. Problem ludzkiej psychologii, że zmniejszenie masy ciała wraca do normy i szkodliwym obfitej diety, więc te nadwaga szybko zajmują dawne pozycje. Jak wydostać się z „błędnego koła” i uzyskać idealną figurę dla wszystkich? Tam m.in. Duke Diet – swego rodzaju geniuszem w dziedzinie odchudzania.

load...

Zawartość:

Istotą

Technik

Co to jest dieta Pierre Ducane? W skrócie, to jest – jakby połączenie diety białkowej, białka, węglowodanów i systemu naprzemiennej czczo dni. Ponadto metoda dieta Ducane – drobno zaprojektowane psychologicznie technologia Pierre jednej strony nie ogranicza ilości osób, ale dopuszcza spożywanie tylko produktów, które promować utrata masy ciała, i ten sam typ, który nie może jeść dużo.

load...

Należy zauważyć, że bardzo surowe tylko wyrazić Dieta Dukana – pierwsza faza ataku, ale to jest etap „inspiruje” jej wysokiej wydajności wszystkich fanów techniki francuskiego zatem mają pragnienie, aby przejść tylko wzmocniona, a nie topi się jak wyznawcy innych alternatywne systemy energetyczne.

Brilliant są Ducane dieta jest, że francuski lekarz zawsze motywuje swoich fanów nie tylko słowami, ale także skuteczności, co jest widoczne na co dzień w lustrze. To będzie pozytywna, to jest bardzo ważne dla każdej osoby, zmniejszenie masy ciała, uciskanych przez niektóre ograniczenia żywieniowe?

Byłbyś zaskoczony, ale Dukan Diet, których szczegóły dowiesz się poniżej – skuteczna metoda, która może w krótkim czasie i bez czczo pozbyć się złogów tłuszczu, a także uniemożliwiają powrót w przyszłości.

To ważne, aby wiedzieć! Młodsze pokolenie, a także kawałki, aby schudnąć, oparty na metodologii Pierre lekarze doradzają, ponieważ rosnący organizm potrzebuje rozbudowany i zrównoważone menu diety.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Podstawowe zasady doktora Pierre’a

Znany francuski dietetyk diety Ducane – to nie tylko system do utraty wagi, ale to rodzaj ścieżki do właściwej kultury jedzenia i umiarkowanie aktywny tryb życia, które pomogą ustalić wynik. Staje fan Pierre, w pewnym momencie zaczynasz zdawać sobie sprawę, że francuska Dieta Dukana – jest nauką, jak prawidłowo „zarządzać” swoje ciało, dbać o zdrowie i piękno ciała.

Mówią, że dieta Paul Dukas – sztywne i skomplikowane. Tak, to prawda, ale tylko w pierwszej fazie i do czasu jeszcze nie rozumiemy wszystkie zasady. Ale wtedy wasza kultura żywności i stylu życia, a nastrój – to wszystko zmieni się w takim stopniu, że można się zastanawiać, jak inaczej przed żyją.

Zatem podstawowe nakazy dr Pierre:

  nie

 1. Głodne – to podstawowa zasada Ducane diety. Dr umysł, aby przywrócić piękno kosztów leczenia, więc jest to negatywne nastawienie do czczo lub surowe ograniczenie kalorii menu. A on ma absolutną rację, ponieważ organizm, są narażone na stres w dziedzinie żywienia, restrukturyzuje swoje działania w trybie ekonomicznym, próbując zdobyć tłuszczu i odstawić jeszcze parę liści kapusty, jeść swój lunch.
 2. Move. Tak, więcej Dukan Diet zawiera blok. Tymczasem, nie bój się, nie będziesz musiał się pocić na siłowni godzinami lub nagrać w piłce nożnej. Wszystko jest o wiele łatwiejsze. Lekarz zdecydowanie zaleca jego fani na spacerach, wskazane jest, by oddychać powietrzem. Ponadto, nie jest konieczne do zrobienia w parku, a niektóre dokładnie wyznaczonym czasie. To może potrwać 3 przystanki pieszo, wspinać się bez domu windy, spacer z psem lub umówić się na spotkanie w postaci spacer w lesie – firmie. Najważniejsze – półgodzinny pobyt w trybie chodzić.
 3. Spożywać otręby owsiane, opierając się na. Jak widać, dieta francuski dietologa Pierre Ducane oparte na białkach spożywczych, które, niestety, czasami obarczona problemami z krzesła. Ale, zgodnie z zaleceniami lekarza, że ​​można uniknąć poprzez spożywanie otrąb dziennie. Nawiasem mówiąc, menu diety dla utraty wagi Ducane zawiera wiele smacznych dań na bazie otrębów owsianych, więc nie trzeba zmusić się do zjedzenia mieszaniny bez apetytu.
 4. Wystarcza do picia. Popularne diety lekarz Ducane wobec reżimu picia bezkompromisowej metodologii dzienne fani powinni pić co najmniej butelkę dwulitrowy wody lub jako dopuszczone listę napojów.
 5. Nie

 6. Odbiegają od listy produktów, które mogą być spożywane na każdym etapie. Im bardziej sumiennie będziesz przestrzegać zasad, tym szybciej lista poszerzy.
 7. Fazy ​​Dieta Dukana

  Jeśli jesteś zainteresowany Ducane dieta, szczegółowy opis tej techniki jest to po prostu to miejsce. Więc, co etapy diety składa się z Pierre Ducane do odchudzania? Czym się różnią i ile trwa?

  Technika Francuski obejmuje 4 fazy:

  • Attack – krótko- i skuteczne, ale faza najbardziej restrykcyjny, który trwa do 10 dni i pomaga stać się lepszymi co najmniej 1 kg dziennie. Czas trwania tego etapu zależy od liczby dodatkowych kg. Jeśli – tylko nieliczni, nie będzie wystarczająco dużo paszy na jeden dzień rządzi ataków, ale nadmiar normę ponad 10 kg oznacza to poważne ograniczenia w jedzeniu i wszystkie 10 dni. I nie zdziw się! Długi tłuszczu zarośnięte, szpecące i okaleczenie jej postać zdrowia? Nadszedł czas, aby zapłacić rachunki. Jednak nie wszystko, co złe, ponieważ Dieta Dukana, których ujawnienie jest interesujące dla milionów ofiar nadwagi, obszerną listę produktów. Nawet w ciężkich ataków etapie może zjeść 72 produkt. Oczywiście, wszystkie białka. Lista obejmuje mięso (chude) oraz podroby, jaja, przetwory mleczne, o niskiej zawartości tłuszczu, ryby, owoce morza, a także przydatnych przyprawa do gotowania powyższych przepisów.
  • Cruise – Drugi etap, który jest również często nazywane przeplotów. W rzeczywistości, francuska dieta Pierre Ducane Rejs po etapie – naprzemienne białkowo-węglowodanowy, ale dieta jest to termin bardziej rygorystyczne niż alternatywne metody, ponieważ węglowodany mogą być spożywane tylko w kompozycji z warzyw i ziół. Oznacza to, że 72 pozostawiono produkt białkowy dodaje się kolejne 28 warzyw. Norma otręby, zużywana dziennie, wzrosła z 1,5 do 2 łyżek stołowych Czas Rotacja jest zmienna i zależy od masy ciała chcesz osiągnąć, więc czasami sięga pół roku.
  • Trzecia faza – konsolidacja, wezwał wiążące. Ta faza diety stopniowo normalizuje użytkowników dozowane powrocie znanych potraw w menu, ale przydatne tylko w ograniczonych ilościach. Można znowu jeść chleb jednak, produkty pełnoziarniste, ser, ale nie więcej niż 40 gramów na dobę owoców / jagody, co również ogranicza zużycie – 200 g słodkości dziennie. Norma otręby wzrosła o pół łyżką. 1 raz w tygodniu powinny być karmione w sprawie ataków diety. Konsolidacja trwa w różny sposób, na podstawie tych obliczeń: 10 dni na każdy kilogram utraconego tłuszczu znienawidzony.
  • Końcowym etapie – stabilizacja. Menu tego etapu będą musiały stosować się do całej reszty mojego życia, oczywiście, jeśli chcesz zachować smukły kształt i zdrowia. W istocie, to powrót do normalnej diety, ale uważaj na kwotę produktów skrobiowych (nie więcej niż 2 dziennie), pieczywo (2 plastry), owoce (porcja o wadze 200 g), ser (kawałek do 40 g), a raz zjeść w ciągu tygodnia ataki zgodnie z zasadami. Stawka na trzy łyżki otrąb.

  Dzisiaj, w internecie istnieje wiele filmów Dieta Dukana, gdzie można dowiedzieć się nie tylko procedury, ale także przepisy kulinarne, tajemnice ich wytwarzania.

  Dlaczego francuska dieta zachwycił całą planetą

  Jaki jest sekret popularność systemu korekcji wagowym od Pierre Ducane?

  • Po pierwsze, to działa, pozwalając użytkownikom na uzyskanie cenionych oznaczenie na skali.
  • Po drugie, sposób satysfakcjonujący, ponieważ pozwolenia Pierre jeść produkty białkowe, w dowolnej ilości, a później – i warzyw.
  • Trzecie, technologia nie może być zainteresowany w innych diet, że zgodzi się Pan, że jest ważne dla tych, którzy boją się lepiej lub zwrócić wyrzucić balast tłuszczu. Wystarczy jeść, opierając się na opinii francuskich lekarzy i zawsze w świetnej formie.

  Pierre Ducane typowych błędów w żywieniu

  Przyzwoity alternatywą skuteczne Dieta Dukana jeszcze nie nadszedł z jednym, a to oznacza, że ​​Pierre – najbardziej błyskotliwej dietetykiem na naszej planecie.

  Potajemnie

  Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...