Dieta Dukana: Cruise – wykaz produktów oraz szczegółowy Menu drugiego etapu

„Jedz do syta – a nie odzyskać” – cenionych pragnienie wielu ludzi, którzy lubią delektować się pysznym posiłkiem. Czy to możliwe? Mimo to, dzięki francuskiego lekarza – prawie mag, którego nazwa jest Pierre Duc. Ponadto, jedzenie w systemie, nie tylko nie przytyć, schudnąć, ale także do idealnego rozmiaru dla Ciebie. Pierwsze dwa etapy – najważniejsze, aby zapewnić sukces biznesowy. Najpierw przychodzi atak, a następnie przez długi fazie Ducane diety – Cruise, której nauczysz szczegółowo poniżej. Potem trzeba tylko ustalić wynik.

load...

Zawartość:

Wprowadzenie Video Pierre Dyukanom

Cruise – wycieczka do pięknego

Życie

Etap ten nazywany jest w niektórych źródeł „striping”. Dlaczego? Chodzi o to: produkty dla Cruise Dieta Dukana jest podzielone na 2 kategorie: białka i warzyw. Dieta na tym etapie polega na naprzemiennych okresów zwłaszcza białka żywności białka i warzyw. Przykładowo jednego dnia siedzą na białku, a tym samym – ich połączenie z warzyw. Można stosować różne odstępy czasowe, wziąć 2/2 lub 3/3, ale nie dłużej niż 5 dni, w przeciwnym razie zaczynają czuć słaby, bezpodstawne pogorszenie nastroju, takie jak „eksperymenty” nie może przejść z korzyścią dla urody.

load...

Jaki jest czas na tym etapie? Brak ograniczeń czasowych – aż do osiągnięcia idealnej wagi ciała lub znaków towarowych na skalę, która jest poszukiwana. Wykorzystaj przepisy Dieta Dukana Cruise najmniej sześć miesięcy – do ciebie. Oczywiście, podejście do procesu bez fanatyzmu, ponieważ niektórzy ludzie zafascynowani szybkiej utraty wagi, nadużywanie dietę i stracić więcej niż normalnie przez Matkę Naturę. Oblicz swój wskaźnik masy ciała od ideału i nie pozwalają na odstępstwa w mniejszym boku, ponieważ dążą do pięknego i zdrowego życia, a nie do anoreksji i „odpoczynek” w szpitalu pod dropperów, prawda?

Lista produktów

Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety jest lista wykazu produktów i uczynić ogólnych zakupów, dzięki czemu nie dbać o każdy szczegół do sklepu po drodze „walka” przeciwko szkodliwe, ale zapraszając swoich pokus smakowych w kolorowych opakowaniach, napotykając po drodze do półek.

Więc, który będzie składał się z listy na zakup?

Mięsa

 1. (wołowina, kurczak, cielęcina, królik, mięso końskie, Turcja).
 2. Ryby i podroby (wątroba, nerki, serca), ale nie wieprzowina.
 3. Jaja (biorąc pod uwagę, że dzień nie może jeść więcej niż 2 żółtka).
 4. Seafood lli_1.

 5. Ham (lean – 4%).
 6. Konserwy rybne, ale bez oleju.
 7. Produkty

 8. Mleczne o zawartości tłuszczu nie większej niż 2%.
 9. Warzywa

 10. I zioła (pomidory, rzodkiewki, kapusta, ogórki, bakłażan, seler, cukinia, szparagi, papryka, koper, sałata).
 11. Czosnek i cebula.
 12. Sok z cytryny

 13. Do zdobienia.
 14. Mleko w proszku (o niskiej zawartości tłuszczu).
 15. Sos sojowy i ocet

 16. Do marynowane i naczynia do sałatek.
 17. Substytut cukru lli_1.

 18. Żelatyna.
 19. Proszku

 20. Pieczenia, drożdże.
 21. Olej parafinowy.
 22. Koncentrat pomidorowy.
 23. Sol.
 24. Gumy do żucia.
 25. Napojów dietetycznych.
 26. Kawy.
 27. Wody.
 28. Herbata lli_1.

  Wisdom

  Gotowania potraw. Teraz, gdy wiesz, że pokarmy, które są dozwolone Cruise Dieta Dukana, nadszedł czas, aby przejść do specyfiki ich wytwarzania.

  Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

  Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

  Francuski dietetyk pewnością z zadowoleniem użyteczny sposób przetwarzania żywności, dlatego zaleca się preferować gotowane na parze i jedzenie, ale Pierre nie jest przeciwko gotowania potraw w piekarniku, na grillu / kratki, a nawet na patelni, najważniejsze – że gdy nie było w rzeczywistości, oleju lub tłuszczu. Naucz się gotować we własnym soku, przypraw je użytecznymi zioła, uwierz mi, będziesz zaskoczony, jakie nowe smaki ekstrawagancję przed tobą otworzy.

  Jak widać, dieta menu Cruise Ducane zawiera olej parafinowy. Co z nim zrobić i gdzie je zdobyć? Kup ten produkt można w lokalnej aptece, ale powinny one korzystać mądrze, dodając tylko gotowe posiłki, bez narażania na działanie wysokich temperatur. W nocy można zjeść 1 łyżkę ciekła parafina. Nawiasem mówiąc, na ich podstawie można przygotować sosy, jak również wiele ulubiony majonez.

  Masz również prawo do wypełnienia naczynia pasty pomidorowej (1 łyżka dziennie), marynowane w occie, sos sojowy, jogurt używać do wyrobu sosów, z którego można być trudne do zerwania z nałogiem. Ale potrawy słone Pierre zaleca umiarkowane, ponieważ nadmiar soli w organizmie jest obarczona obrzęku i wolniejszym odchudzania.

  Ogólnie rzecz biorąc, należy połączyć wyobraźnię, odkrywać zbiór receptur z dr Ducane i zaczynają się „stworzyć” użytecznych potraw w imię zdrowia i urody ciała.

  Podstawowe zasady faza Cruise

  Zakup produktów, uświadomił sobie, jak je przygotować? Tak, nadszedł czas, aby przejść do wdrażania wiedzy w praktyce. Ponadto, dr Ducane opracowano kilka zasad, aby pomóc Ci schudnąć szybko, bez narażania zdrowia i pogorszenie nastroju.

  Należą do nich:

  • Codzienny półgodzinny spacer (najlepiej w powietrzu).
  • Picie reżim (stawka dzienna zużycia wody – 2 litry).
  • Zużycie

  • Otręby owsiane (2 łyżki dziennie).

  Zgadzam się, że zasady nie są takie trudne, aby wrócić do świata pięknych ludzi?

  Teraz do jedzenia. Jak być może pamiętacie, podczas rejsu trzeba naprzemiennych okresów białka białka żywności i warzyw. To tak jak prawdopodobnie już nauczył menu atakują, więc wiesz jak jeść białko w dniach. I podczas gdy moc w połączeniu po prostu włączyć do menu warzywa – grupy produktów wymienionych w pkt 9 wykazie określonym powyżej. Oznacza to, że masz możliwość przygotowania praktycznie kompletne pierwsze dania, zapiekanki, gulasze i wiele innych smacznych potraw.

  Wstępnie menu. Protein dziennie – przykład dieta:

  • Rano – jajecznica, kawa;
  • Przekąski – ser;
  • Obiad – ucha, klopsiki;
  • Przekąska – jogurt;
  • Wieczorem – mięso, pieczone z serem.

  Białko roślinne dni – Menu:

  • rano – naleśniki z mięsem;
  • Przekąska – jogurt;
  • Obiad – zupa jarzynowa, bułka z kurczaka;
  • Przekąski – ser;
  • Wieczorem – gulasz z warzyw, pieczone ryby z ziołami.

  Według własnego uznania, można zmienić miejsca mięsne i rybne, a także korzystać z innych przekąsek z zatwierdzonej listy.

  Poprzez Cruise Dieta Dukana może przywrócić idealny kształt, doskonałe samopoczucie i pewność siebie. Bądź dobrej myśli!

  Potajemnie

  Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...