Dieta dr Bormentalja: Jak schudnąć liczenia kalorii

Dostosowanie to waga nie przekracza zmęczenia lub stresu, trzeba spojrzeć na prawo podejścia do swojego ciała. Dieta dr Bormentalja pozwala na osiągnięcie znaczących rezultatów w tej sprawie. Można oglądać swoje ulubione potrawy, słodycze i koktajli. Aby zrozumieć sekrety tej metody, nie jest trudne. Najważniejsze – cierpliwości.

load...

Zawartość:

Jaki jest dieta

W rzeczywistości Bormental żadne diety nie wymyślić. Imię słynnego lekarza ta metoda odchudzania wynikał z psychologicznego podejścia do odżywiania. W specjalistycznych klinikach z pacjentów stale pracuje które koncentrują się na jedzeniu korektę zachowania. Każdy, kto chce schudnąć, udowodnić na przykładzie, że głód nie jest przyczyną objadania się i otyłości. Jest to ułatwione przez inne czynniki.

Gdy pacjent jest obecnie otwarty w uzasadnieniu przejedzenia, daje możliwość stworzenia dla siebie dietę. I gotowe czasopismo nie zaleca się korzystania z menu, lepiej jest używać znanych potraw z własnej lodówki.

load...

Autorzy twierdzą, że wystarczająca technika zwykłe ograniczenia żywieniowe dla spadku wagi. Aby rozpocząć utraty wagi, należy wziąć pod uwagę ilość spożywanych kalorii. Ich liczba nie powinna przekraczać 1200 kcal dziennie. To, jak bardzo człowiek potrzebuje dziennie dla normalnego funkcjonowania. Jednak, aby schudnąć, będziesz w zależności od zmarnowane kalorii, więc praca fizyczna i ćwiczenia bardzo mile widziane.

Ogólnie rzecz biorąc, istotą diety jest to, że nie ma żadnych ograniczeń co do jedzenia nie powinno być. Po usunięciu z diety swoich ulubionych produktów i powiedzieć swoje ciało, że jest na diecie, można uzyskać luz. Będziesz stale odbierać sygnały chęci do jedzenia i być na skraju porażki, co może prowadzić do zaburzeń psychicznych. Lepiej dostroić się do faktu, że zaczniesz schudnąć, stroynet i stają się piękne.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Co jest możliwe, a co nie jest

Książka „Dieta Lekarz Bormentalja” napisany Aleksanr Kondrashov – cudowny lekarz i psycholog w jednej osobie. Autorka mówi wiele o psychologicznych cech osób z nadwagą oraz ich uzależnienia od jedzenia. Wyjaśnia również w szczegółach, co siedzą na ścisłej diecie jest bardzo szkodliwe dla zdrowia. Ponieważ, zrzucając 7 kg miesięcznie na dowolnym mono-diety, w ciągu najbliższych 30 dni, można uzyskać 8 kg. Ten nacisk na ciało. Dlatego słowo „dieta” Alexander Kondrashov używa w tej książce nie jest w sensie „zestaw produktów” lub „dieta”, ale w sensie „ograniczeń dotyczących żywności.”

Oczywiste jest, że trochę ograniczyć się jeszcze, ale co do menu, w każdym razie nie dają swoje ulubione potrawy. Aby prawidłowo malować dieta będzie musiał użyć tabeli kalorycznych pokarmów. Nawiasem mówiąc, jest to bardzo przydatna rzecz. Należy również zakupić waga kuchenna (najlepiej elektronicznej – są bardziej dokładne) i cierpliwości.

Tak, policzyć i zważyć produkty rutynowo stosowane do przygotowania śniadanie, obiad i kolacja. Spróbuj bardzo tłuste i wysokokaloryczne składniki zostają zastąpione lżejsze. Na przykład, zmiana majonezu niskotłuszczowego, kwaśną śmietaną i pieczeń wieprzowa – na gotowanym kurczakiem. Generalnie, gotowane mięso, białka jaj i twarogu o niskiej zawartości tłuszczu powinna być koniecznie w diecie. Nie za dużo, oczywiście, ale to jest niemożliwe bez nich – organizm potrzebuje białka. Bilans jest utrzymywana za pomocą sałatek, warzyw i owoców.

Mąka, tłuszcz i wędzone też możesz jeść, ale nie za dużo. Zauważ, że kawałek stogrammovy z ciasto kalorii równej 800 g lub 400 g małży niskotłuszczowy twaróg. Menu Dieta dr Bormentalja nie ogranicza, sam zdecydować, co jest ważniejsze – mały deser lub dużo owoców morza. Nawiasem mówiąc, można zjeść wiele razy w ciągu dnia, najważniejsze – nie jeść przez cztery godziny przed snem.

Dieta i sportowych Bormentalja

Dla tych, którzy aktywnie odwiedzając siłownię i dużo pracować fizycznie, ta metoda kontroli wagi może wydawać się trudne. Rzeczywiście, po spędzeniu pół dnia w basenie lub w centrum fitness, 1200 kcal dziennie nie może jeść. Jak dotąd nie wyczerpania.

Eksperci zalecają ci ludzie, aby dodać do diety 200-300 kcal. Przy wysokich obciążeniach fizycznych nie wpłynie na tempo metabolizmu w organizmie. Na ogół, ilość dodatkowych kalorii obliczana oddzielnie. Gdy sportem ogranicza się do biegania, czy to wystarczy, aby dodać jeszcze 70-100 kcal. Jeśli nie można wyobrazić sobie życia bez siłowni, może nie trzeba naruszać na diecie. W każdym przypadku konieczne jest, aby obliczyć kalorie słusznie, że nie boli.

Najlepiej jest, jeśli taka dieta ograniczyć ćwiczenia poranne, masaż relaksacyjny lub fizjoterapii. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do tych, którzy dietę do sportu nie był zaangażowany, a tu nagle postanowił. Jeśli tak uważasz schudnąć szybciej, na pewno nie tak. Więc po prostu spuścić swoje ciało w każdym znaczeniu tego słowa.

Plusy i minusy zasilania systemu

Główną zaletą tej metody i osiągnięcia uznaje się, że straci każdy ciężar, który ma chęć. Ktoś stracić więcej kilogramów, ktoś – mniej, ale takie, aby nie schudnąć w ogóle – nie istnieje. Oczywiście, wszystkie te osoby są surowe i poważne o celach i nie naruszają zasady metody.

Kolejnym plusem jest to, że oprócz figur rozwijamy zdolności umysłowych. W jaki sposób? Przeczytaj książkę „Dieta doktora Bormentalja” uważają kalorii i po prostu zabić kilka pieczenie na jednym ogniu spoczynku czytania, a przede wszystkim ćwiczyć wynik (doskonały trening mózgu). Po pierwsze będzie to trochę trudne, ale trzeba zajrzeć do tabeli, która powinna powiesić w widocznym miejscu. Z biegiem czasu, dowiedziawszy się wszystkie „matematyki”, będzie automatycznie prowadzić obliczenia, nawet z dala od kuchni. „Monitorowanie sytuacji” będzie nadal długo po diecie.

Luki w diecie Bormentalja, podobnie jak w każdej innej metody, too. Pierwszy wadę uważa się niezrozumiałe „przyjaźń” ze sportem, która już była mowa powyżej. Aktywność fizyczna, jak i potrzeby, ale jeśli przesadzić, można zranić. W związku z tym, licznik kalorii należy prowadzić bardzo ostrożnie.

Dla tych, którzy nie siedzą w domu i jest w ciągłej podróży, istnieją również pewne wady. Należy stosować się do pewnych zasad, będąc w podróży służbowej, delikatnie mówiąc, trudne. Najprostszym sposobem, aby przejść na dietę na wakacjach, będziesz w stanie gotować dla siebie i kontrolować menu zgodnie z Państwa życzeniem.

Innym drobne wadą – jest to, że podczas gdy ograniczenia dotyczące niektórych produktów, ciało jako znak protestu, zaczyna się chce dokładnie to, co jest pożądane. Jednak ta metoda utraty wagi jest tak dobra, że ​​można jeść wszystko. Pytanie tylko ilość. W takich przypadkach należy starać się „zbić na krawędzi”, ale nie idź do hazardu i nie przejadać.

Recenzje

Diety. Wśród tych, którzy cytowany postać w porządku, liczenia kalorii, praktycznie żadnych niezadowolonych ludzi. 95% ludzi osiąga wspaniałe rezultaty. A pozostałe 5% nie jest podobny albo schudnąć lub chcesz wszystko na raz. Na przykład, od Rostov Daria mówi, że aby schudnąć to zapobiec różnego rodzaju święta i urodziny przyjaciół, która zbiegła się z początkiem jej diety. A kiedy tydzień później wynik nie był widoczny, należy stwierdzić, że system liczenia kalorii to nie jest odpowiedni.

I Pauline, widząc reklamowy szyld z napisem w klinice „Bormentalja diety – schudnąć łatwe” postanowiła, że ​​przez tydzień będzie pomóc jej pozbyć trzydziestu dodatkowych kilogramów. Ale po wysłuchaniu pierwszym wykładzie i Pamiętając, że będzie musiała jeść pięć razy mniej niż zwykle – porzucił ten pomysł, aby schudnąć w ogóle. Żyje z jego stu dwudziestu funtów. Musielibyśmy słuchać jej wykładach aż do końca.

Na pozytywne powiedzieć przyjemne. Nadia z Warszawy żywi się zaleceniami książki Alexander Kondrashov trzeciego miesiąca i pozbyłem się go od czasu do 12 kg. Ona przyznaje, że święta są czasami wyższe niż liczba kalorii, ale potem robi czczo dzień na warzywa lub jogurt. Poczucie samą nadzieją jest niezwykły, choć w pierwszych kilku dniach wydawało się, że będzie to tak trudne do jedzenia źle.

Sergey od Piotra mówi, że trudno było liczyć się pierwsze wyniki. Ważył 212 kg człowieka, aw ciągu pierwszych czterech dni, aby stracić 5 kilogramów. Po tym, że nie myślał o kompleksie „matematyki”, ale chciał pozbyć się tłuszczu. Przez miesiąc, Siergiej stracił 17 kilogramów, rozwodzić się nad tym, że nie zamierza.

Podstawowe zasady udanego odchudzania

Wniosek jest taki: jeśli dana osoba chce schudnąć – nie będzie rozważyć plusy i minusy diety i będą stosować się do zasad i osiągnąć wyniki. Dieta dr Bormentalja daje możliwość dla wszystkich. Zdrowie schudnąć i być piękne!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...