Dieta dla żołądka: opis skutecznej diety na płaski brzuch

Wiele kobiet chce nie tylko schudnąć – chcą pozbyć Nieokrągłość fałd w „niewłaściwych miejscach”, które psują kształt. On walec nieprzychylny wybrzuszenia tum nie pozwala kupić piękną rzecz „Slinky”, założyć strój wieczorowy, ubrany w elegancką kurtkę zapiętą. Musimy ograniczyć się w kształcie „wychodzić” lub „wycisnąć” ciało do gorsetów korekcyjnych. To wtedy dieta na brzuchu naprawdę zdrowsze i zaoszczędzić od dyskomfortu. Wszystkie jego możliwości nie są zbyt skomplikowane, ale towarzyszy jednym wymogiem – aktywności fizycznej i spokój.
Zawartość:

load...

Zmiana podaży lub zestaw środków – to pilne

Aplety „błyskawiczne” utrata wagi w tym przypadku nie pomóc, ale raczej zaszkodzić. Po gwałtownym ulga nienawidził 3-5 funtów tygodniowo niekontrolowane chęć jedzenia końcu nie pokonuje żart – i na obszarach „problem” pojawia się złogi tłuszczu z jeszcze większym uporem. Naukowcy, lekarze, dietetycy mówią: „Krok w tłuszczu powinno być na wszystkich frontach”. Oznacza to, że jest to wieloaspektowe podejście do kwestii pojawienia się nadwagi. Wygrywa ten, który będzie starał się unikać stresu (powodują one pragnienie „przejęcia” kłopotu), dostosować swój tryb rozpocząć regularny sen i poważnie postrzegają główne punkty dietsistemy.

Te czynniki są ważne nie tylko dla ludzi otyłych, z wyraźną tendencją do otyłości. W grupie młodych kobiet o średniej budowie, a czasem nawet wśród stosunkowo szczupłej spełnić te wystające z przodu „bańki” i większy niż talia biodra, która nie pozwala nam na ich pozycję szczupła i atrakcyjna. „Zakłócenia” z powodu zakłóceń w systemie elektroenergetycznym, w połączeniu z siedzącym trybem życia. Szczególnie dotkliwy problem zasadniczo zmienić rytm życia konfrontuje właściciele brzuch tłuszczu trzewnego (wewnętrznego) typ. Jego skłonność do wywołania cukrzycy jest od dawna znane.

Dowiedziawszy się, że ciągle poruszać (chodzić, gimnastyki, a nie wieku na kanapie lub siedzieć godzinami w ekran komputera przy il biurka) – potrzeba „potencjał diabetyków”, należy zwrócić uwagę na ziarnistości porcji żywności i jej zawartości.

load...

Nie pozwól atakuje narządy insuliny tworzące pomogą rozwinąć następujące zasady „podejście do procesu jedzenia”:

  • Przejścia na nizkoglikemicheskie diety skuteczne z żołądka (nie wypłukać z organizmu składników odżywczych, a nie „odchudzania” w niełasce);
  • Bilans

  • Białka i węglowodanów, kompozycji określonej sekwencji „aspektów żywieniowych”, a rytm odwiedzicie jadalnia;
  • Obowiązkowego przestrzegania zaleceń dotyczących spożycia płynu (wody, herbaty ziołowe – a często więcej, kawa, napoje gazowane, alkohol – nie w najmniejszym stopniu).

Baza kalorii żywności i najlepszy dietprogrammy

Wróćmy do kwestii tempa utraty masy nadmiarze. Lekarze, dietetycy ostrzegają, że zmniejszenie masy ciała w ciągu tygodnia do 0,5-1 kg – Dopuszczalna krzyż twarz, że nie tylko niepraktyczne, ale szkodliwe. Oprócz tych danych, rozpoczyna się utrata masy mięśniowej i zakłócenia równowagi wody (odwadniania). Nawet skóra bez konieczności „kurczyć” brzydkie zmarszczki. Jest mało prawdopodobne, że będzie to docenić. Tak, trzeba żyć z myślą, aby uzyskać łaskę formach się powoli. Rozsądne ceny (w szczególności „upadku” poboru energii przez 200 jednostek) wiarygodne nieuzasadnionego wyścigu o „znacznie poniżej zera” wskaźników ważenia.

  • Jeśli chcesz prostszy

Ponieważ znaczna część węglowodanów należy wykluczyć z menu (plus prosty kompleks o wysokim IG), ma sens, aby skupić się na produktach Circus, dla kogoś może nie być dość znajomo. Albo niezbyt ulubionym. Co robić, aby starać się piękne – gotowe do testów. Są one jednak, nie tak straszne – jak sama nazwa wskazuje do osiągnięcia tej diety na płaski brzuch i smukłą talię: gryka, ryż tak kefir. To Twój wybór. Ryż jest dobre dla tych, którzy chcą upiec dwie pieczenie na raz: nie tylko hudit cienki, ale także niezwykle czyści wnętrze toksyn. I to jest – najkrótsza droga do „osa” figury. Z „przypadkowe” GI operacji kucia.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

  • Za „ryzykowne”, a skłonność do skrajnego

„Głębokie” na liście i dietki znacznie bardziej „twarde”, a nawet egzotyczne – takie jak seler i chińskim. Pierwszy, trwający tydzień, wolą dziewczynki. „Basic” mączka trzykrotny w nim jest uważany zupa składniki zestawu „Seler + pomidor + cebula + sos pomidorowy + kapusta dressing”. Kompleks multiwitaminowy tu obowiązkowe. Dodatek – banan i 200 gram kawałek myastsa kurczaka.

Ponieważ większość 3-4-ty dzień istnieje poczucie straszliwego głodu, znosić okrutne dietrezhim może nie każdy. Wiele z „break” po pierwszym dniu „głodówki”. Na zbliżający się duże ryzyko zdarzeń jest uzasadnione (uczucie „superstroynyashki” podałeś). Ale po kilku dniach strat „make up” …

Wersja East jest zbudowany na monotonny „jedzenie” morską kapustę sparowany z alg. Nieźle, jeśli można „przedłużyć” specjalnej diety chudego ryby, ale taki „bukiet” komponentów, aby zapewnić bezproblemowy zwykły człowiek. Ani słowiańska tego menu, będzie pozytywna. Z przyzwyczajony powstają zaburzenia – i pożegnanie do kruchości planów na „a la Galina Yudashkin” …

Jednak dla zwolenników twórczości pozwoliło chińskim i mały odpust – w postaci ryżu. Warunek ten daje szansę utrzymać się na dietreglamente miniaturowe chińskich kobiet dwa do trzech miesięcy. Jeśli płacisz za „ocean” model algi w stanie w przyszłości, oczywiście. Szkoda, bez „Risika” słowiańskich wystarczy tylko przez pół miesiąca. A wynik był bardziej stromy b.

Produkty i potrawy: jakie je

Jednoczy. Wszelkie krajowej „dietpuchka” z naciskiem na ryżu, gryki, kefir ma prawo do tytułu doskonałej diety na płaski brzuch – tym bardziej, że nie ma napięcia z doborem składników, nie ma potrzeby, aby „przyzwyczaić” do dziwnego świata kuchni Wschód chińskiego dla eksperymentu nie jest konieczne. Zasady – całkowitej abstynencji od alkoholu (w tym piwa), tytoń, słodkie, tłuste.

Każdy 3-3,5 godziny lub iść do „jadalni” – aby jeść mało, wypić trochę więcej. W vodichku mewy nie zaszkodzi dodać miód. „Rdzeń” zbóż woli i warzyw zawierających błonnik. Zboża, brązowy ryż, fasola, plus squasha, ogórki i kapusta, jabłko Linia – lista „markę”. Różnią się go liśćmi sałaty i kapusty morskiej, posypane koperkiem-petrushechkoy.

  • Owoce

Bez nich – nie ma mowy. Ale w połączeniu z owsianki, naleśniki, pączki i izolacji. Gruszki, jabłka, pigwy, śliwki – najbardziej udane „rangi”.

  • Białek

Raz lub dwa razy w tygodniu – optymalna dla tego składnika „Gęstość” wygląd. Ryby lub kurczaka (filet), decydować o sobie. W połączeniu z warzywami dadzą największy efekt. Wymieszać i pokonać dwa żółtka z Orange do zaakceptowania dla obiadu. No i kiedy poddać się orzechy, nasiona (grammchikov 50 dziennie) – z tym zdecydować łatwo.

  • Sałatki i jagody maślanki

Pick up warzywa do sałatek nie są bogate w skrobię (czyli nie ziemniaki). Wymieszać je z owocami, wlać twarogu i zalać cały olej roślinny – akceptowalny pomysł. Ale smak kwaśnej śmietany, majonezu nie starają się „nie mieści się” dietprotsess. Wskazówki dotyczące soku spokoju – niech będą skromne i niewyraźna. Ale zatrzymać na jogurt mleko – czysta lub owocowe.

Stealth płaski brzuch

I pić, pić, pić. Meltwater wcześniej promorozhennaya jak nic więcej niż aby ugasić pragnienie. W tym samym czasie, aby oczyścić krew, przyczyniają się do spalania Zhirkov, która absolutnie nigdzie. On przestaje gromadzić się pod pachami i między klatką piersiową tak biodrach jeśli obsługują określone w niniejszym dokumencie.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...