Dieta dla zbioru masy mięśniowej: Menu dla mężczyzn i kobiet

Każdy człowiek jest niepowtarzalny i ciekawy. Znajduje to odzwierciedlenie zarówno w świecie wewnętrznym i wizualny „obraz”. Część z nich ma nadwagę, a starają się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla utraty wagi, inni są zainteresowani dietą dla zbioru masy mięśniowej. Ale jednoczy mają wspólny cel – dążenie do ideału. A jeśli w pierwszym przypadku konieczne jest, aby spróbować wiele systemów energetycznych, ogólne wytyczne są praktycznie identyczne do nadwagi.

load...

Zawartość:

Podstawy Zmiana masy

Masa mięśniowa zwiększa się, gdy ilość energii pochodząca z pożywienia przekracza jego konsumpcję. Ciało zawsze próbuje utrzymać stałe otoczenia wewnętrznego, tak, aby przesunąć wskaźnik górę jest bardzo trudne. Dania kaloryczne będą musiały wzrosnąć do 1,5 lub nawet 2 razy. Wartość energetyczna może być obliczana w poszczególnych produktów, a także gotowane potrawy, korzystając z tabel opracowanych.

Ważne! Odżywcze powinny być stopniowo zwiększana dopóki wzrost masy nie będzie 600-800 g dziennie. Upewnić się, to będzie ważyć co 2-3 dni. Dla wygody, dane powinny być zapisane w zeszycie.

load...

Z reguły rozstrzygania menu nie potrzebują więcej niż 30 dni. Następnie dieta może być używana przez długi okres czasu. Nie potrzeba żadnego szkolenia, aby rozpocząć ją lub przejdź do zwykłej diety.

Budowa systemu zasilania dla mięśni

 • Dać pierwszeństwo wysokokalorycznej żywności budowy.

Jego udział w ogólnej diecie powinien wynosić 70%. Gdy wskaźnik ten jest wysoki stopień przyswajania składników odżywczych.

 • Idź do władzy frakcyjnej.

Synteza białek i wzrost mięśni (efekt anaboliczny) trwa 3-4 godzin po spożyciu. W związku z tym, gdy masa mięśni konieczne, aby zestaw częściej – 5-6 razy dziennie. Więc krew będzie płynąć nieprzerwanie składników odżywczych dla budowy mięśni.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Jeżeli ilość ta podzielona przez mniejszą liczbę porcji, ciało konwersji nadmiaru tłuszczu, żołądka otrzymuje dodatkowe obciążenie.

 • Limit spożycie tłuszczów i węglowodanów szybko.

W celu uzupełnienia energii wykorzystywanej głównie węglowodany, więc reszta składników będzie tworzyć i nakarmić komórek tłuszczowych. Jest to konieczne w celu zmniejszenia lub wyeliminowania zawartości tłuszczu w diecie konsumpcja mięsa i wędlin, smalec, margaryna, masło.

Nie zrozumcie węglowodany zaangażowanych i szybki. W dużej mierze są one w słodkich owoców i słodyczy, mniej – w piekarni. Produkty są bardzo szybko trawione i wydalane. W efekcie zmniejsza się poziom cukru we krwi. Korpus zacznie pracować w trybie ochronnej konwersji glukozy do tłuszczu.

 • ściśle kontrolować dietę w godzinach wieczornych.

Tuż przed snem nie może jeść słodkie i tłuste. Jedzenie powinno być lekkostrawne białka i. Te produkty mleczne, jaja, ryby, drób, warzywa, sałatki, warzywa strączkowe.

 • Doprowadzić ilości płynów pić do 3 litrów.

Ponadto, ten, który pochodzi z produktami, należy do picia czystą wodę (około 2 litry) w celu zapewnienia szybkiego wycofywania produktów metabolizmu, jak również, aby zapobiec odwodnieniu.

 • Unikaj energię przekroczenia.

2 godziny przed wysiłkiem jeść posiłki z dużą zawartością białka i powolnych węglowodanów. Pół godziny po treningu potrzebuje pełnego posiłku.

Przegląd produktów do kompilacji

Menu

Nie ma potrzeby kupowania drogich produktów do gotowania. Wszystkie składniki są w znanych i dostępnych produktów.

Białko:

 • Chude mięso. Ptak jest lepszym rozwiązaniem, ponieważ jest łatwy do strawienia i zawiera prawie bez tłuszczu.
 • Ryby (dowolny) i owoce morza. Konieczne jest użycie co najmniej 2-3 razy w tygodniu.
 • Egg lli_1. W dzień można jeść do 8 sztuk, jeśli nie jest podwyższony poziom cholesterolu.

  Produkty

 • Mleczne z niewielkim procencie tłuszczu (ser, mleko, ser, kefir, jogurt).
 • Rośliny strączkowe (fasola, groch, soczewica, fasola) – najważniejsze źródło roślinnego białka.
 • Nuts. Ponadto zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe.

Węglowodany:

 • ziarna zbóż, pszenicy durum, makaron, brązowy chleb, płatki kukurydziane, musli.
 • Warzywa

 • Dodatkowo zawierają duże ilości błonnika, witamin i składników mineralnych. Powinni jeść pokarm. Kombinacja ta przyczynia się do lepszego wchłaniania białek. Ograniczyć konieczność używania skrobię warzywa – ziemniaki, buraki, marchew (inne niż surowe).
 • Grzyby

 • Nadają potrawie pikantny smak.
 • Owoce i zioła są bardzo przydatne. Ale należy ograniczyć słodkie gatunki (gruszki, banany, winogrona, persimmons, niektóre odmiany jabłoni).

Tłuszcze: tłuszcze

 • Zwierzęcego zawierają tłuszczu, majonez, tłuste mięso, ryby, masło, margaryna, śmietana, śmietana, twaróg, ser.
 • Zakładu – nasiona, orzechy, oliwa z oliwek, siemię lniane, olej słonecznikowy. Ten typ jest najbardziej przydatna dla zdrowia.

Ważne! Ilość tłuszczu w codziennej diecie nie może być zmniejszony do mniej niż 10%. W przeciwnym razie może to zakłócać metabolizm. Ponadto, tłuszcz chroni narządy wewnętrzne i tkanki ludzkiego od hipotermii.

Niedowaga: szczęście czy nie

Pomimo faktu, że osoby otyłe czują szczęście chudy, niedowaga może spowodować wiele problemów. Według naukowców cierpieć z tego 7% populacji.

Brak tłuszczu jest szkodliwy dla zdrowia, ponieważ z reguły jest wskaźnikiem choroby utajone (oprócz predyspozycje genetyczne). Cóż, atrakcyjność wizualną dodaje.

Przede wszystkim konieczne jest, aby poddać się badaniom lekarskim, a zabiegi lecznicze Oczywiście, jeśli to konieczne. Wreszcie wraca dieta dla przyrostu masy ciała. A jeśli zdrowie jest wszystko w porządku z nią, i powinien zacząć.

Przykładowe menu nadwagi

Dla tych, którzy po prostu chcą przybrać na wadze, nie jeść wysokokalorycznych fast foodów, które doprowadzą do powstania komórek tłuszczowych, ale pozbawia organizm łaski.

Menu powinno być pełne i zróżnicowana:

 • Śniadanie. Gulasz z mięsa z warzywami, drożdżówka z serem, herbata z mlekiem.
 • Obiad. Kaszka mleczna z jagód lub owoców suszonych, szklanka soku.
 • Lunch lli_1. Zupa z soczewicy z rosołu, 200 gramów mięsa, drobiu, makaronów, surówka, ubrani z kwaśną śmietaną i owoców kompot.

 • Przekąskowy. Mieszanka owocowa z jogurtem.
 • Kolacja lli_1. Ryby odmiany słonina, tłuczone ziemniaki, sałatka z warzyw i zieleni, przyprawiona olejem roślinnym, herbata, drożdżówka.

 • Drugiej kolacji. Szklanka kefiru.

To jest ważne! Kashi jest gotować z mlekiem i dodać część 1 łyżeczka masła. Mięso jest lepiej wybrać niskiej zawartości tłuszczu i ryby – alternatywne. Sałatki warzywne należy wypełnić ze śmietaną lub olejem roślinnym.

Dieta dla przyrostu masy ciała dla mężczyzn i kobiet jest praktycznie identyczna. Tylko pamiętaj, aby dać silną połowę ciała do ćwiczeń, aby poprawić kształt wziął piękny ulgę.

Porady jazdy zdrowego odżywiania dla masy mięśniowej ustawić

Nie powinniśmy zapominać, że atrakcyjność wizualna – to nie jest gwarancją sukcesu. Powinna istnieć harmonia ze stanem wewnętrznym. Unikaj sytuacji stresowych, zapewnić sobie dobry wypoczynek i zdrowy sen. Pomoże to nie tylko szybko normalizuje wagę i „trzymaj” go na odpowiednim poziomie, ale w inny sposób patrzeć na świat wokół nas.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...