Dieta dla Weight Loss

Każda kobieta zawsze chce wyglądać szczuplejsze, w każdym wieku. Jednak wraz z wiekiem, nasza postać stopniowo zaczyna tracić swój pierwotny kształt. Wynika to ze zmian związanych z wiekiem, a także fakt, że większość kobiet zaczyna przybierać na wadze po ciąży.

load...

W życiu każdego z nas uważało, że prędzej czy później pojawia się, jak rozpocząć utraty wagi. Diety dla utraty wagi jest wiele, a różnią się one przede wszystkim stopień sztywności. Ale wszystkie sprowadzają się do tego, że ograniczają się w konsumpcji niektórych produktów.

Najbardziej popularna dieta byłego Związku Radzieckiego jest Kreml. Nie słyszał o nim tylko ci, którzy są na nadwagi nigdy nie doświadczyłem, i nie był zainteresowany w diecie. Dziś niektóre podziwiać ten system, inni uważają, że minusy. Jednak z pomocą bardzo dużej liczby osób, udało nam się osiągnąć wspaniałe rezultaty.

Co jest cechą diety Kremla? To polega na tym, że nie jest aż tak ciężka dieta ograniczenie. Wystarczy tylko, aby wykluczyć pokarmy zawierające węglowodany. Zestaw dozwolonych produktów do wielu może wydawać się dziwne:

load...
  • Mięsa;
  • Wypieki;
  • Alkohol;
  • Ryba.

Ale to jest dokładnie to, co sprawia, że ​​diety Kremla. Jest to doskonała opcja dla tych, którzy nie są pewni swoich umiejętności, a kto przyjaciele, rodzina i współpracownicy nie wspierają w tym przedsięwzięciu i ciągle starają się zachęcić rozmaite przysmaki, które są zabronione. Resist bardzo trudno w takich okolicznościach.

Jakie są zalety diety Kremla?

Kreml dieta schudnąć przez innych opcji różni się tym, że nie-tak poważnych ograniczeń w diecie. Głównym zadaniem jest ściśle ograniczyć spożycie węglowodanów. Ale pokarmy, które są bogate w białko są mile widziane. Jest także wolno jeść owoce, orzechy, warzywa, węglowodany, które nie są bardzo wiele.

Jeśli mówimy o tym, co jest, to jest niemożliwe, aby takie produkty zawierają ziemniaki, słodkie, mąki, płatki śniadaniowe i soki. Każdy produkt ma przypisaną określoną liczbę punktów. Oni odpowiadają ilości węglowodanów w nich. Najmniej konwencjonalnych jednostek ryby i mięso, ale przede wszystkim – chleba i ziemniaków. Aby osiągnąć maksymalny efekt w krótkim czasie dni należy spożywać pokarmów nie więcej niż dwadzieścia punktów. Żywność o niskiej zawartości węglowodanów nie są liczone. Zasada ta powinna być stosowana około dwóch tygodni. Będzie to pierwszy etap.

Następnie można wprowadzić do swojej diety żywności, takich jak nasiona, jagody, warzywa, owoce, i mogą być dodawane raz w tygodniu przez pięć konwencjonalnych jednostek. I trzeci etap – dziesięć dolarów, ale tak, że dzienna liczba punktów nie przekracza sześćdziesiąt.

To jest cała esencja diety Kremla. Nie tak trudne. W rezultacie w większości przypadków przekracza wszelkie oczekiwania. Świadczą o to opinie tych, którzy próbowali wyobrazić sobie sposób, aby schudnąć. Pozytywne jest ona traktowana i lekarze. Rzeczywiście, w takim wykonaniu, nie ma ostrych odmowa jedzenia, i istnieje silny stres dla organizmu.

W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste. Nie ma potrzeby, aby odmówić sobie we wszystkim. Najważniejsze – trzymać do stołu, a waga będzie stopniowo przejść samego siebie i nie będą cierpieć niewygody.

Czytaj więcej na

 

load...