Dieta dla suszenia ciała – tryb zasilania najsilniejsze mężczyzn i kobiet

Kto z nas nie marzy o ulgi i dokręcić ciało? Pobierz ten wynik jest trudne, ale możliwe. W tym celu nie jest dieta do suchego ciała. Termin ten przyszedł do nas wraz z kulturystyki – sportu, który pomaga „stworzyć” ich ciała przez spalanie tkanki tłuszczowej i przyrost mięśni. Podczas procesu suszenia w tym samym czasie musi angażować się dwa procesy – specjalną dietę i regularne ćwiczenia. W przeciwnym razie nie osiągnie się pożądanego efektu. Przyjrzyjmy się każdej z nich oddzielnie.

load...

Zawartość:

Przygotowawczych Okres

Według ich diety „suszenie” jest podobna do diety białka. Jedyną różnicą jest to, że tu jest stopniowo zmniejszane spożycia węglowodanów, które występuje w czasie 4-6 tygodni.

Aby przygotować się do tego złożonego procesu powinna awansować. Zabronione jest w chorobach przewodu pokarmowego, wątroby, nerek, serca. Podczas diety, organy te muszą pracować w pełni sił, więc awaria może wystąpić nawet w całkowicie zdrowego ciała. Z tego powodu nie jest konieczne, aby rozpocząć sześciotygodniowego diety dla tych, którzy nie brali udział w sporcie i ma słabą mięśni.

load...

Nie uciekać się do niego iw trakcie poważnych zmian życiowych – wakacje poza sesjami domu, przeprowadzka, szkolenia itp Dobrze zaprojektowany dieta dla osuszeniu ciała dla mężczyzn i kobiet wymaga przestrzegania następujących zasad:

 • nie poddawaj się jeść na śniadanie;
 • Jedzenia ułamkowe 4-5 razy dziennie, ale w małych porcjach;
 • 2/3 codziennej diecie powinny być spożywane w godzinach porannych;
 • Całkowicie je wykluczyć wszelkie pokarmy bogate w cukier i mąkę, w tym pieczywa;
 • Nie

 • Pić napojów alkoholowych, w puszkach i sosów gotowych;
 • Kalorii w diecie powinno być 300-350 kalorii mniej niż zwykłej diety dziennej;
 • Uwzględnić w swojej diecie niewielką ilość tłuszczów nienasyconych.

Wykonujemy menu

Logiczne jest, że podstawą potęgi, gdy suszenie są białka – mięso i produkty mleczne. Jednak dla zdrowia będzie prawidłowo podawana w diecie małej ilości zdrowych tłuszczów i węglowodanów. Oferujemy Państwu jeden z punktów gastronomicznych, które zostało zaprojektowane przez 6 tygodni. Więc będzie można wysuszyć i stopniowo powrócić do normalnego odżywiania, bez szkody dla ich zdrowia.

 • 1 tydzień

W tym pierwszym etapie nie jest konieczne, aby upewnić się, że menu diety wysuszeniu ciała zawarte w dniu nie więcej niż 120 gramów węglowodanów. To może być zielone jabłka (2 szt.) lub 1 grejpfrut. Pozwolenie zjeść małą porcję owsianki brązowego ryżu, gryki lub soczewicy (mają niski indeks glikemiczny). Również pozwala jeść 1-2 porcji warzyw sałatkowych, które wypełniają z sokiem z cytryny i 1 łyżki. łyżka oleju lnianego.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Dopuszczalne produkty obejmują pierś kurczaka, twarogu o niskiej zawartości tłuszczu, i ser, jogurt, chude ryby (2-3 razy w tygodniu – łososia lub pstrąga), warzywa, owoce, warzywa niesłodzone.

Zabrania się korzystania sól, chleb i pieczywo, słodycze, w tym batony, muesli, które są popularne wśród sportowców.

 • 2 tygodnie

Ilość spożywanych węglowodanów dziennie jest zredukowana do 100 g Można jeść 1 jabłko lub pół grejpfruta. Kashi jest dozwolone tylko do 14 godzin. Wieczorem lepiej jeść produkty białkowe – jogurt o niskiej zawartości tłuszczu i twaróg.

 • 3 tygodnie

Ten etap wymaga dalszego zmniejszenia spożycia węglowodanów. Ich liczba jest ograniczona do 80 g dziennie i eliminuje owoce i sery. Wszystko inne, co można jeść, jak wcześniej.

 • 4 tygodnie

W dzień można spożywać 60 gramów węglowodanów. Owsianka wykonane z 6 łyżkami płatków. Jeśli kiedyś marchew, następnie od powinny być odrzucane w diecie dnia.

 • 5 tygodni

Zmniejszenie węglowodanów o 20 g (całkowita wynosi 40 g dziennie). Wykluczyć z diety owsianki, preferowanie produktów białkowych i dań z warzyw.

 • 6 tygodni

Dieta dla suszenia ciała dla mężczyzn i kobiet na tym etapie całkowicie usuwa z diety wszystkie produkty mleczne. W tym czasie zaczynają stopniowo powrócić do poprzedniego zrównoważonej diety. Jak to zrobić? Po koniec 6 tygodnia zaczynają paszy zasad piątego, potem czwartego, trzeciego, itd.

Planujemy wykonywać

Ćwiczenia w czasie tej diety pozwala utrzymać mięśnie, nie dać droop skóry i przyspiesza proces odchudzania. Najbardziej korzystne trening aerobowy jak jazda na rowerze, taniec, aerobik.

Szczególnie skuteczne prowadzenie, ale nie tak szybko, jak powolny który trenuje wytrzymałość. Ponadto, aby osiągnąć najwyższy możliwy wynik, działa co najmniej 40 minut. Pozytywny efekt przyjdzie tylko pod warunkiem, że wszystkie zapasy węglowodanów uzyskanych zostanie wydane przed rozpoczęciem biegu. Dlatego lepiej jest uruchamiane po szkole w siłowni lub we wczesnych godzinach porannych tuż po przebudzeniu, kiedy noc ciało wydał wszystkie rezerwy węglowodanów. Przed biegu zjeść jedno jabłko lub inny lekki produkt.

Nie staraj się używać żadnych leków i „palniki” tłuszcz podczas suszenia. Jak ostrzegał wielokrotnie lekarze, są niebezpieczne dla zdrowia, ponieważ nadmierne przyspieszyć metabolizm i może prowadzić do wystąpienia kwasicy ketonowej. Lepiej schudnąć powoli, ale bez komplikacji zdrowotnych.

Wskazówki dotyczące suszenia ciało mistrza sportów Denis Gusiew

Oczywiście, aby przeżyć taką dietę i aktywność fizyczną, musimy poważny impuls. Jeśli masz jeden, można zaryzykować i sprawdzić swoje siły. Mamy nadzieję, że ci się uda!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...