Dieta dla leniwych i słabej woli w wodzie – aby schudnąć łatwiej niż kiedykolwiek

Usłyszeć, że próbuje wykorzystać dietę ze względu na rozstanie z nadwagą w końcu dojść do niczego, często. Dzieje się tak z różnych przyczyn. Ktoś nie może się zmusić, aby przejść do stosowania nietypowych i produktów „bez smaku”. Ktoś odnieść sukces utrudnione przez brak czasu liczyć kalorii i przygotowywanie potraw dietetycznych. Wiele poważnie nie pozwalają niewygodnego grafik. Okazuje się, że nie jest to dieta dla leniwych i zajęty. To jest proste i nie wymaga dodatkowego czasu. Także to nie przeszkadza psychicznie.

load...

Zawartość:

To tak naprawdę „lazy” plan

Opcje „lazy mimowolne” Program na rzecz zwalczania nadwagi trochę. Różnią się one pewne szczegóły i cechy charakterystyczne systemu kosza żywności. Ale jedno ich łączy – obecność jako podstawowy wymóg, aby pić zapotrzebowanie na wodę. Nie tylko to, ale w pewnych odstępach czasowych związanych z jedzeniem. Jak mogę znaleźć lekarzy i psychologów, regularne spożycie czystej wody może nie tylko zmniejszyć zapotrzebowanie na jedzenie, ale również „bodziec” pragnienie ciała do pracy na „pożyteczne” pod względem wyników żywienia. Woda przyspiesza przemianę materii (metabolizm).

Ci, którzy próbowali „się podłączyć” na nowej drodze „wojny z funtów”, zauważył ze zdziwieniem, że zmniejszenie masy ciała raz udało im się „hold” jego osiągnięcie na długo. W opinii wielu ludzi czuje rezultaty diety dla leniwych i słabej woli ludzi, że pomógł im pozbyć się nadwagi przez wiele lat. Niektórzy nawet uważają, że problem z kategorii wagowej jest teraz rozwiązany dla nich na zawsze. Skąd taka pewność siebie i na których się opiera – to problem, który wymaga szczegółowej odpowiedzi. Na korzyść omawianej tutaj dietkompleksa że wypełnienie żołądka zwykle niegazowanych gęstsza niż woda ma zero kalorii. Poprzez zapewnienie fałszywe poczucie sytości.

load...

Że ciało ludzkie zawiera od 50 do 70 procent wody, każdy wie. O tym, że potrzebujemy go więcej, „chleb”, myśląc tylko kilka. Konieczne jest, aby uzupełnić zapasy wody dla ochrony życia. Żywność – składnik wtórny. My przede wszystkim cierpią z powodu utraty wilgoci ciała, a nie z braku kalorii. Pielęgnacja ciała tylko dziesiątej części „Pozycja” jest krytyczne normy płynów. Jeśli przepływ wody nie jest uzupełnianie składników, nie będzie stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia. Natychmiast „odpowiada” na „zaburzenia” mózgu, układu krążenia i układu mięśniowo-szkieletowego skomplikowane.

Na poparcie znaczenia komponentu wody przypomnieć fakt, że obecność stresu na liście zwykłej wodzie pitnej jest w każdym dietproekte. Powodem jest to, że bez tego elementu nie można uciec od „odpady biologiczne” Aktualizacja i limfy, krwi komórek. Jelito bez przepływu cieczy nie będzie się kurczyć, nerki nie wycofa się toksyn z krwi i narządy nie będą gromadziły mocznik. Wszystko to pozostawia nasze tkaniny w postaci rozpuszczonej. Mózg jest czasem udaje się „oszukać” poprzez polstakanchika ogrzać wodę dla wydana „jadalne” – on reaguje na jego obecność jako zrównoważenia wymiany.

Istota i przebieg działań dietprogrammy

Łatwy dietraspisaniya potwierdziły konieczność przyklejają się do zaledwie dwóch zasad (są – poniżej).

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

 • Przed każdym „podejściu do stołu” (15-20 minut przed posiłkiem) powinny pić 2 szklanki wody. Nie zimno, a pokój czy tylko letnie.
 • Po posiłku i dwie godziny później, że woda nie może być pijany. Później – to jest możliwe, ale niekoniecznie do wody: kawa lub herbata jest również odpowiednia. Ale „bez niczego” (tj pechenyushki-cake-buterbrodik wyłączone). Tak więc w dłuższej perspektywie może być stopniowo oduczyć iz „sladkoezhestva”.

„Works” prosta dieta dla leniwych prosta: gęstsza niż woda wypełnia żołądek iw kwadrans dużo jeść, nie będziesz już w stanie. I uczucie głodu znacznie stępione. Plus – z nadzorem lekarzy, dietetyków – taki porządek „obejmuje” szybki metabolizm. Tłuszcze są spalane w szybszym tempie. A ponieważ nie pijesz kawę z slivochkami i mewy z MEDCOM-varenitsem i czystej N₂O, o wszelkich dodatkowych kalorii nie mówimy.

Prawie bez zakłócania ich preferencji i aromatyczna nie jest szczególnie martwić o przestrzeganiu ścisłych harmonogramów i przerw jasności w żywności, tracą kilogrammchikov 8-12 na kilka tygodni. Wierz mi, nawet najbardziej leniwy wśród zwolenników tej regulacji będzie schudnąć co najmniej pół tuzina funtów. Być może jest to dobry wynik dla takiego „nieinwazyjne” i absolutnie nieagresywne dietplana.

Menu – nie może być prostsze

 • śniadanie. Na kwadrans przed posiłkiem do picia (powoli, powoli) 2 szklanki wody. Następnie – wszystkie ulubione śniadanie, w trakcie i po, że nie można pić w ciągu 2 godzin.
 • Lunch lli_1. Mimo to, w tej samej kolejności: woda (2 filiżanki) + zestaw ulubionych żywności. Nie pić w trakcie posiłku, a dwie godziny później.

 • Przekąskowy. Ta sama procedura i montaż. Ale jeśli ten „przekąskę” bardzo mała, 1 szklanka trochę wody będzie za mało. Nic więcej do picia aż do następnego „czasów”.
 • Kolacja lli_1. Wszystko powtarza się – podobnie jak w poprzednich akapitach. Na porannej przekąski, z Lite „evening” porcje pozwalają ograniczenia: tylko szklanka napoju 20-30 minut przed jedzeniem „luźnej”. Nie myć w dół – a potem przerwę dwugodzinny w napoju.

Jak przygotować się do zmiany reżimu picia

Proponowana dieta dla leniwej wody daje najlepsze rezultaty przy odrobinie przygotowania. Pokrótce opisać, co należy zrobić.

 • Przed rozpoczęciem kursu (na kilka dni), ma sens zorganizować detox oczyszczanie narządów wewnętrznych toksyn / odpadów. Home Edition jest dopuszczalne.
 • Jeden dzień przed wejściem w dietprotsess byłoby miło spędzić dzień na czczo.
 • „gra wstępna Woda” nie powinny być wykonywane w pośpiechu. Nie połykać szklankę jednym haustem – zrób to powoli, powoli. Przekracza normę nie jest konieczne. Są wymagane
 • Na sukces „wydarzeń” w standardowych ograniczeń dietetycznych. Ale dobrowolne wycofanie się z co najmniej mąki, słodycze (nawet lepiej – iz wędzone półprodukty) byłoby bardzo skuteczne.

Nie zapomnij o „małych rzeczy”

 • Trzymanie się takiego dietsistemy dozwolone nie dłużej niż 2 tygodnie.
 • Regularnym stosowaniu – nie więcej niż jeden raz w roku.
 • Tryb dieta jest przeciwwskazany u kobiet w ciąży, matek karmiących, którzy mają problemy z przewodu pokarmowego, rdzeni, a tymi, którzy naruszyli nerki, wątrobę. Wszyscy wskazane jest, aby skonsultować się z lekarzem.

To proste: Piję wodę i chudniesz

Jeśli masz sposób, aby schudnąć, jak – spróbuj. Mamy nadzieję, że dołączysz do grona tych, którzy są tak dostępne i niedrogi sposób, aby osiągnąć pożądaną harmonię. I w tym samym czasie uzyskać wiele pozytywnych emocji i „podziwiany” sama.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...