Dieta, depresja, skłonność do przybierania na wadze

Zawartość

Jeśli ciągle o czymś myśleć i wymyślić pomysłowy system, albo nic poza tą samą myśl nie można analizować. Po prostu nie spowodować aby sądzić, że skłonność do przybierania na wadze, które jest pełne rodziców, dziadków, a także rodzaj kształtu wyjątkiem asteniczny – choroba, która może być wyleczona tylko diety życia. W końcu mówimy „jedzenie”, i pomyśleć – „dieta”, czyli wstępnie obliczyć lub niezbyt dobra dieta wuj z zaleceniem na co jeść na śniadanie-obiad-kolacja. Czy wiesz, co notorycznie zdrowa dieta różni się od któregokolwiek z nowoczesnych dietach? Zgadywania? Więc to jest wolność wyboru – niezasłużenie zapomniane w epoce produktów wartość odżywcza agresywny marketing. Zdrowy człowiek wie, jakie jedzenie jest dla niego użyteczne, a które – nie. Iw związku z tym wybiera -uzhiny brunch, nie zapominając wziąć nawet najsmaczniejsze efektywności. Amerykańscy dietetycy i terapeutów z Mayo Clinic śledzone dwa nieprawidłowej diety odchyleń psychicznych „depresji fastfudnaya” i „depresja diety.” Nawiasem mówiąc, w życiu pełne, oba zjawiska są żywym odbiciem.

load...

[Powrót do spisu treści]

Fast food i psychicznego zdrowia

Cóż, kto spośród nas w głównym konsumentem McDonalda? Poprawnie lub studenci, którzy z powodu swej młodości rozwijać, niezależnie od faktu, że na talerzu lub urzędników biurowych, więc crocked monotonne i często zatrudnienia dead-end, które nie mają go na swojej zdrowej diety szczególny czas. A jednak – tłum mahnuvshih z ręki „mocny” towarzyszy, myśląc, że od natury nie obdarzyła normalne uzupełnienie genów, a nie może być cokolwiek chcesz.

Witryna Mayo Clinic opublikował kilka ciekawych wniosków – są ludzie karmione mięsa półproduktów towarów, zbóż, kanapki z białego chleba, czekolady, słodkie desery twarogu i praktycznie przez jeden miał diagnozę „depresji klinicznej”. A to, panie i panowie, to nie tylko „jakiś smutek, złe samopoczucie, złe kształcenie i zły humor”. To jest – prawdziwa fizyczna niemożność zrobić z niczego życia. U ludzi, depresja pacjenta, nie ma siły, aby gotować zdrowych posiłków lub na sesjach treningowych. Tak, to jest nasz człowiek już zakończyć czytanie tego opus jako wciąż przekonany, że takie zmiany są poza nim, z wyjątkiem rodzaju wynalazł anonimowego diety siedzieć raz w roku.

Katerina Zeletski, certyfikowany dietetyk i psychoterapeuta, mówi, że fast food jest dosłownie kradnie zdrowie najmłodszych i najbardziej aktywne. W wielu studentów uzależnionymi od hamburgerów i ziemniaków, tak aby czuć najsmaczniejsze jedzenie w świecie iw życiu dorosłym. Ponadto, zgodnie z Zeletski ludzie reagują nie tylko na określonym smaku fast food, a … na formularzu. Dlatego wegetariańskie parówki i kiełbasy i sera – niemal pierwszymi na znaczenie ludzkiej zakupy, zmierzające do poprawy ich życia.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jak wyjść z „depresja fastfudnoy” jeśli jesteś skłonny Tęgość

Więc, depresja wywołuje uboga w antyoksydanty i minerały, a bogata w węglowodany proste i wysokiej temperaturze topnienia diecie tłuszczu. Podczas gdy na stole są najlepsze produkty, siły na zdrową dietę i kondycję będzie. I prawdopodobnie znajdzie to wszystko raczej bezcelowe. Co zrobić:

 • Udać się do lekarza-terapeuty, niech przepisze przebieg witamin, przeciwutleniaczy i towarzyszący ich wchłanianie minerałów (witaminy A, E, C, selen, magnez);
 • Take tych witamin przez co najmniej kilka miesięcy, nie zaleca picia kawę i nie mieszania too produkty „chemicznych”;
 • Odmówić niezdrowe śniadanie. Według statystyk, dziś rano, „zmiana” w diecie większości ludzi postrzega najbardziej cicho. Dowiedz się jeść owsiankę zamiast płatki, ser zamiast sera tłuszczu i pieczywie zamiast białego. Co do reszty, są one wykorzystywane do jedzenia, dopóki nie pojawi się wreszcie wymusić pewne zmiany w stylu życia;
 • Zacznij iść co najmniej 20 minut dziennie. Nie jest konieczne, aby umieścić rekordy sportowe, chodzić po domu przed snem jest także miły;
 • Jeśli depresja „poszła za daleko”, a czasami można złapać się na myśli, że takie proste i nieciekawe i żyć gdzieś w ogóle nie ma potrzeby – prowadzenie psychologa klinicznego. Załóżmy, że w naszym kraju jest nawet „nieprzyzwoite”, ale można zaoszczędzić sam jest życiem, nie jest czas, aby pomyśleć o przyzwoitości.

[Powrót do spisu treści]

Depresja pokarmowy lub rewers aktywności społecznej

Więc, nowoczesna dziewczyna powinna być piękna, szczupła, zadbana, inteligentna, zrobić karierę, nie zapomnij o znajomych, posiadają trwałe relacje lub żonaty, planowanie dziecka do angażowania się w sprawności, aby monitorować stan zdrowia, rekreacji na świeżym powietrzu … nie jesteś zmęczony, aby przeczytać tę listę? Tymczasem większość z nas nałożone nawet bardziej surowe wymagania. „Wymień cechy kobiet sukcesu” jak miecz Damoklesa wisi nad głową młodych kobiet miejskich. Jeśli „nie mieści się” do jednej z krawędzi, równie dobrze może pochodzić … Nie, apatię, pożądanie i chaotyczne działania.

Wielu ludzi wierzy, że aby schudnąć – to nie jest w danej instytucji i nie dostać pracę. Wystarczy, powiedzmy, mniej jeść. Więc szybko wbite żądanie przeglądarki „schudnąć przez H kilogram miesięcznie”, jak powiedział nam w odpowiedzi dietku wsuwa. A teraz spójrz na rankingu popularnych diet w stylu jeść mniej – gryka, kefir, ryż, dieta manekiny. Żaden z nich nie jest jeszcze połowa przeciwutleniających witamin i minerałów, wymaganych przez ludzi. A dieta daje ani nieporównywalne poczucie osobistej niewoli i „drugiej klasy” – zaczynasz myśleć, że wszystkie dziewczyny lubią dziewczyn, ale można tylko niesmaczne gryczana bez soli, bo – pełne, a więc gorzej niż inni.

Restrykcyjne diety często sygnalizują brak miłości do siebie …. Upraszczając, można się przyzwyczaić do myśli, że miłość i / lub szanować siebie, jeśli tylko może – uda, że ​​jest cienka. I koło się zamyka. Depresja dietetyczne, nawiasem mówiąc, jest zdolny do:

 • Zniszczenia więzi społecznych – zabrać swoich przyjaciół, wsparcie rodziny, a nawet pracy;
 • Zniweczyć twoje wysiłki, aby nauczyć się czegoś nowego – mózg brakiem składników odżywczych, działa przede wszystkim źle lub wcale, co by nie było mówić o cudach głodu;
 • Make you kojarzy się wyłącznie na rysunku, żywności i specjalnych ćwiczeń nudnego, która jest stale materiały o żywności, kształtu ciała i ćwiczeń nauki, wybierze wszystkie „szybka” i przechył z jednego systemu do drugiego. Wynik?

Dowiedz wyboru. Jest to najbardziej istotne. Osobiście zazwyczaj doradzają:

 • Wybór zdrowej żywności – pełnoziarnistych w postaci zboża, świeże produkty mleczne o niskiej i normalnej zawartości tłuszczu, wysokiej jakości herbata i kawa nie jest z „torby”, świeżych owoców i warzyw lub, w skrajnych przypadkach, „zamrażania szokowego „miód naturalny i trochę drogie, ciemna czekolada, świeże mięso i ryby, jeśli je jeść.
 • Dowiedz się, jak połączyć zdrową żywność – wystarczająco dużo, aby utrzymać ciężar 3-4 porcji ziaren, 2 porcje słodyczy, 3 porcje białka, 2-3 porcji oleju i praktycznie nieograniczoną ilość warzyw i owoców. Zaczął tracić na wadze? Wymień 1-2 porcji warzyw nieskrobiowych, ziarna, i jeść słodkie, co najmniej co drugi dzień. Nie schudnąć? Weźmy wreszcie sportu.
 • Jeżeli jesteś pewien, że ciężko chory, na przykład, zaburzenia metabolizmu, ciągłe bóle głowy, zmęczenie, ból w różnych „sekcji” ciała, przestać czytać fora i porady w internecie i udać się do lekarza.
 • Wybierz wreszcie sam, a jego styl – do rezygnacji z prowadzenia tych trendów, który Cię maniaków. Noś ubrania na rysunku i nie zawsze są nudne szaro-brązowy kolor. Zrozumieć, że piękno – różne. Nie wierzysz mi? Ale Monica Bellucci, Kate Winslet i inne wspaniałe kobiety z form nie zgadzają się ze sobą.

load...