Dieta Anita Choi Menu „Złota Dziesiątka” dla prawidłowego odchudzania i stabilne wyniki

Wiele osób uważa, że ​​aktorka i piosenkarka jest łatwo być piękne: styliści będzie wybrać odpowiedni strój i zrobić jej włosy, make-up artystów będą zaangażowani w makijażu. I stroynyashek prawie nikt nie dyskutuje. Tutaj Diva pulchny, ich sukces w utracie wagi zwrócić całą uwagę. Tak, wielu „pączki” są zainteresowani w diecie Anita Choi, który pomógł piosenkarza odzyskać harmonię po 15 latach prawie w rekordzie 100 funtów.

load...

Zawartość:

Świetna wokalistka zwycięstwo w walce z nadwagą

Anita Coj, bardzo energiczny, o silnym charakterze i wielkiej wytrzymałości, próbuje różnych sposobów, które mogą pomóc jej schudnąć. Były męczące ćwiczenia, a na czczo, i wszelkiego rodzaju diet, ale żadna metoda nie jest całkowicie rozwiązało problem. Małe „przesunięcia” masy ciała obserwowano, ale po jakimś czasie zniknął tak ciężko kilogramów powrotem.

Resetowanie połowę istniejących wagi (prawie 50 kg!) Singer pomógł system zasilania o nazwie „Złota Dziesiątka”. Przeznaczony jest dietetykiem metropolitalny Margaret królowej, co sprawia, że ​​znane osobistości do stawienia się przed publicznością w zupełnie nowej roli, a nawet odmłodzona roku dtsat tak dalej. Ponadto, lekarz ona cierpi na nadwagę, która wynosi 30 kg, był w stanie poradzić sobie z tym problemem, a poprzez osobisty przykład okazało się, że wszystko jest możliwe – istnieje wola i cierpliwość.

load...

A Anita Coj to jedyny potwierdzony. Widzowie zobaczył smukłą piosenkarka z pięknych form, która wygląda świetnie każdego stroju. Za wykonanie jednego utworu pasuje Closed maksymalną długość sukni, na innym – i pończochy ciała.

Gwiazda nie ukrywa receptury odchudzania i cieszy dzielenie się z jego menu groupies, który pomógł jej rozwiązać ten problem.

Menu przez dziesięć dni „, kontynuacja”

Dieta Anita Choi „Złota Dziesiątka” dość trudne, ponieważ w ciągu dnia monotonnej diety, a nawet w ograniczonej liczbie. Jednakże zaletą jest to, że naczynia są zmieniane.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

 • 1. Dzień

1 litr jogurtu, 0,5 kg ogórków, zieleni. Dieta powinna być podzielona na 6 etapów w przybliżeniu równe porcje. Produkty mogą być używane oddzielnie, posiekać warzywa i zalać ich jogurt, bat w blenderze. Surowe zalecenia dotyczące gotowania tam.

 • 2-4 dni

Codzienne menu zawiera grejpfruta 5 i 5 jajka. Co godzinę, należy je jeden z przeplotem produktu. Okazuje się 10 potraw, więc pierwsze śniadanie musimy planować 7-8 godzin porannych. Grejpfrutowy może zastąpić pomarańczy.

 • 5. Dzień

2 jajka kurze i 1,5 kg świeżych ogórków. Produkty mogą łączyć w jednym posiłku, lub wykorzystywać je oddzielnie. Ostatni posiłek powinien być zaplanowany na 19 godzin.

 • 6. Dzień

W połowie drogi przeszedł, więc najbardziej trwałe mogą korzystać z różnych menu. Główną zasadą w tym dniu jest przestrzeganie odstępów między posiłkami na 2 godziny.

 1. Płatki owsiane, gotowane w wodzie z dodatkiem 1 łyżeczki miodu i 1 łyżkę startego jabłka.
 2. Gotowane jajko.
 3. Sałatka z surowej marchewki rozdrobnione, doprawione 1 łyżeczka oliwy z oliwek.
 4. Jogurt naturalny (200 g).
 5. 1 gruszka.
 6. Sałatka z surowych buraków, doprawione 1 łyżeczka oleju roślinnego.
 7. 1 pomarańcza.
 • 7 dzień

Ta sama odmiana żywności w odstępach 2 godzin.

 1. Owsiane, wytworzony według tego samego przepisu.
 2. Wybór 1 Produkt: pomarańczowy, granat, surowa marchew, jabłko.
 3. 2 kiwi lub jeden granat.
 4. 150 g gotowanego kurczaka, warzywami.
 5. Gruszka.
 6. 150 g pieczone ryby z warzywami.
 • Dnia 8

Powtarza się menu 5. Dzień: 1,5 kg ogórków, 2 jajka na twardo i zioła. W sporządzaniu potraw, nic się nie zmienia.

 • 9-cia dni

Put 3 porcji kaszy gryczanej, gotowane specjalną recepturę i 6 ogórków. Co 2 godziny do jedzenia owsianki lub metody z przeplotem 2 ogórka.

Sposób przygotowania: gryka wody ugotować kaszę, dodać 1 posiekaną cebulę, startą marchewkę i seler, posypać z sokiem z cytryny.

 • Dniu 10

Można nawet poddać się ziemniaki, tylko że nie jest konieczne, aby jeść po 19 godzinach.

 1. omlet Para z 2 jaj.
 2. Jabłko.
 3. 150 g gotowanej ryby, sałatka z pomidorów i ogórków, ubrany z oliwą z oliwek.
 4. W piecu do pieczenia czerwona papryka (2 szt), posypane cebulką. Ziemniaki
 5. (2 sztuki), gotowane w mundurkach, sałat.
 6. Ważne niuanse dotyczące odpowiedniej wagi straty

  Niektóre diety – nie jest cała dietę. Pamiętaj, aby wykonać i inne zasady.

  • Aby przygotować dania nie stosować sól, cukier i przyprawy.
  • Codziennie pić 10 szklanek wody (lub czystej sody bez gazu), zielona lub biała herbata bez cukru. Pomaga oczyścić narządy wewnętrzne, poprawiają kolor i strukturę skóry.

  Następnie dieta może być powtarzane z 7 TH do 10-go dnia do 3 miesięcy. W ciągu pierwszych dziesięciu dni od opuszczenia 5-8 kg, całą procedurę – 15 kg. Potem trzeba zrobić przerwę na 2 miesiące, a następnie rozpocząć bieg dziesięcioletniego dzień znowu aż do uzyskania pożądanego rezultatu nie znajduje odzwierciedlenie w zeznaniach ciężarami.

  Ważne! Dieta jest przeciwwskazany u osób z chorobami narządów wewnętrznych. A dla tych, którzy uważają się za całkowicie zdrowe, należy potwierdzić poprzez odwiedzenie kliniki.

  Anita Coj temat ich diety i odchudzania

  Pozytywny wynik z diety Anita Choi z pewnością zostanie osiągnięty, ale zdrowa dieta i umiarkowane ćwiczenia powinny stać się rutyną, a nie tymczasowy. Tylko w tym przypadku, zwycięstwo nad tłuszczu zostaną przypisane.

  Potajemnie

  Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...