Dieta Angeliny Jolie

Raw food na świecie od dawna znana, ale stało się dieta spopularyzowana przez Andzheline Dzholi. W wywiadzie dla jednego z magazynów powiedziała mi, że jest to surowe jedzenie dieta pomaga jej zachować się w świetnej formie. Od tego czasu, to dieta stała popyt nie tylko w Hollywood, ale również na całym świecie.

load...

Istotą jest surowy diet – większość produktów należy stosować w postaci surowej, bez obróbki termicznej. W ten sposób, produkty zachowują swoje cenne i składników odżywczych i jest znacznie lepiej wchłaniane przez organizm. Produkty zawarte w diecie warzyw – to owoce, warzywa, suszone owoce, orzechy, nasiona, zioła, kiełkującego ziarna, rozmaite zioła i przyprawy. Ponieważ nie wolno jeść płatki owsiane i gryczana, ale nie powinny być gotowane i namoczone w wodzie, nie można dodać miód, owoce i orzechy.

Wskazówki Angelina Jolie na diecie

  • Jaki byłby aktywny i silny mój organizm potrzebuje białka, w tym zwierząt. Dlatego w diecie, mogę sobie pozwolić, aby jeść jogurt i twaróg niskotłuszczowej. Również je ryby, że białe mięso kurczaka gotować na parze i pieczone w folii. I upewnij się dwa razy w tygodniu jeść owoce morza, w uzupełnieniu do ich białko zawiera dużo jodu.
  • Co by mój metabolizm działało jak w zegarku, piję dużo. To może być czystą wodę, zieloną herbatę lub naturalne soki bez cukru. Jeśli przód strzelaniu i muszę rzucić parę kilogramów, piję herbatę oczyszczenie.
  • Zaledwie kilka kilogramów dobrze pomóc rzucić muesli, ale nie do sklepu, i gotowane siebie. Muesli z magazynu zawiera dużo cukru i innych substancji szkodliwych, dzięki czemu ich wartość dietetyczna zmniejszona. W celu przygotowania płatki, trzeba kupić kilka rodzajów zbóż, wymieszać je dodać do posiekanych suszonych owoców i orzechów, wlać jogurt lub sok.
  • Jeśli schudnąć, konieczne jest, aby angażować się w działania, które nie byłyby utworzone na korpusie rozciągania. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do tych, którzy wyrzuca duże ilości nadwagi. Oprócz diety i aktywności fizycznej robi twoja waga pójdzie znacznie szybciej.

load...