Dieta amerykańska „Kolacja minus”

Zawartość:

Diety są dziś bardzo popularnym sposobem odżywiania, który pozwala nie tylko utrzymać sylwetkę w dobrej kondycji, ale także do utrzymania zdrowia na wysokim poziomie. Diety ostatnio opracowano wiele, a każdy dysponuje własną, specjalną dietę. W amerykańskiej i europejskiej przestrzeni najczęściej zdecydowanie jest tak zwana „dieta amerykańskich prezydentów”, czyli amerykańskiej diety „” Dinner Anulowanie „przetłumaczeniu brzmi jak” obiad minus”. Innymi słowy, istotą diety jest brak kolacje że jak wiadomo, „trzeba dać wrogowi”.

load...

Istotą diety

Dieta amerykańska „Kolacja minus” nie jest tak łatwe do wdrożenia, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Jej podstawą są trzy zasady. Pierwszy skierowany jest wybór produktów; drugi – na uzyskanie konstrukcji wszystkie musi witaminy, aminokwasy, pierwiastki śladowe; trzeci – na początku kolacji. Ciecz może być stosowana tylko w ograniczonej ilości. Ponadto dieta „Kolacja minus” zakłada intensywny reżim picia, w oparciu o zasady, więcej – tym lepiej.

Dieta amerykańska „Kolacja minus” dość liberalny i nie ustawić sztywny limit nie obejmuje liczenie kalorii, a tam nie zabrania mąkę i słodkich potraw. Nawet alkohol w umiarkowanych ilościach powiedzieć o diecie „Kolacja minus”. Jedyną rzeczą, która podkreśla – jest potrzeba, aby ograniczyć spożycie tłustych.

Jednak autorzy diety „Kolacja minus” i stara się rozwiązać ten problem raczej łagodnie. Zdając sobie sprawę, że naruszenia (w większym lub mniejszym stopniu) nadal nie można uniknąć, są poinformowani jak zmniejszyć negatywne skutki do minimum. Po prostu, jeśli czujesz, że trochę zbyt daleko z tłustych, jeść grejpfruty lub kilka plasterków ananasa. Owoce te mają zdolność do neutralizowania tłuszczów.

Korzyści z amerykańskiej diety

Dieta amerykańska „Kolacja minus” różni się od innych diet w tym śniadanie to jest dość duży, kolacja jest ograniczony do lekkich posiłków i kolacja składa się z jogurtu, soku lub herbaty. Zaleca się również picia herbaty ziołowej, biodra bulionu, wody mineralnej bez gazu stopione wody z miodu. W ten sposób ułatwia wydalanie toksyn, poprawa metabolizmu. Nacisk kładziony jest na naturalnych produktów, które nie zawierają żadnych konserwantów ani dodatków smakowych i barwników i innych „chemię”. Sól i ocet są stosowane w minimalnych ilościach.

load...

Ludzie, którzy doświadczyli amerykańskiej diety „Dinner minus”, mówią o tym, jak bardzo skuteczny sposób, aby pozbyć się dodatkowych kilogramów. Jednak efekt tego podejścia do organizacji władzy, jako dieta „Kolacja minus” jest znacznie szerszy. Sprzyja nie tylko utratę masy ciała, ale również dobre samopoczucie, a nawet do odzyskiwania chorobami przewlekłymi.

Efekt, oczywiście, nie występuje bezpośrednio po kilku dniach rezygnując obiad, jednak on często przekracza wszelkie oczekiwania. W rezultacie, amerykańska dieta jest konwertowany do stylu życia, przyzwyczajony do tego, ludzie mogą obserwować go przez długi czas. Dla niektórych taki system zasilania staje się sposobem na życie. I nie jest to zaskakujące, ponieważ wybór potraw zawartych w tej diecie jest dość szeroka, dzięki czemu mogą one zostać zmienione poprzez wybranie co bardziej do swoich potrzeb, a tym samym dywersyfikację codziennej diecie.

Czy są jakieś przeciwwskazania? Oczywiście, ale dotyczą one przede wszystkim tych, którzy mają pewne choroby przewodu pokarmowego. Na przykład osoby cierpiące na chorobę wrzodową, jest przeciwwskazane długie przerwy między posiłkami. Dlatego taka dieta dla nich, najprawdopodobniej, nie jest dopuszczalne.

Jednak w każdym przypadku (nawet jeśli czujesz się dobrze) przed rozpoczęciem diety, to zdecydowanie powinien skonsultować się z lekarzem.

Krótkie podsumowanie

Dieta amerykańska „Kolacja minus” ma kilka ważnych aspektów, które chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę.

  1. Dieta jest uniwersalna i nadaje się do niemal każdego, kto chce zrzucić zbędne kilogramy i poprawić swoje zdrowie.
  2. Ona uczy zdrowego odżywiania i zmusza nas do rezygnacji z korzystania z produktów, nadziewane z dodatków chemicznych.
  3. To sugeruje prawidłową reżimu picia, przez który nie tylko poprawia zdrowie, wolne od toksyn, ale również poprawić wygląd naszej skóry.
  4. Dieta jest dobrze wyważone, ponieważ pozwala na wykorzystanie niemal wszystko, co potrzebuje organizm.

Wielu, którzy są zainteresowani w tej diecie zniechęca, że ​​po 16 godzinach, nic nie może być spożywane. To nie jest do końca prawdą. Zasadą jest, aby nasz układ trawienny czas na odpoczynek. Według dietetyków, odstęp między ostatnim posiłkiem i śniadanie powinno być co najmniej 14 godzin. Z tego i wyniku. A jeśli „Sowa”, a więc iść i wstać późno, czas na kolację, Ty też ruszy. Krótko mówiąc, wszystko jest proste, bez napięcia, a wynik będzie proszę was na pewno.

load...