Dieta 9 dni – główne etapy i przykładowe menu

Medycyna estetyczna „Talent pokarmowy” specjalistą królowej Małgorzaty nikt nie ma wątpliwości. Była w stanie opracować skuteczny system dostaw dla tych, którzy chcą mieć doskonałą kondycję fizyczną na całe życie. Najbardziej „sensacyjne”, jej potomstwo, znany jako połączenie diety wyrazy 9 dzień dla polskich „gwiazd”, jest postrzegany jako przykład najbardziej niezwykłą twórczą programu żywienia. Pytanie „dlaczego oszczędny,” odparła szczerze Queen – autor nazwie dietratsiona.

load...

Zawartość:

Istotą odpowiedź sprowadza się do tego zalecenia porzucić nawyki jedzenia właściwie do końca życia. Ze względu na konieczność „martwić”, jak ryzykowne dla zdrowia „dietperiody” Wystąpił jak najrzadziej. Uwaga: wszelkie rady z takim autorytetem specjalisty w tej dziedzinie jest postrzegane jako cenne, nie raz sprawdzona w praktyce. Samo pojawienie się drobnych „doradcy” jako środka masy Jeanne Friske, Philip Kirkorov Nadieżda Babkina, Anita Coj i inne – jasnego dowodu.

Co to jest „królewskim” dieta

 • „Układanie” w 9 dni, to daje realną szansę stracić do 10 kg wagi.
 • Neoodnoobrazna – składa się z cyklu, który łączy w sobie 3 monodiets.
 • Rygorystyczne wymagania, ale ich realizacja nie wymaga dużych nakładów.
 • Posiada cenne dodatkowy efekt oczyszczania jelit.
 • Niedopuszczalne dla ciężarnych, karmiących, osób z niedokrwistością i młodzieży.
 • Daylight dietraspisanie należy uzgodnić z lekarzem.
 • Nie częściej niż raz na sześć miesięcy zaleca się, choć „ryż” plan może być postrzegana jako sposób rozładować zwykłe ciało.

Opracowanie zasad „superszybkiego” dietprogrammy dla tych, którzy potrzebują ostrych resetowania kilogramów (przygotowanie do zwolnienia, znaczące wydarzenia, ważny test), „Star” Consultant kilkanaście osobistości nie wyważać otwartych drzwi. Ona (PhD, autor kilku książek na diecie) do maksimum, biorąc pod uwagę ich własną głęboką wiedzę, zastosowano sprawdzoną pozycję i rozwinął mądrości ludowej prawdy za przygotowanie przemyślanych, zaleceń opartych na dowodach.

load...

Warunki i menu „szok” Dziewięć dni

Pierwsze z opisem dziewięciu skutecznego dietmenyu, ostrzegam: ten program do planowania z dużą ostrożnością należy podchodzić do tych, którzy nigdy nie naruszają siebie w „apetyty”, a nie przyzwyczajeni do poważnych ograniczeń w żywności. Nieoczekiwany pracy restrukturyzacja przeszkolonych ciała na delikatnym wzorem nazywa dietę 9 dni 9 kg obarczona negatywne konsekwencje. Program jest dostosowany do każdego, kto jest mniej lub bardziej zorganizowany swoje zachowanie karmienia i jest ustawiony na finał przyspieszane w kierunku ostatecznego celu.

Trzy linie produktów, na których „opiera się” proponowanego systemu – jest to ryż z kurczaka-warzywne. Pierwszy na tej liście są bogate w węglowodany (składnik ryż) i białka (kurczak). Ryż, ciągnięcie i absorbowania toksyn, działa jako enterosorbent. Mięso drobiowe nadrabia straty białka, komórki tłuszczowe przyspieszając rozstaniu z niepotrzebnych zapasów. I warzyw, jedzenie, bogate w błonnik, wspieranie procesu zakończeniu cyklu czyszczenia. Inicjują one całkowite wyjście z krwi substancji toksycznych, „Usuwanie” brzuch.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Krok pierwszy: trzy dni na ryż

Główne produkty: ryż (złoty lub perłowy wschodniej długi – ale nie dziki), czysta przefiltrowana woda bez gazu, plus miód (3 łyżeczki).

Pierwszy krok – wypełnić część ryżu (250 g) z zimną wodą – tak, że rano umyć opuchnięte ziarna w durszlak pod bieżącą wodą. Skrobia zniknął niemal całkowicie. Teraz zad należy wlać do garnka, zalać wrzącą wodą (1 do 2) i gotować przez kwadrans. Otrzymaną masę luzem dzieli się na 5-6 sztuk – dla pięciu lub sześciu posiłków. Kompletny łańcuch dostaw jest konieczne do 8 wieczorem. W przerwach – w „Honeymoon” przekąsek (w łyżce i pół), za pomocą wszystkich niezależnie od ryżu. Woda „w między czasie” wypić co najmniej 2,5 litra dziennie.

Krok drugi: sama z

Kurczaka

Żywność zestaw surowego kurczaka (1,200-1,300 g), miód, wodę. Możliwe jest również, aby zastąpić ryby (chude – typ dorsz, morszczuk, mintaj, plamiak) w pierwszym i trzecim dietdni.

„Ryba” część skromny i „leży” w granicach 700-800 gramów dziennie. Kurczaka lub ryby lepiej gotować wieczorem – najlepiej w podwójnej kotła. Poranek rozpocznie ze szklanką wody i dwa kawałki kurczaka (nogi i tylnej części) – bez skóry. Szczątki ptaków są oddzielone od kości, miesza się z ciemnego mięsa światła i zjeść w 5 przyjęć. „Rybomenyu” i podzielić na 6 przybliżeniu równe porcje. Zjedz śniadanie-obiad-kolacja z koperkiem i pietruszką, dodając kilka kropli soku z cytryny. Woda i miód są przyjmowane w ramach programu opisanego powyżej.

Krok trzeci: warzywa, miód

Produkt i diety składnik: warzywa i miód z wodą non-zasadowej. Wskazane jest, aby utrzymać się na biało-zielone grupy warzyw (kapusta, cebula, cukinia, papryka, squash).

Dzień dietnabor – funta na parze bez oleju lub warzywami. Obecność pomidorów z marchwi buraków możliwe, ale ich liczba powinna być niewielka. Siekać cebulę w naczyniu, tak źle. Innym 500 g surowej masy roślinnej trafi do pędzla sałatkowym. Jej głównymi składnikami będą: 1 mała marchew, buraki 2-3 liści kapusty, trochę świeżej zieleni. Wyczyść wszystko wytrzeć każdą tarka jarzynowa na dużym płótnie, dodać posiekane zioła, sok z cytryny, oliwa z oliwek i łyżkę wody (aby nawilżyć naszą sałatkę).

Gulasz (gotowane) części roślinnych według podzielić przez „podejście” trzy z „pędzla” zrobić to samo. Kolejność „użytkowania” ich – przemienności surowej żywności z gotowanego gulaszu. Nie zapomnij o miodzie wody w szczelinach.

Chciałbym ostrzec tych, którzy wymyślili używać dietsistemoy „9 dniach: 3 + 3 = minus 9 kilo” z wysiłkiem fizycznym podczas przejścia jego fazach. Sport i zmęczenie tylko wzmocnić chwilę ostrość, co jest niepożądane.

Po zakończeniu testu tego skrajnego wystarczająco potrójne dietgrafikom, zmniejszenie masy ciała będą musiały dostosować się do zwykłego „świeckiego” tabeli. Dążąc do utrzymania sukcesów w przyszłości będzie rekomendował zrezygnować z:

 • Zbyt słone i bardzo „ostry” Produkty (śledź, płoć, plus większość marynaty, marynaty);
 • Kiełbasa

 • Wędzone tłuszczu; Nakrętki
 • Lli_1, nasiona słonecznika, chipsy ziemniaczane;

 • Ciężkie, słodkie desery, sverhkaloriynyh cukierniczego i chleb (zwłaszcza białe);
 • Napoje bezalkoholowe i piwo.

Queen Margaret utraty wagi

Ale niskotłuszczowy ser, twaróg, dietetyków Chleb z otrębami są bardzo przydatne. I aby utrzymać zasadę, aby pić dużo wody dziennie, jeść 4-6 razy mniejsze, a nie „szok” porcje byłoby bardzo rozsądne. Takie „dyscyplinowania szczegóły” będzie idealny wygląd przez wiele lat.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...