Dieta 8 lub 8 do stołu Pevsner – menu na tydzień w otyłości

W latach czterdziestych XX wieku w ZSRR żył i pracował Mikhail Pevzner – znany w stolicy lekarza-gastroenterologa, profesor. Po raz pierwszy zrozumiał, że dla osoby chorej zwyczajne jedzenie może być lekarstwem. Pevsner złamał wszystkie choroby na grupy i każda opracowała dietę leczniczą lub tabeli, wszystkie stoliki okazało 15. Dla wielu z naszych czytelników będzie szczególnie zainteresowany diecie 8, który lekarze przepisują dla osób z odchudzania otyłość.

load...

Zawartość:

Tabele Leczenie współczesna Pevsner zawsze

Nie należy mylić, która miała prawie sto lat. Od tego czasu nauka o żywieniu ma nic fundamentalnie nowego zostało odkryte. Z drugiej strony – badania w tym czasie ostrożnie przeprowadzono wiele wiarygodnych testów, które nie mogą być wymienione nowoczesnej diety, które rosną jak grzyby po deszczu. Dieta jest jedynym numerem 8 „Odchudzanie” dieta, która odbyła oficjalną medycynę, i to mówi o nim jako o minimum bezpieczeństwa.

Po prostu trzeba sprawdzić samemu jej skuteczność, zwłaszcza z powodu nowoczesnej Multivarki i parowców tutaj idealnie pasuje. Ci, którzy mają narządów trawiennych zdrowej diety 8 do Pevsner koniecznie pomóc schudnąć, działając na własny metabolizm.

load...

Diet Buffet Room 8 – ogólny opis

Zmniejszenie masy osiąga się przez zmniejszenie dziennych kalorii 1700-1800 kcal poprzez ograniczenie węglowodanów w diecie i tłuszczów zwierzęcych. Zawartość białka normalnych lub nieco zwiększona. Ograniczone do używek produkty apetyt, soli i płynu (nie ograniczając się do wody). Jedzenie otrzymane w postaci ciepła, 5-6 razy dziennie. Produkty są pieczone, gotowane, duszone. Skład chemiczny w codziennej diecie: białka – 90-100 g węglowodanów – 100 g tłuszczu – 50 g, 5 g soli, płyn – 1-1,2 litra.

4-5 stopnia otyłości dziennej kalorycznej jest zmniejszona (do 1200 kcal), ale to traktowanie prowadzi się w szpitalu. W domu, średnia dieta 1800 kalorii tygodniowo Pevsner przyznał „rozcieńczyć” Rozładowanie dni na 1000 kcal – kefir, zsiadłe mleko, twaróg, apple-roślinnych.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Zakazane i dozwolone produkty

Produkty te powinny być wyłączone z diety białe pieczywo i bułki; mleko, zboża, rośliny strączkowe, ziemniaki, makarony, zupy; konserwy mięsne, tłustych mięs, kiełbas; kawior, ryby – solone, wędzone, tłuszcz, konserwy; ryż, kasza manna, płatki owsiane, makaron, warzywa; wszystkie słodkie owoce i jagody; cukier, miód, lody, wyroby cukiernicze takie istnieją; majonez, sosy pikantne i tłuste, dowolne przyprawy; słodki sok kakao (np winogron).

Ogranicz ziemniaki, marchew, buraki, marynowane warzywa, groszek w puszkach.

Zatwierdzone produkty:

 • chleb żytni lub otręby 150-200 g;
 • Zupy warzywne ze zbóż, dwa razy w tygodniu – zupa z mięsem (ryba) bulionu;
 • Mięsa

 • I drób – do 150 g;
 • Ryby 150-200 g;
 • Jaja 1-2 szt.;
 • Krucha kasza (gryczana, jęczmienna, jęczmień) mleka
 • I obniżonej zawartości tłuszczu produkty mleczne;
 • Oleju

 • Roślinne i masło w naczyniu;
 • Kwaśne owoce i jagody, kompoty bez cukru;
 • Gotowana, parzona, ogórki, surowe warzywa;
 • Sos pomidorowy, ocet;
 • Herbata lli_1, kawa z mlekiem, niesłodzony soków owocowych i warzywnych;

 • Ksylitol i sorbitol.

Dieta 8 – menu na cały dzień i tydzień

Przykład codziennego menu:

 • śniadanie – 200 g sałatki z jabłek i marchwi, 200 g twarogu;
 • Obiad – surowe lub pieczone jabłko;
 • Obiad – zupa lub zupa z chleba, gotowane mięso lub ryby z warzywami, owoce kompot;
 • Obiad – 200 g twarogu lub jogurtu;
 • Kolacja – gotowane ryby lub mięso, warzywa do sałatek;
 • Snem – mleko lub jogurt 200 g

Menu dla w diecie tygodnia 8 jest podobna do światła dziennego, przygotowanie dania z wykorzystaniem produktów z listy dozwolonych, należy przestrzegać wszystkich zasad diety otyłości 8, które zostały wymienione powyżej.

Taka dieta nizkokalorien wystarczy zmniejszyć wagę bez wysiłku, nawet jeśli życie i twórczość można nazwać „osiadłych”.

Jeśli jesteś zaangażowany w fitness lub doświadczenie innych aktywności fizycznej, lub po prostu na tej diecie czują się słabi i ciągłego głodu, menu diety Tabela 8 może być zwiększona węglowodanów w godzinach porannych, na przykład zastąpić sałatkę rano owsianka.

Wideo: co powoduje otyłość

Numer Dieta 8 otyłości opiera się na prostej zasadzie: wykluczone z diety za dużo, które mogą być zdeponowane w organizmie „na zapas”. Dieta Tabela 8 nie uwzględniają ludzkiego przywiązania do pewnych potraw psychologicznej, oferuje się rozstać z najbardziej wysokiej kaloryczności, bogatego w węglowodany i tłuszcze produktów dokonanych przez siłą woli. Jeśli jesteś w stanie to ta metoda odchudzania na pewno cieszyć.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...