Dieta 7 dni 10 kg jak najszybszym i najpewniejszym sposobem, aby schudnąć

W każdym dietprogramme, którego celem – ulga wagi, podstawową zasadą powinno być: „dostać mniej kalorii niż wydać.” Większość systemów żywieniowych na nim i zbudowane, a wśród nich dieta 7 dni 10 kg nie jest wyjątkiem. Wynik zaskoczył relacji między małymi i dużymi względem utraty wagi. Niemniej jednak wynik jest bardzo przewidzenia i uzyskania tego efektu jest rzeczywiście możliwe. Taka „szybka” dietrezhimy zwykle mają kilka opcji.

load...

Zawartość:

Najszybszy projekt „7 dni minus 10 funtów”

Skomplikowane menu nie można nazwać, ale ograniczenia w produktach i sztywności tam. Oczywiście, wszystko w jednym rzędzie taki test nie będzie działać. Ośmielił się także do takich „uszczerbku” będzie bardzo wrażliwy na najmniejsze zmiany w organizmie – do reagowania w czasie najmniejszego niebezpiecznego powikłania. Co dokładnie ci, którzy nie mają oczywistą przeciwwskazania lekarskie do diety siedmiodniowym z perspektywą „Care” 10 kg, wyszczególnione poniżej.

 • Wtorek: woda mineralna niegazowana (1 litr) jest podzielona na 4-6 przyjęć. Poważne jedzenie tam.
 • Sobotę: w ten sam sposób, to znaczy 4-6 zbliża „podzielone” 800 ml mleka odtłuszczonego. Cała ta „żywność”.
 • Czwartek: 2-litrowa butelka wody mineralnej bez gazu niektórych jest rozprowadzany na dzień.
 • Wtorek day „sałatki”, gdzie wśród warzyw – marchwi, kapusty-ogórek cebula. Plus kopru z pietruszki yes łyżką oliwy z oliwek. Ciecz – woda bez gazu + zielona herbata.
 • Wtorek: diety mleka, podobny do tego, który był we wtorek.
 • Sobota: warzywa (sałata) + herbata z wody (co najmniej litr).
 • Niedziela: powoli z powrotem do zwykłych zasadach, ale bez ciężkiej przekąski, tłuste i smażone.

Uwaga: na przykład „szybkiego” 7 dni dieta często towarzyszy poczucie osłabienia – z powodu głodu. Głowica może być włączony. Dla diabetyków i osób z poważnymi problemami układu pokarmowego, a także dla kobiet w ciąży, karmienia piersią, tak okrutny reżim jest nie do przyjęcia. Reszta powinna skonsultować się z lekarzami, zanim wyruszą „zanurzyć się” w podobnym projekcie.

load...

Dietplan „ulubionym”

Zalecenia hudeyuschego

Ta wersja programu przyspieszony rozpad niechciane kilogrammchikami dużo „miękkiego” poprzedniego, ale nadaje się również nie dla wszystkich. Ci, którzy są podatni na zaparcia, pożądane jest, aby wstępnie oczyścić wnętrze, biorąc w nocy przed „wejście” w dietprotsess, środek przeczyszczający. Umyć pozostały żużel – to zadanie pierwszej dietdnya. Ale dzień owocowe i warzywne pomogą zaradzić brak witamin i minerałów, dzięki czemu organizm będzie zapobiegać zatruciu toksynami zgromadzonych w jelicie.

Ostrzeżenie: nie siedem dni dieta 10 kg dawno nie pozbyć się tkanki tłuszczowej, czy wyszedł z niego, nie umieścić cel – aby przejść do systematycznego prawidłowego odżywiania. Odbywa się to w trosce o zapewnienie sukcesu „szoku” krótkie dietperioda i kontynuować walkę o „długiej i niezawodnej” harmonii. Sama „start” dietratsion siedem dni w długości może być o wiele ładniejszy, jeśli się planować mądrze. Na przykład w piciu dni nie jest ograniczenie picia rosołu, jogurt i podejmowania jogurt koktajle z warzyw owocowych.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

W sałatek warzywnych, można dodać trochę masła roślinnego, warzywa mogą wziąć w gotowano-pieczone – zwłaszcza gdy jelito jest słaby i zaburzenia „grzechu”. Jeśli chodzi o owoce, to najlepszy wybór tutaj nie będzie słodko-kwaśny „Osoby” z minimum błonnika. Oznacza to, banany i winogrona – najmniej przydatna dla dietepopei grupy. Ogólnie rzecz biorąc, nie mieszkają na składniki owoców i jagód zbyt apetyczne – najbardziej sensowny sposób to zrobić skuteczną doświadczenie diety. Można przy wyjściu z „Siedmiu Dniach” przedłużyć o jeden dzień lub dwa diety ostatniego dnia – gwarantuje sukces.

Powstrzymać się od słodkiej wody i soków niemal głodnych „płynnych” dni – dobrą przesłankę do pomyślnego zakończenia. Bulion jest całkiem do przyjęcia (2-3 razy), ale słodkie – nie. W obecności niepożądanych i śmietaną-majonez w daniach z warzyw, zielonych. W soli, cukru, alkoholu nakłada tabu, ale na etapie białka, masz prawo do uzupełnienia diety coś kochał. Będzie to białka jaj, gotowane kawałek kurczaka (bez skóry), ryby, owoce morza, fasola, groch, lub niskotłuszczowy twaróg – wiesz lepiej.

Właściwie menu „Ulubione”

 • Dzień 1, picie: pić to, co chcemy, a co najważniejsze – rosół, na przemian z jogurtem, herbaty i wody.
 • Dzień 2, warzywo, „kliknij” na sałatki (lider wśród nich – kapustę „spalanie tłuszczu”).
 • Dzień 3, picie: powtarza pierwszy.
 • Dzień 4, owoce: jemy jagody, owoce (w tym zakresie prowadzi grejpfrut – jako spalacz tłuszczu).
 • Dzień 5, białko: jaja, kurczak, ser biały, jogurt, ryby.
 • Dzień 6, picie: powiela pierwszy i trzeci.
 • Siódmego dnia „wpisywanie” diety. Na śniadanie – dwa jajka, plus zielona herbata. Obiad – owoce. Obiad – zupa lub zupa z lightweights jęczmienia. Popołudnie owoce. Obiad – lekkie sałatki, doprawione odrobiną masła roślinnego.

Półpaśca w ciągu 7 dni, 5 kg

W tym przypadku jest to o wiele łatwiejsze. Wskazówki dotyczące wybranego diety 7 dni 5 kg „piętrowych” w 6 wspólnych elementów.

 1. Zminimalizować spożycie tłustych. Jeśli nie chcesz to zrobić – Ty Plus. Warzywa, mięso nie gotować i gotować-parte gotować – do smaku. Wymień majonez w sałatkach lub o niskiej zawartości tłuszczu śmietaną z łyżką oleju roślinnego.
 2. Mąki, zboża, ziemniaki jeść rano. Drugi to „wypełnić” warzywa, owoce morza, jogurt (o niskiej zawartości tłuszczu). Mięso jest lepiej spożywać warzywa zamiast ziemniaków, makaronu, płatków śniadaniowych.
 3. Wymień słodka pomarańcza, grejpfrut, jabłko, gruszka, jagody. Kilka bloków czekolady jeść, też jest możliwe, ale bardzo gorzki (gdzie 80 procent kakao).
 4. Pij dużo wody zwykle pikantne – to znacznie przyspiesza przemianę materii.
 5. Jedz małe, częste posiłki. Nie ładuj się na krótko przed snem.
 6. Spróbuj spędzić ten tydzień w aktywnym ruchu. Unikaj windy-schodkowych i chodzić po schodach na piechotę. Umów się na rozgrzewkę, jeżeli urząd pracy. Próby co najmniej części drogi do pracy „pokrywy” bez pomocy transportu. Rozmieszczanie wieczorne spacery, biega.
 7. Resahr7

. Do treści ↑

Jak jeść, aby być zdrowym

Wszystkie te ustawienia, wziąć do użytku długo – i wkrótce myśleć o kwestiach zmianę kategorii wagowej nie masz. Nadejdzie życia bez dietogranicheny, ale z właściwego odżywiania się i zdrowych nawyków.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...