Dieta -60 Ekateriny Mirimanovoy: twoje recepty harmonia

Zawartość:

Dieta -60, autorstwa Katarzyny Mirimanova, – technika, utrata masy ciała, z powodzeniem realizowany w życiu autora. Ta kobieta może w stosunkowo krótkim okresie czasu (tak mało jak jeden i pół roku), aby osiągnąć wspaniałe rezultaty: z pomocą diety była w stanie schudnąć dokładnie dwa razy. Do tego ciężaru Mirimanova wynosiła 120 kg, po pomyślnym zakończeniu diety się pół – 60 kg.

load...

Pomimo ogromnej liczby różnych diet, aby uzyskać znaczące rezultaty przy ich pomocy nie może każda kobieta przystąpił do diety. A wszystko dlatego, że nie wszystkie z nich są gotowe do tego, aby zrezygnować z dotychczas stosowaną dietę. Zgadzam zrezygnować ulubione potrawy, głównie z mąki i słodki, siła nie jest każdy z nas i do odwiedzenia Fitness, siłownie, większość współczesnych kobiet po prostu nie mają czasu wolnego.

Okazuje się, że w celu uzyskania pożądanych wyników, to znaczy, aby schudnąć, a następnie przybrać na wadze, nie musi siedzieć w najbardziej surowych diet lub spędzić kilka godzin dziennie na siłowni. Stać się właścicielem pięknej, smukłej figurze i stonowanych jak najszybciej każda kobieta może dzisiaj. I to nie jest fikcja, lecz rzeczywistość. To wystarczy, aby zrewidować swoje podejście do odżywiania i diety pomocy minus 60 Mirimanova dostosować swój kształt do pożądanej objętości. Czy każda kobieta marzy o tym? W rozwiniętym systemie Ekaterinoy Mirimanovoy zawiera receptury harmonię i piękno swojego ciała; i utrata masy ciała występuje bez żadnego wysiłku ze strony użytkownika.

Do niedawna, autor tego systemu Sam należał do kategorii ludzi, którzy nie mogą sobie odmówić przyjemności dobrego i smacznego posiłku. Dieta minus systemu 60 recept oferuje tylko dla osób, które nie różnią się silnej woli. Czy to naprawdę możliwe? – Pytasz i będzie dobrze, bo bez przykładów jest to po prostu niemożliwe, aby uwierzyć. Jednak ze względu na dietę wymyślił Ekaterinoy Miromanovoy minus 60, udało jej się opuścić znienawidzony nadwagę. I nie mówimy tu o około pięćdziesięciu kilogramów, a na więcej niż pięćdziesiąt, albo raczej – sześćdziesiąt kilogramów!

Jaka jest dieta Mirimanova

60 Diet Katie Mirimanova – w rzeczywistości nie jest nawet dieta i technika władzy, jest specjalnie zaprojektowany zintegrowany system skutecznego odchudzania, w którym główną rolę odgrywają żywienia. A to nie wszystko: oprócz zaleceń dotyczących diety, dieta dla utraty wagi minus 60 zawiera również również obowiązkową codzienną aktywność fizyczną, porady na temat pielęgnacji skóry i wiele interesujących aspektów psychologicznych i motywacyjnych. Oferujemy opracowanie w systemie władzy Ekateriny Mirimanovoy, który nazywany jest również „dieta minus 60”.

load...

Zalety diety odchudzającej minus 60:

 • Ekateriny Mirimanovoy dieta jest już tak dobry, że nie wymaga on całkowite odrzucenie wszelkich produktów. Tylko wszystkie swoje ulubione potrawy bez wyjątku powinny zostać włączone do ich zwykłej diety z pewnymi ograniczeniami, które powiemy później.
 • Śniadanie jest obowiązkowe w każdym przypadku, nawet jeśli nie jesteś głodny. Można pić poranną filiżankę kawy lub herbaty z kanapką, choć mówi Katarzyna Miromanova minus System 60 nie i nie jeść gęste. Rano posiłek jest koniecznością, a zwłaszcza do ciała w końcu się obudził i zaczął aktywować procesy metaboliczne.
 • Przed południem, można sobie pozwolić, aby jeść wszystko, co chcesz, oczywiście, w granicach rozsądku, nie przejadanie się. Nic złego się stanie, jeśli od czasu do czasu i będzie nieznacznie odbiegać od tej reguły, zwłaszcza jeśli masz „Sowa”, czyli iść późno i wstawać późno.
 • Nie całkowicie wyeliminować z diety swoich ulubionych słodyczy, ale jeść je rano. To samo odnosi się do innych środków spożywczych. Na przykład, jeśli naprawdę kochasz i nie mogą żyć bez ziemniaków, makaronów i białego chleba, nie rezygnuj z nich całkowicie, ale także spróbować wykorzystać je do dwunastu godzin.
 • Chociaż dieta Mirimanova minus 60, jak wcześniej wspomniano, i nie wymaga kompletnego zrzeczenie słodki, spożycie cukru jest nadal warto limitu. Na przykład, zamiast zwyczajowych dwóch łyżek cukru umieścić tylko w jednym herbaty. Słodkie i półsłodkie wino, ma sens, aby zastąpić suchej lub półsuchej.
 • Kateriny Mirimanovoy dieta zaleca 60 całkowicie zrezygnować tylko czekolady mlecznej. Jeśli absolutnie nie sądzę swoje życie bez tego smaczne cukierki, wymień go gorzkie.
 • Starają się urozmaicać swoją dietę, a przede wszystkim kosztem dań. Po tym wszystkim, dla nikogo nie jest tajemnicą, że polska makaron i ziemniaki – moje ulubione dania uboczne. Nie należy jednak nadużywać tych potraw. Tak często jak to możliwe, zastąpić je z różnych warzyw i zbóż: ryż, jęczmień i grykę. Wymieszać i dopasować żywności i gotować je na różne sposoby – dieta jedzenie an_3 zapewnić różnorodność. To gotowane i duszone, pieczone, pieczone, a nawet naczynia.
 • Staraj się nie jeść obiad później niż osiemnaście godzin. Dla tych, którzy są przyzwyczajeni do łóżka bardzo późno, tym razem za granicą, można przejść się trochę. Zazwyczaj ostatni posiłek powinien bezwzględnie zawierać tylko produkty „light”, nie został odwołany. Autor przypomina system w diecie minus 60 w menu kolacji zawierać warzywa, ryż i jogurt.
 • Dodać sól do żywności może być tyle, ile chcesz.

Reżim picia

Dietetycy zalecają pić dziennie przez co najmniej dwa litry wody. Jednak nie każdy może sobie poradzić z takim zadaniem. Więc nie ma potrzeby, aby zmusić się i pić tylko dlatego powinno być. Pij tylko kiedy chcesz i jak chcesz.

 • Oprócz zwykłej wody, dieta umożliwia również kawy, herbaty, świeże soki nieorganiczne, napojów gazowanych, a nawet suche wino (korzystnie – czerwony).
 • Ponieważ sok może stymulować apetyt, po osiemnastu godzin, powinny być wyłączone z listy wolno pić napojów.
 • Dlatego korzystnie jest to wino wytrawne? Po pierwsze, zawiera bardzo mało kalorii. A po drugie, promuje metabolizm w organizmie.
 • Wyjątkowo, czasami może stać cocktail przygotowanych na bazie świeżego soku z dodatkiem niewielkiej ilości mocnego napoju alkoholowego.

Krótko o innych ważnych aspektów diety minus 60 Ekateriny Mirimanovoy:

Pielęgnacja skóry

Nie jest tajemnicą, że gdy skóra odchudzanie gwałtownie się starzeje. Dlatego wszyscy, którzy odważą się spróbować diety Mirimanova minus 60 z własnych doświadczeń, autor tego systemu zaleca wzmocnienie dbałości o skórę wokół oczu, twarzy i ciała w procesie odchudzania oraz produkcji tego skórę za pomocą specjalnych kremów zmarszczek, a także zwykłych i antycellulitowe kremy, peeling kawowy, sok z aloesu, masło kakaowe i mumia.

Aktywność fizyczna

Marimanovoy utraty wagi dla systemu, konieczne jest, aby angażować się w sporcie codziennie. Jednak one nie muszą być wzmocnione. Wystarczy ćwiczenia dziesięć-minute, ale każdego dnia. Łącząc ćwiczenia z dietą Mirimanova 60 Katie, można osiągnąć doskonałe rezultaty w możliwie najkrótszym czasie. Każdy może wybrać rodzaj aktywności fizycznej, który jest najbardziej jej do gustu. Mogą to być trening w siłowni i rowerowych, a także fitness, pływanie, aerobik lub bieganie żadnej odległości.

Bardzo przydatny do zróżnicowania ćwiczeń siedząc na diecie Kateriny Mirimanovoy 60. Na przykład, jeśli dzisiaj popływać, a następnego dnia wskazane jest, aby przełączyć się do innego sportu, takich jak bieganie, jazda na nartach, jazda na łyżwach, itp Obracać swoją drogę do siebie przez cały okres diety minus 60; opinii pokazują, że jest to najlepsza opcja.

Psychologiczne momenty w systemie Ekateriny Mirimanovoy odgrywa bardzo ważną rolę. Dlatego, koncentrują się na jednych z najważniejszych postulatów diecie minus 60 Mirimanova.

Podstawowe zasady diety minus 60 kg

Główną zasadą diety minus 60 Ekateriny Mirimanovoy – jasny sposób myślenia i konsekwencja. Zacznij teraz! Nie czekaj na specjalną okazję lub na okazję, aby rozpocząć dietę. Nie dręcz się z wątpliwościami, czy nie można osiągnąć swoje cele. Albo robisz na tym systemie odchudzania lub zapomnieć o diecie minus 60 kg, a nadal żyją starego życia. Kochać siebie za to, kim jesteś, i uwierzyć we własne siły.

Schudnąć w pierwszej kolejności dla własnej przyjemności, a nie dla kogoś lub czegoś lub przymusu innych. Nie należy liczyć na dietę minus 60, receptury, które proponujemy Państwu, błyskawiczne rezultaty. Nie popadać w skrajności i zaostrzyć sobie systemu odchudzania. Osoba, która chce schudnąć, znaleźć setki możliwości, aby przeprowadzić swój plan, który nie chce – sto powodów, dlaczego nie można kontynuować dietę. Należy o tym pamiętać, gdy wymyślić powód, aby rzucić rozpoczętej działalności gospodarczej, a nie osiągnięcie pożądanego rezultatu.

Dlaczego ten system dieta jest tak ważna? Przede wszystkim dlatego, że jedynym sposobem, aby przejść do diety ludzi ciało może pozbyć się stresu i jest łatwo schudnąć bez tycia w przyszłości. I można schudnąć tak wiele kilogramów, które w tej chwili może sobie pozwolić na swoim ciele.

Druga zasada – zmiana diety! Powinno to odbywać się stopniowo, to biorąc pod uwagę pięć do siedmiu dni. Po pierwsze, mała wykończenia części zastąpienie dużych płyt mniejszych naczyń. Ponadto urozmaicać menu warzyw i owoców, które powinny zajmować w diecie co najmniej połowa całkowitej kwoty otrzymanej w ciągu dnia żywności.

Trzecia zasada – ścisłe przestrzeganie czasu ramek diety.

Oferujemy Państwu menu szorstki dieta -60:

 • śniadanie

Na śniadanie można sobie pozwolić na jedzenie i nic do jedzenia oprócz czekolady mlecznej. I jest wymagany podczas porannego posiłku. Nawet jeśli nie chce jeść, jeść co najmniej jogurt, lub napić się herbaty (kawy) z kanapką.

 • Lunch

Ponieważ po dwanaście godzin w ciągu dnia nie wolno jeść smażonego oleju spożywczego, wskazane jest, aby zastąpić je grillowane lub pieczone produkty. Również nie zaleca się połączyć rybne i mięsne produkty z ziemniaków i makaronu. Lepiej jest dać pierwszeństwo surówka, gryki i ryżu. Nie jest konieczne, aby umieścić ziemniaki w pierwszym dania przygotowanego bulionu rybnego i mięsnego. Ale w bezmięsne zupy warzywne dodać ziemniaki nie są zabronione. Plastry arbuza lub ananasa, jabłka, owoce cytrusowe, kiwi, śliwek i suszonych śliwek doskonale uzupełniają menu kolacji.

 • Kolacja

Dieta w systemie minus 60 kg – to przede wszystkim maksymalne lekki obiad do osiemnastu godzin. Jeśli jesteś przyzwyczajony do restauracji późno i ciasno i nie zamierza zmienić swój sposób życia, ten system – nie dla ciebie. Ci, dla których obiad jest potęgą, Catherine Mirimanova nie radzi spróbować jej metodę odchudzania, ponieważ nadal nie daje rezultaty.

Próbkę menu na obiad – ryż lub kasza gryczana z warzywami, nie więcej niż stu gramów na dowolnej gamy produktów mięsnych i przetworów mlecznych z owoców i warzyw. Rośliny strączkowe (fasola i groch), kukurydza, pieczarki, groszek zielony, awokado, dynia, ziemniaki i makarony kategorycznie zakazane tej diety.

Co z tymi, którzy nie jedzą razem obiad? Autor system oferuje jedyne wyjście – jogurt i owoce, ale nie później niż trzy godziny przed snem.

Przepisy, wspomaga utratę wagi

Dieta w systemie minus 60 zawiera szeroki wybór dań. Oferujemy an_3 niskokaloryczne dania dla pierwszych i drugich, a także sałatki i desery.

Ucho Rostov

To danie zadowoli nawet najwybredniejsze smakoszy. Aby przygotować zupę będą potrzebne następujące składniki:

 • 200 g żerdź;
 • 200 g łososia;
 • 1 cebula głowy;
 • 1 szt. Papryka;
 • 1 szt. Red Tomato;
 • Pietruszka;
 • 1 łyżka. łyżka pieprz nalewki;
 • Sól i pieprz.

Zalać zimną wodą ryby, sól, pieprz do smaku i gotować na małym ogniu przez około dwadzieścia do trzydziestu minut. Aż ryby gotowane, oczyścić i pokroić warzywa: cebuli, pomidorów i papryki – małe kostki. Wszystkie warzywa włożyć rybę i gotować, aż zrobił (pięć do dziesięciu minut). Następnie wlać do misy pieprzu nalewki, zdjąć z ciepła, przykryć pokrywą szczelnie i nadać mu warzenia przez pół godziny. Podawać na stół.

Pilaw „pachnący”

Przed tym naczyniu oprzeć. Aby ugotować potrzebne są następujące składniki:

 • 500 g ryżu;
 • 2 szt. średnich marchwi;
 • 1 cebula głowy;
 • 2-3 ząbki czosnku;
 • 1 duża pigwy wielkości;
 • 100 ml oliwy z oliwek lub olej słonecznikowy;
 • Przyprawy: sól, pieprz, kardamon i zielony.

Cebule pokroić w pół pierścienie, marchew – julienne. W określonej ilości warzyw smażyć oleju na złoty kolor, z wykorzystaniem głębokiego brytfanny lub kociołek. Następnie dodać pokrojone na duże kawałki śliwki, przemywa ryżu, czosnku i przypraw. Napełnić wodą dwóch centymetrów powyżej poziomu ryżu. Pilaw przygotowuje się przez około czterdzieści minut na średnim ogniu, pokryte. Podczas gotowania naczynie nie zaleca się mieszać. Gdy woda całkowicie odparowuje, ryż gotowy. Rozkładamy go na dużym półmisku i posypać drobno posiekane świeże zioła.

Pepper „wenecki”

Innym smaczne i dość satysfakcjonujące danie diety an_3 -60 Ekateriny Mirimanovoy. Aby ugotować potrzebne są następujące składniki:

 • 2 jajka;
 • 2 papryka;
 • 200 g twardego sera;
 • Olej roślinny;
 • Suszone bazylię; sól;
 • Kilka ząbków czosnku.

Ser i jajka utrzeć czosnek przechodzą przez chesnokodavilku., Sól i wymieszać wszystkie składniki. Papryki usunięcia nasion i łodyg i wypełnienia przygotowanej mieszanki. W natłuszczonej formie Umieścić papryki na wierzchu posypać przyprawą i umieścić je na dwadzieścia minut w dobrze nagrzanym piekarniku do pieczenia. Podawać gorące danie bez chleba.

Cukinia pieczony z mięsa mielonego

Aby to danie potrzebne są następujące składniki:

 • 120-150 g chudego mielonego mięsa wołowego;
 • 2 cukinii;
 • 2 pomidory;
 • 1 cebula głowy;
 • 1 łyżka. łyżka oliwa z oliwek;
 • 2 łyżki. Tarty ser;
 • 0,5 łyżeczki suszy oregano .;
 • 1 ząbek czosnku;
 • Sól, mielony pieprz.

Cukinia skórki i nasion. Wtedy jeden z nich o połowę, a drugi – na małe kawałki. Cebula i czosnek drobno posiekane i podsmażyć na odrobinie oliwy z oliwek, a następnie dodać mielone i smażyć oregano i dalej przez kilka minut. Przy sporządzaniu nadzienia, oparzenie pomidory z wrzącą wodą, usunąć je ze skórki i cięcia mięsa w kostkę. Jedna trzecia powstałego pulpy dodać pieczone mięso, soli i pieprzu. Umieścić w pozostałej części formy, a także soli i pieprzu. Umieścić na górze pomidory nadziewane cukinią z mielonego mięsa i posypać je startym serem. Piec przez około trzydzieści minut w piekarniku w temperaturze dwustu stopni. Podawać posypane drobno posiekanej ziół.

Ser zapiekanka przepis z rodzynkami i jabłkami

Te delikatne desery spodoba się wszystkim, bez wyjątku, zwłaszcza dla tych, którzy lubią słodkie. Do gotowania zapiekanek trzeba będzie następujące produkty:

 • 1 paczka niskotłuszczowy ser twarogowy;
 • 50 g jogurtu;
 • 50 g rodzynki;
 • 5-6 sztuk ananasa (może być podstawiony przez pięć lub sześć truskawek albo owoców świeżych lub suszonych śliwek);
 • 1 jabłkowy
 • Cynamon.

Mieszaj, aż gładkie pokrojoną w kostkę owoce, twaróg i jogurty. Przełóż do dobrze naoliwiona przewagę na szczycie zapiekania posypać cynamonem i umieścić na dziesięć lub piętnaście minut w dobrze nagrzanym piekarniku. Po określonym czasie zapiekanka gotowy.

Sałatka „ostre”

Idealne danie na obiad. Składniki do gotowania:

 • 1 cytryny;
 • 8 jajka;
 • 1 cebula głowy;
 • 1 łyżka. łyżka oleju roślinnego;
 • 3 szt. Słodkiej papryki;
 • 100 g sera Roquefort;
 • Nasiona pieprz, sól, kminek.

Cebuli, papryki i jajka, drobno posiekać i zalać ugotowany sos z góry, który przygotowuje się następująco: sok z cytryny, pieprz, sól, kminek i masło bitą trzepaczki dobrze. W górnej części naczynia, posypać tartym serem.

Sałatka „kurczak z ananasem”

Podobnie jak w poprzednim danie idealne na obiad. Aby zrobić to, potrzebne są następujące produkty:

 • 200 g kapusty;
 • 300 g ugotowanego kurczaka lub indyka;
 • Ananas;
 • 2-3 łyżki. łyżki oleju roślinnego;
 • Sól, gorczyca, ocet.

Aby przygotować sałatek przyjmować jedną łyżeczkę octu i musztardy, wymieszać z olejem słonecznikowym.

Kapusta drobno pokroić i szlifować soli. Produkty, na przemian warstwy, umieścić w miseczkach lody, polać sosem i udekorować na wierzchu z grubo posiekanym ananasem.

Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety, w tym do tego systemu utrata masy ciała – „Dieta 60 minus”, trzeba wszystko dokładnie ważone i zapoznania się z korzyściami płynącymi z diety w systemie 60 minus, opinie i zdjęcia kobiet, którym udało się spróbować tej metody odchudzania dla siebie. Aby to zrobić, można sprawdzić wszelkich potrzebnych informacji o diecie minus 60, a także opinie na jego temat.

Przykłady Mirimanova wiele schudła w systemie i można je znaleźć, jeśli chcesz, aby upewnić się o tym osobiście, to nie jest trudne. Ale jeśli wprowadzą wspólne, w przeciwieństwie do wszystkich nowych fangled „błyskawiczne” diet, ten rodzaj diety jest dość młody, a więc jest możliwe, że ciało, aby schudnąć. A wyniki, z reguły stają się widoczne stosunkowo szybko, nawet gołym okiem.

Dieta w systemie minus 60, którą przedstawiłeś – nie jest to krótkoterminowy jednorazowa szybka dieta, jest to kompleks w jeden zunifikowany system reguł, które powinny być przestrzegane przez całe życie.

load...