Dieta 6 dzień: co jest najlepsze potrawy dietetyczne

Sukienka zdradziecko pęka w szwach, a Twoje ulubione dżinsy nie są dokręcone? To może się zdarzyć każdemu. Najważniejsze – nie poddawaj się i nie odpisuje takie „zło” w wiek, dziedziczność, środowisko, hormony i siedzący tryb życia. W przeciwnym razie spokojnie odwrócił się od pani z krzywego kształtu godnego współczucia w kok. A dla kobiety, widać, że nie jest to najlepsza część? Jak nie wpaść w tę pułapkę, wystawiony „Król tłuszczu”? Scenariusz jest prosty: dieta na 6 dni, cierpliwość i pozytywne nastawienie.

load...

Zawartość:

Dieta Slim – dokładna hit

6 dni diety „Slim” – procedura trudne, ale gwarantuje Ci zaoszczędzić od 5-10 funtów złogów tłuszczu, w zależności od tego, jak starannie przestrzegać zasad oraz o masie zaczęła tracić na wadze.

System zasilania do szybkiego złagodzenia ciężaru ciała podzielona na 3 etapy, z których każdy zawiera dwa podobną dietę na dniach. Ponadto, autorzy techniki dzień zaleca się pić z butelki, co najmniej dwóch litrów wody mineralnej oraz niegazowanych. Aktywność fizyczna w okresie rysunku powinien być ograniczony do korekty, ponieważ nawyk może być trochę w głowie, bo prawie wszystkie siły organizmu w tym czasie mają na celu spalenie tłuszczu. Jednak, jak mówi przysłowie, że gra jest warta świeczki, będziesz zaskoczony, jak dzień po dniu ciała staną się szczuplejsze i bardziej seksownego.

load...

Tak, badania menu i zapraszamy do świata pięknych ludzi:

 • pierwsze dwa dni – najbardziej trudne, ponieważ dozwolone, oprócz wody, pary kubków soku pomidorowego (bez soli) i chudego mleka;
 • Następne kilka dni – sparing, w godzinach porannych, można pozwolić sobie kanapkę czarnego chleba i sera, a także herbatę z miodem, obiad wolno angażować się w kurczaka lub ryby (100 g), a wieczorem wolno jeść kilka jaj (nie smażone);
 • Deuce ostatnie dni w oparciu o menu warzyw na śniadanie składa się z pary owoców, warzyw, lunch – obiad – jagody.

„Chip” dieta „Slim” – całkowity brak w diecie soli i cukru, które są „mordercami” piękna, podobnie jak otyłość i zatrzymanie wody w tkankach, dlatego twoje ciało pokryte jest brzydkie fałdy zbędnych zapasów tłuszczu i płynów, które Cię godziny zużycie sobie w postaci ładunku. Czy potrzebujesz takiego „bogactwo”?

Warto zwrócić uwagę! W „harmonii”, niestety, nie ma przeciwwskazań. Należy szukać alternatywnej procedurze, jeśli nosisz spadkobiercą serca lub karmienia piersią.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Dieta „Slim”, choć skuteczne, ale dość trudne, więc lekarze twierdzą, że nie można używać go częściej niż raz na kilka miesięcy.

łyżwiarze diety – walczą o złota

Znani Denise Biellmann – utalentowana łyżwiarka figurowa ze Szwajcarii, który stał się mistrzem świata, wymyślił technikę autora, w którym słynny i zdobył mistrzostwo, wielbili go na całej planecie. Nerwowy przed zawodami, Denise zyskała dodatkowe 5 funtów, który całkowicie podważył plany sportowca. Jednak skater nie da się i opracował nowy system kontroli masy ciała, który jest obecnie stosowany nie tylko sportowców, ale również ludzi, którzy mają czuwać nad ich form.

Chcesz się przyłączyć? Bravo!

łyżwiarze Dieta wymaga treningu, który rozpoczyna się pół dnia. Wieczorem przed ostatnim dniem przed rośnie cienka wlać łyżkę wody, ryż, a rano, jedzą mieszankę, dodając do niego taką samą ilość nasion lnu, mleko i miód. Następnie zapraszamy na startego jabłka. Reszta dnia pije obficie.

Warto zwrócić uwagę! Nie lubisz ryż? Wymień go płatków owsianych, jęczmienia lub pszenicy.

Aby przygotować? Tak, nadszedł czas, aby rozpocząć:

 • pierwsza para dnia – jeść mleko (w litrach), pieczywo (2 bochenki), sok pomidorowy (kubek) – menu na każdy dzień;
 • Drugich dwóch dni – białko, można jeść na śniadanie chleb z pełnego ziarna z miodem i kawa, kolacja składa się z kawałka (200 g) mięso i zupy, podwieczorek – kubek z brązowym mleka chleba i obiad – jaja pary (spawane gotowane), kawałki (150 g), z ryb i kubek jogurtu;
 • Ostateczna kilka dni odbędzie się pod hasłem „Witaminy – tak”, na śniadanie i obiad można zjeść funt ulubionych owoców / jagody, a lunch i kolację, aby warzywa jeść sałatki do serwowania, który jest również możliwe dodanie jajka lub kurczaka.

Denise Biellmann podkreśla, że ​​trzeba pić więcej wody, bez gazu, ponieważ bracer przyspiesza proces spalania tłuszczu znienawidzony.

6 płatków – tak jak w bajce

Anna Johansson – nie tylko utalentowany, dietetyk i sławny marzyciel, który opracował specjalny system odchudzania – zabawne, ciekawe, jak gra. Będziesz zaskoczony, ale Diet „6 płatków” … zaczyna się od rysunku. Tak, ma duży arkusz papieru, markery i farby z kolorowych płatków kwiatowych. Następnie wyciąć swoje arcydzieło i jest przymocowany do ściany z przycisków w widocznym miejscu, to jest to możliwe – magnes na lodówkę. Znieść dzień? W nagrodę, oderwać jeden płatek, i tak – aż do gorzkiego końca – dopóki nie rozstał się z co najmniej 5 kg tłuszczu.

„6 płatków” – osobny formularz żywności podczas jedzenia dziennie, tylko jeden produkt, pożądane jest, oczywiście, użyteczne. To nie jest łatwe, można zobaczyć, ale można jeść w nieograniczonej ilości, a menu zmienia się codziennie, to jest pocieszające, prawda?

Anna ostrzega: nie staraj się głodzić lub pozbawić śniadanie żołądka, jako takie nieostrożne kroki obarczona spowalnia spalanie nadmiaru tłuszczu ze względu na stan naprężeń ciała. Można pić wodę, herbatę (ziołowa, zielony), a także domowej napar, oczywiście bez dodatku cukru. Dni swap surowo zabronione, ponieważ system jest skonstruowany specjalnie – aby zwiększyć metabolizm.

Aby narysować kwiat? Następnie zapoznaj się z menu i zabrać ją z powrotem do normalnej postaci:

 1. Podczas pierwszego dnia wolno jeść ryb, które autor zaleca gotowane na parze, dusić lub gotować.
 2. Następnego dnia – warzyw. Jedz swoje ulubione warzywa, wyłączając ziemniaki są bogate w skrobię.
 3. Trzeci dzień poświęcony jest mięsożerców, bo Anna zaleca jeść kurczaka. Nie należy jednak zapominać, aby usunąć skórę, która jest w pełni wyposażony w tłuszczu.
 4. Następnego dnia odbędzie się pod hasłem „kaszek – tak”, zaś dietetyk radzi wybrać użytecznych kaszę, na przykład, gryka, płatki owsiane, brązowy ryż. Nasiona i otręby są również dozwolone, z której można upiec chleb lub gotować naleśnik.
 5. Raj

 6. Mleko – charakterystyczna dla piątego dnia. Pozwolono, aby cieszyć twaróg, mleko.
 7. I ostatni dzień – „słodki stół”. Można zafundować sobie owoców.

Wszystkie te produkty można przygotować ulubiony sposób, ale bez dodawania cukru lub tłuszczu, ale sól i przyprawy, które nie zawierają „chemia”, są dozwolone. Twaróg i owoce można jeść, posypane cynamonem, który jest doskonały „spalacz tłuszczu”, jak również skórkę i wanilii. W ciągu dnia owocem dopuszcza się świeży sok, sok lub kompot kucharza, oczywiście, zapominając o cukier.

Powtórzyć przebieg Anna Johansson pozwala trzy miesiące później. Lady w położeniu i laktacji jest lepiej zrezygnować z takiej opcji kontroli wagi, ponieważ istnieje ryzyko szkodliwego dla zdrowia ich potomstwa.

Estoński diety – all inclusive

Estońskie Dietetycy wymyślić sposób, aby schudnąć, podłączając jedną dietę białkową systemu, rotację produktów i mono-diety. I to działa. W ciągu 6 dni estońskich kibiców diety stają się łatwiejsze do 4-6 kg. To prawda, że ​​trzeba „potu”, ale głodne omdlenia po prostu nie dostać nic.

Tak więc, zmniejszenie masy ciała w języku estońskim? Następnie zapoznają się – swoją dietę na 6 dni:

 1. Podczas pierwszego dnia, dietetycy wolno jeść 6 jaj, które wskazane jest przeznaczyć co najmniej 3 posiłki.
 2. Drugi dzień – mleko. Kupujesz funta sera i jeść je, gdy są głodne.
 3. Następnie mięsa dziennie, podczas którego estońscy eksperci w dziedzinie odchudzania zaleca się jeść kurczaka, najlepiej filet (700 g).
 4. Czwartego dnia – ścisły, ponieważ jest możliwe, aby spożywać tylko 200 gramów ryżu i odmiany surowe, brązowy lub czarny.
 5. W ciągu dnia można zafundować sobie 6 średnich ziemniaków, jednakże, jeść to danie może być tylko przez przygotowanie diety Way – bulion lub za pomocą parowego.
 6. Ostatniego dnia – witaminy, można korzystać z jabłek, w nieograniczonych ilościach.

Warto zwrócić uwagę! Jeśli podczas estońskiej diety poczujesz zawroty głowy i pogarszającym się stanie zdrowia, w drodze wyjątku, można zjeść łyżkę miodu, który będzie ładować Ci energii i poprawić sprawność umysłową.

Dlaczego „all inclusive”? Nie zgadzasz się, jeśli spojrzeć na menu na cały okres, zawiera szereg przepisów, począwszy od mięsa, a kończąc na słodkich darów natury. W związku z tym, że jest to zrównoważone menu tygodniowe, a dzięki przemienności tymi systemu żywnościowego przyczynia się nie tylko schudnąć, ale także oczyszcza organizm z toksyn, toksyny i inne „śmieci”.

Ale do prowadzenia aktywnego uprawiania sportu lub ciężkiej pracy nie jest techniką, autorzy doradzają, najpierw – spalanie tłuszczu, a następnie – modelowanie form i pracy fizycznej.

Z estońskiego diecie powinny być stopniowo dodając do diety przez kilka następnych dni na produkcie 2-3. Jeśli spadła 4-6 kg nie jest dla ciebie za mało, można powtórzyć bieg po półtora miesiąca.

Herbata dieta – sit-talk

Dla tych, którzy lubią pić herbatę, siedząc w towarzystwie bliskich, wynalazł rodzaj metody korygowania wagi „zainteresowania” – diety herbaty. Przez 6 dni, masz doskonałe szanse brakowało parę zakładkami w pasie i być łatwiej na 5 kg.

„Zest” dieta – Zielona herbata bogata w dobroczynne składniki naturalne (nie z worka), która może być pijany i ciepły, i lód, a nawet dodać trochę miodu. Tak więc straty w czasie waga może przejść do gości i zaprosić przyjaciół do domu zgromadzeń.

Technika jest prosta: każdy dzień 5 razy przez picie dużej kubek herbaty i jeść co najmniej 3 razy, ale lista dozwolonych produktów jest ograniczona. Spożywać fani herbata dieta może jedynie warzywa, białka żywności i warzyw. Fry żywności jest zakazane, choć chude mięso / ryby wolno gotować na grilla.
Oprócz herbaty można pić wodę, niskotłuszczowe mleko, wywary z ziół. Najlepszy czas do utraty wagi przy herbacie – czas letni, gdy charakter naszych „smakołyki” z darami, a zielona herbata ratuje z pragnienia.

Like it? Sześć miesięcy później może zostać powtórzony.

Przydatne video: odchudzanie Moc

Teraz już wiesz, górny pięć ciekawą dietę przez 6 dni. Dokonaj wyboru i przesunąć w kierunku snu.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...