Dieta 14 dni – utrata masy ciała w języku japońskim i francuskim

Dwa tygodnie – wystarczająco dużo czasu, aby doprowadzić organizm w dobrej kondycji. Praktyka pokazuje, że nie jest konieczne, cały czas się głodzić. Istnieje wiele programów, aby stracić nawet 10-14 kilogramów w ciągu dwóch tygodni. Te 14-dniowa dieta może korzystać z różnych metod i produkty.Oglavlenie:

load...

Zasady diety na 14 dni

Podstawową zasadą większość tych diet – ograniczenie kalorii pochodzących z węglowodanów. Dlatego też oznaczać albo walkę z głodem lub jeść głównie białko. Jeśli pożądany efekt – nie kilka kilogramów i jest bliżej do 10, to lepiej zostać przeanalizowane wcześniej i skonsultować się z lekarzem. Stopa ta ulgi wagi mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie wielu chorób. Ponadto, ponieważ większość diet w 14 dni zaliczane są surowe, nie powinny być stosowane zbyt często, raz na kilka miesięcy.

Francuski odchudzanie

Ta dieta przez 14 dni można zresetować 5-10 kilogramów. Główną zasadą – używając tylko pokarmów niskokalorycznych. Całkowicie wykluczyć: cukier

load...
  lli_1, sól

  Lli_1, soki i napoje gazowane

  Lli_1, alkohol

  Lli_1.

Zalecane:

 • ryby,
 • Chude mięso, jajka
 • Lli_1,

 • Żytniego chleba suszone, warzywa
 • Lli_1,

 • Owocowe,
 • Zielenie,
 • Zielonej herbaty,
 • Kawy
 • Jogurt,
 • Wodnych.

Zamiast soli, należy użyć przyprawy i sok z cytryny. Wentylatory namiętne cukru słodzik może czasami użyć, ale w pół dawki. Śniadanie w diecie ma szereg symboliczne i jest kawa z grzankami. W porze lunchu i kolacji, jest dozwolone 100 gramów ryb, mięsa lub kiełbasy, które mogą uzupełniać sałatkę ze świeżych warzyw i jajka na twardo. Dywersyfikacji jogurt menu Pomoc i owoce.

Menu japońskich

Dieta nie jest rozwiązanie polega na zastosowaniu egzotycznych produktów. W związku z tym, może to stać, nawet przy bardzo skromnym budżecie. Jego nazwa to najprawdopodobniej nie do kraju ze szczególnym centrum medycznego w Tokio. Japońska dieta odnosi się do białka niskowęglowodanowej, a żeby go przestrzegać, będzie musiał znaczną siłę woli. Wskazań medycznych, jak do każdego innego białka: choroby serca, nerek, przewodu pokarmowego i wątroby. W ścisłej diecie przed nałożeniem to lepiej skonsultować się z lekarzem.

Podstawową zasadą japońskiej diety – Ograniczenie kalorii. 14 dni Tabela diety obejmuje mięso, drób, ryby, jaja i produkty mleczne. Jako źródła węglowodanów korzystać z niektórych warzyw (kapusta, marchew, bakłażan, cukinia), owoce (oprócz bananów i winogron) i krakersy. Tłuszcze są dozwolone, jak oliwa z oliwek. Wybierz jedną z napojów herbaty i kawy są bardzo wysokiej jakości i dodatki nie zawierające. Zróżnicować dietę, aby pomóc soku pomidorowego i jogurtu.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Dodatkowo, trzeba jeść codziennie dużą ilość czystej wody pitnej, to pomoże organizmowi poradzić sobie z dietą białka stresu. Sól jest pożądane, aby całkowicie wyeliminować. Liczba posiłków – nie więcej niż trzy, ten ostatni powinien być nie później niż dwie godziny przed snem. Na śniadanie trzeba wypić filiżankę kawy lub herbaty, lunch ze złożonych węglowodanów i białka żywności i kolacja musi być czysto białko, lub składać się wyłącznie z owoców.

W wyniku tej diety można schudnąć o 5-8 kg w ciągu 2 tygodni, ale nie można robić tego częściej niż raz na sześć miesięcy. Należy również zwrócić uwagę na drzwiach diety, następnie uzyskany efekt trwał przez dłuższy czas.

Białko dieta

Dla dieta jest bardzo popularne, istnieje możliwość, przez okres do 2 tygodni. Jest ona odpowiednia dla tych, którzy w zasadzie nie jest w stanie pościć, ponieważ wiąże się aż 6 posiłków dziennie. Ograniczenia dotyczące tej diety wprowadza tłuszczów i zapobiega pokarmy bogate w węglowodany. Głównym dieta sprawiają, białka, wiele warzyw i owoców.

Białko diety całkowicie zakazuje alkoholu, nie pozwala mieć ostatnie 3 godziny przed snem, i obejmuje codziennie co najmniej 2 litrów czystej wody. Produkt złożony jest tak dobrana, że ​​wartość energii w dziennej racji pokarmowej nie powinna przekraczać 700 kcal. Należy pamiętać, że zmniejszenie masy ciała na białku ma wiele przeciwwskazań medycznych. Zabronione jest łamanie serca, układu pokarmowego, wątroby, nerek i choroby stawów, nie jest zalecany dla osób starszych. Dietę najlepsze wyniki dla 14 dni wyniki w połączeniu z ćwiczeniami.

Medical Diet 14 dni

Co dziwne, najbardziej trudne wersja diety przez 14 dni przypisuje się lekarze, którzy rzekomo polecić go przed operacjami. Może otyłych pacjentów i może być konieczne, aby schudnąć, ale zbyt dużo stresu związany z szybką utratą masy ciała, może osłabić odporność organizmu niż promowanie szybkiego powrotu do zdrowia. Dlatego tak zwane diety lekarze mogą próbować chyba absolutnie zdrowych ludzi, którzy chcą schudnąć szybko i pod warunkiem, że wszystkie te dwa tygodnie, będą ściśle monitorować jego stan.

Program diety jest następująca:

 • Dniach 1, 3, 8, 10,14 – litr wody mineralnej bez gazu, nie ma się czego;
 • Dzień 2, 5, 9 lli_1, 12 – litrowy z odtłuszczonym mlekiem przed snem jeść jedno jabłko;

  Dni

 • 4, 11 – w trzech krokach jeść sałatki bankowego litr świeżych ziół, kapusty i marchwi, przyprawionego z łyżką oleju roślinnego;
 • Dzień 6 – opiera Rano na twardo jajka na obiad 100 g gotowanego mięsa, 100 g zielonego groszku w puszkach i szklanka bulionu warzywnego, w porze lunchu i kolacji – jedno jabłko;
 • Dzień 7 – 100 g twarogu, 1 litr mleka i 0,5 litra kefir;
 • Dni 13 – gotowane jajko na śniadanie i 100 g niskotłuszczowego twarogu na lunch.

Korzystając z tej metody może utracić maksymalną liczbę kilogramów, ale możliwość organizmu w tym okresie będzie ograniczony. W żadnym wypadku nie można pozwolić zmęczenie i lepiej jest, aby zminimalizować aktywność fizyczną. Dla tych, które nie są gotowe na takie ciężkiego testu jest skróconą wersję, w dniach 1 do 7, z diety powinno być na czczo, powoli, a to może być stosowane nie więcej niż raz na dwa miesiące. Ale można schudnąć na tej diecie przez 14 dni od 14 kg.

Dieta 14 Pevzner

Ten tytuł jest dieta stosowana w kamicy z fosfaturię opracowanych przez IM Pevzner. Choroba jest dość rzadkie, dobrze reaguje na leczenie, ale tylko z właściwego odżywiania. Dieta jest specyficzny: eliminuje prawie wszystkie owoce i warzywa, z wyjątkiem dyni, fasola i kwaśne winogrona i wszystkich produktów mlecznych. Podstawą pożywienia makijaż pokarmów białkowych (mięso, ryby, jaja), płatki śniadaniowe, makarony i wypieki.

Drastycznie schudnąć z tej diety nie uda, ponieważ wiąże się normalny stosunek białek, tłuszczów i węglowodanów i posiłków co najmniej 5 razy dziennie. Jednakże stopniowe korygowanie ciężaru jest nie tylko możliwe, ale też pożądane. W tym celu powinna być ograniczona do masła, słodyczy, tłustych mięs.

Wybór potraw niskokalorycznych diet dla

Różnorodne 14-dniowej diety oferuje szeroki wybór, i prawie każdy może znaleźć odpowiednią opcję. Ważne jest, aby pamiętać, że w każdym przypadku konieczne jest użycie dużych ilości wody do szybkiego usuwania toksyn z organizmu. Białko dieta jest pożądane uzupełnienie wysiłku fizycznego, ale kiedy używać szorstkich, blisko medycznej głodówka, to lepiej, aby ograniczyć.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...