Dieta 1000 kalorii: Menu dla fanów matematyki

Dieta, która opiera się na liczeniu kalorii, idealny dla tych, którzy mają prowadzić siedzący tryb życia lub nieaktywną. To pozwala radzić sobie z nadmierną wagą, bez marnowania cennego czasu na wyczerpującym treningu na siłowni. Jednak przed podjęciem decyzji „za” i przejdź do menu diety 1000 kalorii, to pomaga zrozumieć swoje wady i zalety, a także z mechaniką i zasady działania. Należy zauważyć, że lekarze nie lubią niskokalorycznej diety. Mają one jednak gruntownego zaletę – mianowicie, prostotę i efektywność. Można powiedzieć, że 1000 kalorii diety – rodzaj kompromisu między żywienia i dietetyków.

load...

Zawartość:

Zalety i wady diety 1000 kalorii

Główną zaletą – jest zróżnicowane menu i swoboda w wyborze produktów. Można jeść co chcesz i kiedy chcesz, zachowując tylko regułę – dzienne spożycie kalorii nie powinna przekraczać 1000. W idealnym dieta powinna zawierać skompilowane wszystkie zdrowe i zdrowej żywności: owoców i warzyw, białka i powoli wchłaniane węglowodany (płatki) – w tym przypadku można nie tylko szybko i skutecznie schudnąć, ale nawet poprawić ciała – skóra staje się czystsze, uzyskać silniejsze paznokcie, włosy dostanie zdrowy blask. Nie bój się pić wodę! Proste niegazowanej wody zawiera zero kalorii, a pozwalające na walkę z głodem wieczór i usuwa wszystkie toksyny z organizmu. Nie zapominaj, że picie reżim powinien być maksymalny możliwy!

Braki w diecie dwa. Po pierwsze – to jest coś, co będzie trzeba starannie rozważyć wszystko, co jest spożywane. Konieczne jest, aby dokładnie monitorować ilość spożywanych kalorii, obliczyć masę i wartość energetyczną wszystkich produktów. Będzie on musiał być zastrzeżone tabele kalorii i dobre wagi kuchennej. Drugą wadą – zawroty głowy, osłabienie, aw ciężkich przypadkach, głodny omdlenia. Na szczęście te problemy mają sprawiedliwości. Liczba kalorii nie było tak trudne, ponieważ wartość energetyczna wszystkich produktów, które są zapisywane na opakowaniu. Drugi problem jest rozwiązany w prawo i stopniowe przejście do żywności niskokalorycznej.

load...

Przygotowanie ciała do niskiej kaloryczności zbilansowanej diety „siedzieć na diecie od jutra” – w tym przypadku takie oświadczenie będzie odgrywać krzywdę. Organizm – jest niezwykle stabilny, zrównoważony system z milionami co drugi reakcje. Nie można po prostu podnieść i zaatakować mechanizmu poufnych, każda drastyczna interwencja w procesach organizmu zawsze sprzeciwia antireaktsiyu. W przypadku diety niskokalorycznej będzie krótki utrata przytomności, innymi słowy, słabą. Aby tego uniknąć, należy posiadać ważny wpis do diety. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem dobrego zdrowia, i są absolutnie pewni swoich umiejętności, to masz wystarczających 3 dni, ale idealnie powinno być 5-7 dni.

Prawidłowe przejście do nowego

Systemu elektroenergetycznego. Co to jest wejście? Fakt, że osoba dorosła w umiarkowanym tempie życia zużywa średnio 2500-3000 kalorii, a twoim zadaniem – w celu stopniowego zmniejszania tej liczby do 1000 kalorii. Można poświęcić więcej czasu na dostosowanie, ponieważ nie ma żadnych ostatecznych zaleceń.

Jest odpychane przez jego stanu zdrowia. Jeśli czujesz, że 1500 kalorii niewiele, pojawił zawroty głowy i osłabienie, zatrzymują się na tym rysunku na kilka dni, dopóki organizm nie może być odtworzona w trybie bardziej oszczędnego zużycia energii. Zawsze lepiej jest, aby spędzić więcej czasu, niż szkody dla ich zdrowia.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

To jest ważne! Wejście żywności niskokalorycznej i wyjście w diecie odgrywa ogromną rolę! Prawidłowo ten sposób będziesz w stanie całkowicie przeprojektować ciało do ukończenia zrównoważoną dietę niskokaloryczną. Objętość żołądka jest zmniejszona, przyspiesza przemianę ustabilizować masę.

Pamiętaj, że znak 1000 kalorii jest uważany stresujące dla organizmu, na normalne funkcjonowanie w pełnym potrzebuje co najmniej 2017 kalorii. Innymi słowy, dietę 1000 kalorii dziennie jest przeznaczony do 2-3 tygodni, nie rozciągać diety przez dłuższy okres czasu!

1000 kalorii dieta – menu w trzech wersjach

Dla tych, którzy nie chcą, aby rozważyć samodzielne zaprojektowane opcje gotowe menu na każdy dzień.

  • Pierwsza opcja

Śniadanie – 3 łyżki. łyżki twarożku beztłuszczowego + warzywa + 1-2 kromki chleba żytniego z cienką warstwą pomidorów olej + 2 + herbaty. Obiad – szklanka jogurtu, pół banana. Lunch – 2 łyżki. łyżki kaszy gryczanej na wodzie, 50g gotowanej piersi kurczaka, zielona sałata, ubrany z oliwą z oliwek, szklanka soku pomidorowego. Kolacja – 2 kromki chleba z liśćmi 2 sałata, pomidor, pół grejpfruta, kawałek szynki drobiowej, herbata.

  • Druga opcja

Śniadanie – jajko, kawałek czarnego chleba z masłem niskiej zawartości tłuszczu, kawa z mlekiem, pół grejpfruta. Obiad – żadnych owoców. Obiad – zupa jarzynowa z zieloną sałatą, gotowane mięso. Obiad – niskotłuszczowy jogurt + kawałek czarnego chleba z masłem orzechowym. Kolacja – duszone warzywa, gotowane mięso (nie jagnięcina), zielona sałata bez opatrunku, mleko, herbata.

  • Trzecia opcja

Śniadanie – niskotłuszczowy ser twarogowy 50 g lub 100 ml jogurtu + ciemny chleb. Obiad – dowolny owoc (jabłko, gruszka, pomarańcza, brzoskwinia). Obiad – zupa jarzynowa, gotowany kurczak, świeże warzywa. Obiad – owoce lub orzechy włoskie 2. Obiad – gotowane jajka, płatki owsiane lub kasza gryczana – 150 gramów zieloną sałatą bez opatrunku – 100 g

Wideo Tip produkty kaloryczne

Gotowe opcje menu w diecie w 1000 dużo kalorii. Można łatwo tworzyć i właścicielem, opierając się na ich preferencje smakowe, albo poprosić o nią do dietetyka. Jeśli podzielić codziennych posiłków do 5-6 posiłków, to podkręcić swój metabolizm, a tym samym będzie schudnąć bardziej efektywnie. Trochę cierpliwości, a nie Zanurza potrwa długo.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...