Dieta 1 kg dziennie: trzy sposoby, aby schudnąć szybko

Dni i diety

Wszystkie dziewczęta wydają się być szczupła, ale nie za każdym razem można zabezpieczyć się przed jedzeniem. Jeśli należysz do tych, którzy są gotowi, aby wywierać siłę woli i poświęcenia dla dobra nadwagą talii osy, to zapraszamy do świata harmonii i piękna. Dieta 1 kg dziennie – jest to raczej graficzny imię, co skutkuje zmianą menu niskokaloryczne, które wymagają powagą, rygor i pedanterii.

load...

Zawartość:

Utrata jednego kilograma w ciągu 24 godzin – maksymalna kwota dla zdrowej diety. Zasięg może być zupełnie różne sposoby. Każdy może wybrać spersonalizowane menu. Ponieważ organizm potrzebuje każdy ma swój własny: ktoś może pić przez cały dzień kefir lub zjeść kilka jabłek, ale ktoś bez miskę zupy nie przetrwać. Dlatego też wybór należy do ciebie. Zrozumieć i zdefiniować, można użyć poniższych przykładach diecie.

Kolorowa dieta

Owoce i warzywa – to menu główne produkty. Ich odżywianie i dieta jest istotą koloru. Każdego dnia należy jeść owoce określonego koloru. Należy zauważyć, że takie menu tęczowy zaćmienie głodu. Zwłaszcza, jeśli sprawa jest podchodzić z wyobraźnią i umieścić go w koszu Ikebana przyszłych śniadania i obiady.

load...

Niektóre źródła zalecają włączenie w menu potraw z jaj wysokokaloryczne typu, mleka i mięsa. To, oczywiście, możliwe, ale tylko wtedy, gdy nie jesteś nie jest ważny euforia tęczy. Nie zapominaj, że idziesz do stracenia jednego kilograma nie jest tydzień i jeden dzień dłużej. Więc starają się zminimalizować korzystanie z tych produktów.

Menu Kolor dieta wygląda następująco:

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

  • Poniedziałek – dzień biały. Można jeść banany, jabłka, kapusta, surowe ziarna słonecznika, orzeszki sosnowe.
  • Wtorek – dzień czerwony. Menu składa się z pomidorów, owoców, papryki. Red ryb w małych ilościach – dla bardzo głodne.
  • Środa – zielony dzień. Można jeść winogrona, ogórek, kiwi, brokuły, zielona bazylia, szpinak i sałatę.
  • Czwartek – pomarańczowy dni. Jedz morele, rokitnik, marchew, dynia, pomarańcze, brzoskwinie.
  • Piątek – fioletowa. Śliwki, bakłażan, ciemnych winogron, bazylia, czarna porzeczka na ten dzień do potrącenia swoje menu. Jedz wszystko, co można znaleźć w tym kolorze.
  • Sobota – żółty dni. Do dziś spróbuj przyciąć warzywa i żółte warzywa: cukinia, miód (troche), żółtko, kukurydza i pieprz.
  • Resurrection – jasny dzień. Pij wodę. I nic więcej. Jeśli meduzy były jadalne, chyba że mogło tam. I tak – tylko woda.

Na koniec w diecie jest potrzebne do ich zważyć. Choć jest prawdopodobne, ten tydzień będzie w skali nie mniejszej niż na dwadzieścia jeden razy. Dlatego też powodem radości już masz. Zacznij powoli istnieje więcej wysokokaloryczne pokarmy, ale nie przejadać, tak aby nie boli żołądek.

Cebula Dieta

Istotą diety cebula jest magia małży, która jest, szczerze mówiąc, nie każdy może mieć. Jednak skuteczność tego sposobu jest to jeszcze zwiększa apetyt. Tak więc, aby stracić 5 kg przez 5 dni, trzeba przygotować zupę cebulową z dodatkiem innych warzyw. Proporcje są mniej więcej 50% cebula, kapusta 20%, 10% pieprz sałata, pomidor 15% i 5% z zielonego selera. Woda do gotowania zupy zabrać tyle, ile uważasz. Wszystkie składniki są drobno posiekane i gotować zupę, aż odparowaniu zapach cebuli. Następnie zupę jeść wszystkie pięć dni. Główną zasadą tej diety: jeść więcej zupę – więcej chudniesz.

W pierwszym dniu trzeba jeść tylko zupę. Na drugi dzień niewielka ilość produktów o wysokiej wartości kalorycznej wprowadzane do diety. Ma to na celu zapewnienie, że ciało nie jest osłabiona. Więc dodać pieczone ziemniaki z łyżeczką masła na drugi dzień. Na trzeci dzień można jeść sto pięćdziesiąt gramów sera o niskiej zawartości tłuszczu z domkami. Czwartego dnia można zjeść trochę gotowany ryż matowy. Piątego dnia, można wybrać się na ryby lub gotowane piersi z kurczaka, ale bez fanatyzmu. W ciągu ostatnich dwóch zupa cebulowa dnia nie chcą, ale nie jest to konieczne. Nawet przez życie.

Wiele osób zastanawia się diety przez 1 dzień. To często zdarza się przed wakacjami i ważnych spotkań. Jeśli wziąć menu cebulę pierwszy dzień, a potem jednego dnia możliwe jest, aby pozbyć się jednego kilograma. Ale nie należy się oszukiwać, w tak krótkim czasie organizm traci tylko woda. Tłuszcz nie ma czasu, aby uciec, ale brzuch będzie wyglądał trochę mniej, ale jest to również rezultat.

Endokrynolog mono-diety

Monodiet

Jeśli zupa cebulowa nie pasuje, można odebrać na mono-diety warzyw lub owoców dziennie. Plum, kefir, jabłko, brzoskwinia, ogórek datę albo – wybrać. Wynik będzie taki sam – 1 kg dziennie, a dużą rolę w kształtowaniu kilogram figura nie odtwarzać. Aby pozbyć się nagromadzonego tłuszczu – to wymaga czasu.

Wszelkie mono-dieta ma swoje wady i zalety. Dobrą wiadomością jest to, że można wybrać ulubioną dietę dla swojego produktu, ale w tych samych kłamstw i negatywności. Bo nawet jeden dzień może przejadać ulubiony owoc, tak że nawet po długim czasie nie chcesz z niego korzystać.

Każda dieta – jest stresujące dla organizmu. Dlatego należy zawsze brać pod uwagę charakterystykę ich zdrowia. Jeżeli nie jesteś pewien, że dieta będzie można skorzystać – to lepiej nie ryzykować. Poćwiczyć, aby uniknąć sytuacji, kiedy nadszedł czas, aby schudnąć. Uważaj, bo zdrowie jest zawsze ważniejsza od wszelkich innych kryteriów urody.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...