Depilator do bikini: szybka i bezbolesna depilacja

Zawartość:

Których tylko środki i sposoby na same kobiety nie doświadczyły, aby pozbyć się roślinności na przetargu i delikatnym obszarze skóry – w strefie bikini. Ktoś ciągle odwiedza salony kosmetyczne, pozostawiając za sobą imponującą ilość mistrzów, ktoś łatwiejsze w użyciu maszynki do golenia, po którym pozostaje suchość i podrażnienie. Niektóre kobiety wolą stosować „chemię” i używać kremu do depilacji, nie zawsze gwarantuje doskonały rezultat. Ale istnieje odrębna kategoria płci pięknej, wybrać najbardziej dogodne i praktyczne depilatory, które są szybkie i łatwe usunięcie włosków.

load...

Oczywiście, procedura absolutnie bezbolesny, to nikt nie zagwarantuje, jako urządzenie ciągnie pręty roślinności przez korzenie. Wyobraźmy sobie, że tysiące pęsetą pracować jednocześnie w strefie bikini, tylko ich szybkość, a tempo jest znacznie szybszy i bardziej intensywny niż ręcznej obróbki.

Zaletą jest to, że włosy po tym zaczynają rosnąć znacznie wolniej, więc trzeba uciekać się do depilacji mniej często i za każdym razem będzie to mniej bolesne. Dzięki tej manipulacji, będzie przejść przez miesiąc o gładkiej skórze, nie myśląc o tym w niewłaściwym czasie (na przykład na plaży) zacznie kiełkować czarne kropki.

Zakupy: jak wybrać odpowiednie urządzenie

W rzeczywistości, jakość i czas trwania postępowania zależy od wybranego urządzenia, więc przed jesteś gotowy do zakupu urządzenia, należy sprawdzić jego główne cechy i parametry techniczne. Pamiętaj, że kolor obudowy i ile to kosztuje ulubionej opcji nie zawsze odgrywają podstawową rolę.

load...

Typy urządzeń

Na dzień dzisiejszy można nabyć płytę lub cęgowy depilator do strefy bikini, każdy z nich ma swoje oczywiste zalety. Tak więc, pierwsza opcja będzie radzić sobie z zadaniami, a drugi – jakościowo usuwa roślinność, a procedura jest mniej bolesne i nieprzyjemne.

W celu sfinalizowania urządzenie, słuchać siebie. Być może masz zbyt niski próg bólu, czy można łatwo przeprowadzić taką torturę, ale potrzebne jest urządzenie, które zwalnia Cię to z włosami w zaledwie dziesięć minut. W związku z tym, że urządzenie, które w tym przypadku jest to najlepszy – zdecydować, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych oraz własnej fizjologii.

Opcje: co wolą

Z doświadczenia użytkownika wpływa obecność pewnych wskazówek, które są zaprojektowane w celu zmniejszenia bólu, leczenia skóry po depilacji, etc. Im więcej z tych urządzeń będzie lepiej, ale nie zapominaj, że to również wpływa na ostateczny koszt.

  • Leczenie Spot

Niestety, urządzenie nie zawsze czysto usuwa całą roślinność, więc po zabiegu trzeba zastosować specjalną dyszę, która zwalnia Cię od pozostałych pojedynczych włosków. Tak więc, nie trzeba wyciągnąć szpilki pęsetą lub skasować wszystkie obrabiarkę do golenia.

  • Peeling

Często kobiety mają do czynienia z problemem, gdy kilka dni po depilacji włosy zaczynają rosnąć nie w górę, a wygięte do wewnątrz, co powoduje, że skóra jest źle stan zapalny, a pojawia się na dole krost. Specjalna dysza do obierania, który powinien być stosowany po depilacji złuszczają martwe komórki, pozwoli Ci zaoszczędzić kłopotów z tym raz na zawsze.

  • Chłodzenie

Aby obniżyć próg bólu, należy zamrozić przetwarzany obszar w strefie bikini. Aby to zrobić w małej wymienny pojemnik jest wypełniony przefiltrowanej i oczyszczonej wody z zanieczyszczeniami, to dysza jest umieszczona w lodówce przez kilka minut. Żel – jako mały i praktycznego rękawicy chłodzenia, wewnątrz której może być używany do tego celu.

Oprócz wskazówek, okładka, ładowania akumulatora lub baterii, depilatory można wyposażyć w specjalne samochody – nożyce, z których można zrobić intymne fryzury. Trochę cierpliwości i umiejętności, a wynik nie jest gorszy niż w specjalnej komorze. Pozwoli to zaoszczędzić więcej niż kilkanaście rubli dla tej przyjemności, oprócz nie trzeba się rumienić przed mistrza, czyli dla wielu pań boi ważne.

I jeszcze jedno, należy zwrócić uwagę – to jest dostępność wszelkie niezbędne i wskazane na części opakowania w zestawie. W przeciwnym razie trzeba będzie dodatkowe koszty, na przykład, w przypadku utrzymania prawidłowej urządzenie, ładowarka do ładowania akumulatora lub szczotki do czyszczenia urządzenia. To samo odnosi się do innych urządzeń.

Pamiętaj, aby sprawdzić wszystkie szczegóły na miejscu, dzięki czemu nie trzeba kupować nowego zestawu. Zapytaj, kiedy rozpakować pudełko, podłączyć do urządzenia, należy sprawdzić obudowę i dysze pod kątem pęknięć, wad, uszkodzeń i zarysowań. W ogóle, być czujnym, gdyż urządzenie to jest bardzo nietrwały.

Model

W uzupełnieniu do rodzaju pracy, depilatory również różnią się w sposób usuwania roślinności w strefie bikini. Należy jednak pamiętać, tym więcej funkcji i tak zwanych „wodotryski”, tym więcej trzeba zapłacić za to. Dlatego też, jeśli są ograniczone w zakresie finansów, początkowo zdecydować, co jest ważniejsze: obecność dodatkowych dysz, piękny design, lub wielu prędkości.

  • Dla skóry wrażliwej

Jeśli boisz się idei, że trzeba używać depilatora na polu, podczas gdy skóra jest stan zapalny, nawet po normalnego golenia, zatrzymać swój wybór na tym rozwiązaniu. Główną różnicą tego modelu jest dostępność opcji i ustawień, które sprawiają, że proces usuwania włosów w okolicy bikini jest praktycznie bezbolesny i całkowicie bezpieczny. Sama końcówka zaprojektowana do przenoszenia intymny obszar – wąskiej, znacznie mniej niż zwykle jej pincety.

  • Model Standardowy

Ten depilator bardziej nadaje się do usuwania roślinności na dłoniach, stopach, ale nie w strefie bikini, ponieważ nie istnieją żadne dodatkowe urządzenia, które zmniejszają ból, nie tutaj. Jednak niektóre kobiety udaje się korzystać z takich urządzeń i takie delikatne obszary skóry, nawet nie czuje się znacznie dyskomfort.

Ilość biegów: co jest najlepszym rozwiązaniem?

W dzisiejszych czasach bardzo trudno znaleźć nowoczesny depilator z tylko jednej prędkości, ponieważ takie urządzenia od dawna zapotrzebowanie. Najczęściej producenci wyposażają takie produkty, co najmniej dwa – trzy prędkości. Oczywiście, im więcej – tym lepiej. Wszystko zależy od tego, jak często i gdzie można korzystać z urządzenia (pachy, bikini głębokie lub normalny).

Wygląd: styl, piękno i wyrafinowanie

Chociaż, jak wspomniano wcześniej, w kolorze nadwozia nie odgrywają ważną rolę, ale wiele kobiet są przyjemne trzymać w rękach pięknej depilator z jasnym wzorem niż standardowy i nic nie zauważalne. Istotna jest także kształt instrumentu: Krzywe wdzięku, oczywiście, ciekawy wygląd, ale należy pamiętać, że maszyna powinna być idealnie w dłoni i nie ulegały poślizgowi podczas pracy. Należy również zwrócić uwagę lokalizację przycisków, dzięki czemu można łatwo do nich naciskać, nie patrząc, gdzie jest selektor prędkości.

Producent Marka: komu dać pierwszeństwo

Na rynku artykułów gospodarstwa domowego dziś można znaleźć wiele różnych depilatorów dla strefy bikini, że niektóre z płci nie jest zadyszki w wyborze odpowiedniego wariantu. W rzeczywistości, trzydzieści procent takich produktów należy natychmiast wyrzucić do kosza, ponieważ urządzenia te działają na sile dwóch tygodni, po czym były one do naprawy nawet wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Nie mylić z wyboru, a nie jednorazowa podejście kupić depilator tę sprawę poważnie i odpowiedzialnie. Po pierwsze, nie starają się zaoszczędzić, a sam sprzęt nie mogą być same tanie, ponieważ elementy jakości, technologii produkcji oraz koszty pracowników fabryki jest również zawarte w cenie. I nie zapomnij do przechowywania dodatkowych opłat, który chce uzyskać dobry zysk.

Po drugie, należy urządzenie tylko do producenta, co słyszeliście, jak te firmy są zaniepokojeni ich nazwy i nie będzie ryzykować reputacji. W razie awarii instytucji komercyjnej zobowiązuje się wysłać urządzenie do serwisu, należy go wymienić lub zwrotu pieniędzy. Z chińskich podróbek cierpieć samotnie.

Zasilanie: bateria lub sieć

Urządzenie, zasilany z akumulatora, można używać w dowolnym miejscu i czasie, a nie trzeba szukać gniazdka, bałagan z przewodami itp Wystarczy, aby naładować go w domu, aby zabrać ze sobą na wakacje. Można również zakupić urządzenie 2-w-1, który działa w sieci oraz z akumulatora.

Dodatkowe cechy: co jeszcze może być wyposażony w urządzenie

Chcą za swoje pieniądze dostać dodatkowe funkcje, tak aby nie żałować o zużytych finansów i uzyskać jak najwięcej przyjemności z faktu, że używasz urządzenia w strefie bikini, a nie jakieś inne urządzenia do depilacji. Potem wiele nowych możliwości z zaawansowanych producentów na pewno spodoba.

  • Podświetlenie

Czasami jest to bardzo trudne do wygiąć tak, aby zobaczyć w normalnych warunkach oświetleniowych pozostałe włosy na skórze. Depilator z podświetleniem – idealne rozwiązanie tego problemu. Teraz możesz bardziej czysto i skutecznie wyeliminować roślinność na ciele, bez poczucia zbyt wiele dyskomfortu.

  • Cisza

Często kobiety nie odważył się korzystać z urządzenia, ponieważ boją się dźwiękami on czyni. Ciszej urządzenie pracuje, tym mniej boi się go używać w strefie bikini. Wiele firm brane pod uwagę ten fakt, wyposażając swoje produkty w specjalny system, który zapobiega maszynę tyle hałasu.

  • Nieprzemakalność

Gdy skóra jest trochę pary wodnej na zewnątrz, nie tak bolesne, aby usunąć włosy, więc niektóre z płci jest łatwiejsza do przeprowadzenia tej procedury pod prysznicem. W tym przypadku najlepiej jest kupić urządzenie, którego ciało jest całkowicie wodoodporny do pary i kropla wody nie prowadzi urządzenia z eksploatacji.

Usuwanie włosów: jak to się robi?

Pierwszym krokiem jest przygotowanie skóry do depilacji że po zabiegu nie zgłosiła podrażnienie, swędzenie, suchość, a które nie zaczęły rosnąć włosy. Tak więc, na dwa lub trzy dni przed tym, stosuje się na peeling skóry do usuwania zrogowaciałej cząstki, które uniemożliwiają kiełkowanie pręta. Jeżeli masz specjalne przywiązanie, użyj go. Przed depilacji, wziąć prysznic, a następnie wytrzeć do sucha. Przycinanie roślinności, jeśli długość jest większa niż jeden centymetr, bo inaczej włosy będą się mylić i będzie bolało.

Teraz montujemy urządzenia, z wstępnie zapoznać się z instrukcją, zwłaszcza jeśli robisz to po raz pierwszy. Przymocować urządzenie do skóry głowy, wybrać odpowiednią prędkość i nacisnąć Start. Trzeba przejść od dołu do góry (wobec wzrostu włosów), nie stosuje się nacisk na skórę, nie ciągnąć za rękę. Jeśli jesteś w bólu, nałożyć kompres chłodzący, tylko uważać, żeby nie przeziębić.

Po jakich można doprowadzić go do końca, umieścić na krem, balsam itp kosmetyki, ale upewnij się, że to ich skład nie był alkohol. Zauważ, że kilka dni po zabiegu nie można udać się do miejsca o dużej wilgotności, na basen i opalać się na słońcu lub w solarium, w przeciwnym razie będzie podrażniona.

Po zakończeniu pracy z urządzeniem, należy natychmiast oczyścić go, aby nie zanieczyścić głowę i nie zaczną bakterie. Ponieważ urządzenie jest przeznaczone do obsługi najbardziej delikatne i wrażliwe obszary – bikini, kurzu, brudu, wilgoci, bezpośredniego światła słonecznego na urządzeniu nie dostać. Przestrzeganie higieny – jedna z podstawowych zasad w tym przypadku. Pamiętaj, że nie wszystkie dysze można myć pod bieżącą wodą dla nich powinien kupić specjalną szczotkę. Warunki korzystania z opieki jest zazwyczaj napisane w instrukcjach producentów.

load...