Depilacja miejsc intymnych. Co wybrać?

Zawartość:

Pozbądź roślinności w strefie bikini, czy nie – kwestia gustu. Jednym z najbardziej popularnych wśród kobiet sposobów, aby usunąć włosy depilator uważane miejsc intymnych. Jednak opcja wyboru indywidualnego usuwanie włosów jest to konieczne, ze względu na wrażliwość skóry, tempo wzrostu włosów i ewentualnej korekty częstotliwości wynik osiągnięty. 70% kobiet regularnie usunąć wszystkie włosy w okolicy bikini, 10% dokonuje intymne fryzury, pozostawiając twarz lub zabawne klasyczny „paski”, a tylko 20% kobiet preferuje naturalną gładkość. Ginekolodzy drugi najpiękniejszy połowa ludzkości dzisiaj utrzymując skórę dobrze utrzymanych w intymnych miejscach uznawanych codzienne procedury higieniczne, który jest doskonałym zapobieganie chorobom, takim jak pleśniawki i zapalenie pochwy.

load...

Depilator

Miniaturowe płyty Urządzenie elektryczne lub mikro-kleszcze ciągnie korzenie włosów, obraca się z dużą prędkością. To urządzenie jest zdolne do depilacji stosunkowo długi czas, aby zaoszczędzić od nadmiaru włosów: regenerować „konopie” pojawiają się po około pięciu do ośmiu dni po zabiegu. Duży plus: nie ma potrzeby, aby „rosnąć” włosy, zgodnie shugaring lub woskowanie. Istotną wadą: większość kobiet regularne stosowanie elektrycznego depilatora powoduje wrastanie włosków w skórę. Przypada podłączyć je pęsetą przed wyjęciem, a to zajmuje sporo czasu.

Pierwsze depilatory mają tylko jedną prędkość obrotową dysku. Jednakże, jeśli są stosowane na intymnych miejscach takim samym tempie jak do usuwania włosów z nóg i pach, można po prostu zwariować z bólu. Obecnie producenci wytwarzają urządzenia nie tylko z kilku wariantów intensywności wysuwane, ale również specjalne warianty depilatorów zaprojektowanych specjalnie dla obszaru bikini. Takie urządzenia mają główką chłodzenie procesu znieczulenia dyszy, podkreślając i dodatkową parę dysków jednoczesnego masażem skóry. Istnieją nawet trymer do usuwania włosów – mogą usunąć owłosienie na trudno dostępnych miejscach i dotknąć się regenerować intymne fryzury.

Jednak elektryczny depilacji bezbolesny zabieg nie można nazwać. Zmniejszyć dyskomfort, jak to możliwe, aby przygotować się do depilacji. Po pierwsze, wziąć gorącą kąpiel w parę skórę i zmiękczają włosy. Należy używać peeling z dużych cząstek polimeru i kwasów owocowych – to zapobiegnie dalszej wrastających włosków. Aby znieczulić skórę nanieść krem ​​z lidokaina lub potrwać kilka miejscowe iniekcje Novocaine. Czekać 10-15 minut i wyraźnie dalej. Odtłuścić powierzchnię bikini z wacikiem nasączonym alkoholem lub chlorheksydyny. Jeśli dysk urządzenia na skórę, utrzymując ją pod kątem prostym do linii włosów iz powrotem, nie należy się spodziewać gładkość jedwabiu. Aby pozbyć się wszystkiego, nawet najbardziej subtelne i krótkie włosy, depilacji okolic bikini w ruchu kołowego.

load...

Golarka

Golenie – najszybszy i najtańszy sposób depilacji okolic bikini. Aby rozpocząć kupić maszynę jakości – Bilety jednorazowe maszynki do golenia zbyt traumatyczne i niewygodne w użyciu. W celu uzyskania maksymalnej gładkości i łatwość przesuwania pianki użytkowania maszynki do golenia skóry wrażliwej lub żelu. Taki środek przeciwzapalny obejmuje składniki, które wpływają na wygląd swędzenie i podrażnienie. Chociaż niektóre dziewczyny lubią się golić zwykłą pianę – i być może trzeba spróbować tej opcji. „Suchy” golenie zapewni Ci dyskomfort, dużą liczbę cięć i mikrourazy.

W porównaniu do woskowania, Shugaring i elektrolizy, golenia ma wiele zalet. Po pierwsze, jest to proces całkowicie bezbolesny. Tak, że włosy odrastają szybciej, ale strefa bikini brzytwa regulacja nie wymaga dużo czasu i żadnego wcześniejszego szkolenia. Po drugie, jest brzytwą można tworzyć niezwykłe wzory w strefie intymnej, czyli zrobić fryzury bikini. Urządzenie może być używane pod prysznicem i podczas golenia, nie jesteś ograniczony w swoich ruchach: można przyjmować różne pozy i nacisnąć fałdy skóry, aby ułatwić ostrza ślizgowe.

Jeśli nie chcesz, aby zmierzyć się z problemem wrastających włosków, nie golić im „pod prąd”. Proces okolice bikini, przechodząc od góry do dołu, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów. Niech golenie trwa trochę dłużej niż zwykle – ale można wyeliminować ryzyko rośnie i zmniejszyć skalę podrażnienia po depilacji. Wykończone niepożądanej roślinności, nałożyć grubą warstwę na skórę krem ​​odżywczy do ciała. Po 10 minutach, osuszyć obszar bikini ręcznika papierowego do usuwania nadwyżek.

Shugaring

„Słodkie” Sposób usuwania nadmiaru włosów w okolice bikini znany w dniach Kleopatry. Jest to idealny sposób na usuwanie włosów z tak zwanym „głębokim” bikini. Mniej bolesne niż elektrycznym depilacji i dużo bardziej wydajny – który miał włosy w intymnych miejscach, można zapomnieć o 2-3 tygodnie minimum. Dziś usunięcie cukru włosy zrobione w każdym salonie kosmetycznym specjalnie przeszkolonych specjalistów Masters. Na terenie bikini będzie powodować rozciąganie pasty kosmetycznego, równomierne rozprowadzenie, a potem nagle usunięte wraz z włosami. Shugaring mniej niż woskowanie, powodując swędzenie, wysypkę i wygląd krost, jak stosować pasty do depilacji wykazuje doskonałe właściwości nawilżające i cieniowanie.

Ale ten zabieg kosmetyczny może być dobry pomysł, aby zaoszczędzić pieniądze – mieszanka shugaring łatwo przygotować samemu w domu. Lepiej gotować jednorazowe „część”, który będzie na tyle dokładnie jednej aplikacji. Oczywiście, przygotowane „na przyszłość” był przechowywany w lodówce jest super. Jednakże, jeśli jesteś nowy Shugaring, na pewno nie może prawidłowo rozgrzać zimne masy cukru lub rozcieńczony wodą, w razie potrzeby, bez uszkadzania tekstury.

Dla usunięcia obszaru bikini cukier włosów, należy szkło brązowego cukru, pół filiżanki świeżo wyciśniętego soku z cytryny i 3 łyżki zimna woda. Składniki wymieszać w garnku szkliwa i umieścić ją na wolnym ogniu przez 10 minut. Okresowo mieszać intensywnie kompozycję, która nie pozostaje inkluzje i małych grudek. Gdy cukier zacznie się „bańki”, sprawiają, że ogień mniejsze, tak że nie jest spalony. Po upływie 5 minut natychmiast usunąć pulę wlać do masy szklanej lub PVC słoju i pozostawić do ochłodzenia. 2-2,5 godzin można przystąpić do usuwania włosów.

Wziąć prysznic – ciepła woda i żel zmiękcza mieszków włosowych i górnych warstw skóry. Otschipnite ciepłego elementu mieszaniny cukru wielkości orzech. Ugniatać i rzuca go między palcami, aż stanie się miękki, ale gęsta kula. „Roll” pasek pasty na skórę i pozostawić na 2-3 minuty. Ostro wyciągnąć taśmę przed linią włosów. Powtórzyć procedurę tyle razy. Po shugaring nawilżają skórę balsam lub krem. Jeśli nadal nie może zabrać toffi cukru ze skóry, dokonać rzeczy proste. Po przyczyna lepkiej mieszaniny w strefie bikini, dołączyć kawałek tkaniny bawełnianej, w odpowiednim rozmiarze. Teraz można go używać jako paski wosku są sprzedawane w sklepach.

Kremy, mleczka i pianki depilatory

Krem do depilacji okolic bikini „rozpuszcza” trzon włosa, więc zrywa i łatwo usunąć. Mieszki włosowe jednocześnie pozostać całkowicie nienaruszone. Niestety, rosną dość nierówne i bardzo szybko – pierwsze „wiązki” pojawiają się na drugi dzień po zabiegu. Ale ta metoda jest uważana za najbardziej bezpieczny i hipoalergiczne – oczywiście pod warunkiem, że ściśle przestrzegać dołączonej instrukcji. W przeciwnym razie wysokiego ryzyka, aby oparzenie chemiczne. W skład depilyatsinnyh balsamy i kremy zawierają amoniaku, dzięki czemu włosy regularne stosowanie lżejsze i cieńsze.

Opakowanie producenta zazwyczaj kładzie szczególny szpachli zębatej. Po oczyścić skórę pod prysznicem mydłem lub żelem łopatką zastosować ten krem ​​na bikini grubości. Odczekaj 7-10 minut, a następnie ostrożnie usunąć krem ​​z tej samej szpatułki, podmoytes ciepłą wodą z mydłem i pat skórę ręcznikiem.

Depilacja laserowa

Niech dzisiaj dla urządzeń do depilacji laserowej sprzedawane są swobodnie dostępne w sklepach i sprzęt kosmetyczny w Internecie, ale nie powinny być uporządkowane. Ta skuteczna metoda usuwania owłosienia z korzenia wymaga osobę do pewnych umiejętności, więc najlepiej, aby odwiedzić salon i zaufać profesjonalistom, a następnie przeprowadzić test na własnej skórze w domu.

Podczas zabiegu każdy mieszek włosowy jest „spalony” przez wiązkę laserową, która jest całkowicie bezbolesny dla Ciebie. Poczujesz ciepło w leczonym obszarze. Negocjować z kapitana na depilacji laserowej z góry – Kilka dni przed depilacji laserowej, będzie zaleca się golić włosy łonowe. Wiązka laserowa jest podatna tylko na włosy nie więcej niż 6-7 mm długości. Pełne „oczyszczanie” z intymnych obszarów niepotrzebnej roślinności zajmie nie więcej niż godzinę, a efekt będzie trwać przez okres co najmniej 40-50 dni. Jeśli są cienkie i blond włosy po kilku sesjach mogą wyginąć zawsze.

Nie przejmuj się, aby zobaczyć po wizycie kosmetyczka, skorup i zaczerwienienie w okolicy bikini. Aby pozbyć się takich efektów depilacji, przetrzyj skórę chlorheksydyny 3-4 razy dziennie aż do ich całkowitego zaniku. Laserowe usuwanie włosów jest absolutnie przeciwwskazane u zakaźnych zmian skórnych, nowotworów, żylaków w czasie ciąży.

Dokonanie wyboru na rzecz jednego lub inną metodę usuwania nadmiaru włosów w okolicy bikini, kierując się własnymi uczuciami. Jeśli jesteś nieznośnie bolesne podczas depilacji elektrycznej, nie tolerują posiłek – znacznie łatwiejszy w użyciu maszynki do golenia lub specjalny krem.

load...