Depilacja anteny – proste rozwiązanie problemu delikatny


load...

Być może najprostszym sposobem, aby usunąć wąsy w domu – golenie. W końcu – to robi ten sam człowiek! Zalety tej metody – prostoty i dostępności. Ogromny minus – jest fakt, że włosy rosną już po jednym lub dwóch dniach, a nawet stają się dłuższe i grubsze. Ponadto, po goleniu, na delikatnej skóry twarzy jest niemal nieuniknione wystąpi podrażnienie. Tak, myślę, że lepiej jest zostawić metoda ta jest silniejsza seks – nawet jeśli będzie nadal ich przywilej.

Nie mniej znanych, ale bardziej „kobiece” sposobem zwalczania nadmiaru roślinności na górnej wardze, które mogą być łatwo wykorzystane w domu, wyrywanie rozpatrywane. To może być łatwo wykorzystane w domu. Problem jest taki sam – włosy po wyrywanie przyspieszyć swój rozwój, coraz grubsze i dłuższe. Być może najlepszym sposobem, aby usunąć wąsy nadaje się dla tych kobiet, które są na obliczu niewielkiej ilości „ekstra” włoskami i są zlokalizowane zbyt blisko siebie. Około dwa do trzech razy w tygodniu – będzie miał kilka mniej powszechne jest fakt, że procedura przeprowadzona zalet metody. I podrażnienia na twarzy zazwyczaj nie występuje po tych procedur.

Wax i cukier Depilacja

Innym popularnym sposobem walki włosy nad górną wargą – woskowanie. Jest o wiele bardziej skuteczne niż pierwsze dwa, gdyż włosy są usuwane wraz z cebulkami, co znacznie spowalnia jego późniejszego wzrostu. Ponadto, w przyszłości włosy stają się cieńsze i lżejsze. Powiększający można przeprowadzić zarówno w salonie, jak iw domu. Jeśli używasz wosku po raz pierwszy, konieczne jest, aby skonsultować się z sprzedawców sklepów kosmetycznych i kupić specjalną tablicę lub tablet, jak również papier do usuwania włosów i łopatki.

load...

Przed rozpoczęciem woskowanie, oczyścić skórę. Nie należy stosować żadnych an_3ów lub olejków. Topi wosk w piecu mikrofalowym lub z zastosowaniem łaźni wodnej. To powinno być równomiernie spaść na papierze. Ostateczny skład, nanieść niewielką skrawek skóry, papieru okładkowego, niech twardnieje, a następnie zdjąć pociągając energicznie przeciwko wzrostu włosów. Po zakończeniu procedury, osoba, którą trzeba zastosować odżywczy lub an_3u nawilżającego. Przetrzyj skórę balsam nie jest zalecane. Jeśli na twarzy są małe rany i urazy, woskowanie powinna zostać przełożona. Nie należy również używać tej metody, jeśli masz znamię lub brodawkę. Wskutek woskowanie włosy nie odrastają w ciągu około miesiąca.

Cukier depilacji – jest to prawdopodobnie jeden z najtańszy sposób, aby pozbyć się niechcianych włosów na górnej wargi w domu. Jego wartość jest równa kosztowi cuan_3 i cytryną. Ugotować makaron. Aby to zrobić, należy rondelku o grubym dnie i umieścić ją w jej dziesięciu dużych łyżek cukru. Dodać dużą łyżkę wody i soku z połowy cytryny. Stopienia pożaru, przy ciągłym mieszaniu w celu utworzenia homogenicznej zawiesiny. Daj masy cukru do ostygnięcia lekko, tak aby nie spalić skórę. Wymaz lub specjalne szpatułki zastosować uzyskaną pastę na obszarach problemowych twarzy. Kiedy wklej cukier całkowicie suchy, należy go usunąć ręcznie. Po depilacji należy umyć twarz ciepłą wodą i nałożyć an_3 ​​odżywczy na nim.

Obie metody są bardzo podobne i mają wspólne wady:

  • Przeprowadzić woskowanie lub cukier jedynie po włosy są wykonane z co najmniej 5 milimetrów długości. Tak więc, na jakiś czas trzeba będzie jak z wąsami.
  • Wraz z roślinnością usunąć skórę i komórki, a to może spowodować bardzo poważne podrażnienie.
  • A ona i inne procedury są dość bolesne.

Krem do depilacji

Innym sposobem radzenia sobie z włoskami na górnej wardze – tego an_3u do depilacji. Łatwo jest odebrać w dowolnym kosmetyków sklepowych. Krem sprawia, że ​​procedura usuwania włosów jest całkowicie bezbolesny. Stosuje się go do obszarów problemowych na kilka minut. Jednakże, an_3 ​​do depilacji, z różnych powodów, jest uważana za jedną z najbardziej nieefektywnych produktów. Po pierwsze, roślinność na górnej wardze może stać się grubsze i sztywniejsze. Dlatego też, jeśli natura obdarzony cię z grubej i wybitny wąsy, to pogorszyć sytuację za pomocą an_3u, to nie jest konieczne. Po drugie, an_3 ​​jest wystarczająco często powodują alergie i podrażnienia. To nie jest zalecany dla tych, którzy mają wrażliwą skórę.

Po trzecie, wynik tej procedury jest bardzo krótki, a wzrost włosów nie jest zmniejszona. Jednak dziś istnieje wiele specjalne środki w celu spowolnienia wzrostu włosa. Pod wpływem takiego startu leki przerzedzenie włosów i rozjaśniania, a następnie całkowicie przestają rosnąć. Jak widać, pozbycie się nadmiaru roślinności jest całkiem możliwe – byłoby życzyć. Pozostaje tylko wybrać odpowiednią metodę, a stosować ją w praktyce. Po tym wszystkim, jeśli kobieta ma coś do zapobiegania być piękne – to na pewno, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać ten problem. I niech mężczyźni noszą wąsy dumnie.