Delikatnie znaczenie: jak golić strefę bikini

W pewnym momencie kobieta znajdzie swój doskonały wygląd? Czysta zadbana skóra, prawo makijaż, piękna fryzura, stylowe ubrania. Ale jest jeszcze inny dość intymny szczegół, którego doskonałość daje żadnej pewności co do płci pięknej, nawet jeśli wie tylko o sobie. To depilate obszar bikini, bez nieprzyjemnych śladów podrażnienia skóry. Co ukrywać: w naszych czasach nie chcą brzmieć jak kobieta ery mezozoicznej i chodzić po plaży z nadmiaru roślinności w ciekawym miejscu. A ponieważ prędzej czy później, przed każda kobieta rodzi się pytanie: jak golić obszar bikini na skórę bez podrażnień?

load...

Golić czy nie golić, to jest pytanie

Wiele współczesnych kobiet poważnie myśli nad dylematem: golić czy nie golić strefę bikini. W końcu, nasze matki i babki nie przeszkadzało do takiego problemu, a nic: małżeństwo nie załamał się, nie było żadnych szczególnych zastrzeżeń. I co teraz, brak włosów w tym miejscu stało się normą, czy jest to tylko kolejny szał nie jest obowiązkowe dla wszystkich?

Jeśli uważasz, że woskowanie obszar bikini – stosunkowo nowy trend w modzie, jest głęboko myli. Nawet 4000 lat pne w Mezopotamii praktykowane usuwanie włosów w miejscach intymnych. Jednak to nie było tak ze względów estetycznych, lecz jako środek do zwalczania pasożytów – kleszcze i wszy. Więcej – więcej! W starożytnym Rzymie częściowo golić włosy delikatnym prostytutki powierzchni stalowej, chcąc się bardziej seksualną. W 12-13 wieków w Europie stały się mega-popularne łaźnie publiczne, które były zarówno mężczyzn jak i kobiet. Szanowni wszystkich włosków są usuwane całkowicie w ciekawym miejscu do podkreślenia ich nagość.

Podczas kobiet Inkwizycji przymusowo ogolonymi jak wyszukiwania „znaków diabelskich” zostało przeprowadzone w strefie intymnej, too. Dopiero w 17 wieku podczas panowania Ludwika XIV obszarze golenia bikini stała się elementem seksualności. Fakt, że Słońce Król lubił młode dziewczęta, które mają włosy łonowe nie wzrosła. Tu i tam damy dworu z czystym ciałem ogolonej do łóżka, aby wyglądać młodziej i spełniają wszystkie wymagania piękno chwili.

Niestety, 20 wieku była tak kontrowersyjna w historii ludzkości, że to wpływ nawet tak delikatne kwestie jak obecności nadmiaru roślinności w kameralnej okolicy. W Ameryce i Europie, całe pokolenie hipisów promować naturalne „kudłaty” na ciele, ale kilka lat później zwolennicy owłosione coraz mniejsze. W naszym kraju, niechęć do golić włosy od pasa uznano za znak czystości! Wiele kobiet nawet nie podejrzewają, że pachy, strefa bikini i nogi mogą golić.

load...

Więc co robić? Żyć i „nie parowy”, ignorując loki w intymnym miejscu, albo pilnie golić cały nadmiar, nadążając za czasów? To pytanie każda kobieta musi decydować za siebie. Jeśli całość u mężczyzny – ma go zapytać. Co dziwne, ale nie wszyscy przedstawiciele silniejszej płci kojarzy się wyłącznie na idealnie gładkiej powierzchni bikini: dla kogoś obecności włosy w intymnym miejscu kobiety – zjawisko całkowicie naturalne, nie wymaga żadnych zmian. Jeśli jednak człowiek jest młodszy niż 35 lat, pewnie chce zobaczyć w ich modelu partnerskiego z magazynu i gęsta roślinność w krótkich spodenkach uzna tylko barbarzyństwo. Ponadto za powiązanie z człowiekiem – nie jest jedynym powodem do golić strefę bikini. Jeśli regularnie odwiedzić basen lub po prostu lubią leżeć na plaży, schludny wygląd skóry „w obszarze majtki,” wystarczy!

Czy golić w nocy, Desdemona?

Ale dlaczego mówimy „golić” tak „golić”? Dzięki Bogu, nie mieszkają w minionym stuleciu – istnieją inne metody depilacji. Na przykład, paski wosku, shugaring, depilacja, wreszcie! Po tym wszystkim, z pomocą tych cudownych metod niechcianych włosów mogą być usunięte, jeśli nie na zawsze, a potem przez długi czas! Maszynka do golenia może ciąć skórę denerwuj się i rosną włosy na drugi dzień …

Może tak być, ale do dziś pozostaje najbardziej wierny maszynki, najbardziej dostępnym i najtańszym sposobem na usunięcie włosów. Nie każda kobieta jest w stanie znieść ból innych metod depilacji w delikatnym miejscu, tym bardziej, że mają zbyt regularnie wydawać. Ale tutaj wszystko jest bardzo prosta: urządzenie podniósł, ogolone włosy i za darmo! I nie ma czasu i pieniędzy na procedury w salonach kosmetycznych. Inna sprawa, że ​​trzeba użyć maszynki zbyt mądrze, w przeciwnym razie kłopotów w postaci cięć i pieczenie podrażnienie nie można uniknąć. Tutaj, podobnie jak w każdej ważnej sprawie wymaga poważnego podejścia i uwagi.

  • Przede wszystkim konieczne jest, aby wziąć pod uwagę następujące pytanie: co jest lepsze w użyciu urządzenie do golenia okolic bikini? Zdając sobie sprawę, że praca będzie biżuteria, porzucić ładny różowy maszynę, tak osławionej reklamy. Fakt, że konwencjonalne urządzenia są zaprojektowane do gładkich powierzchni, przykładowo na nogi. W delikatnej dziedzinie specjalny zatrzymuje ostrza po prostu zamknąć przegląd i można zranić. W skrajnym przypadku, załączyć maszynę do żeńskich ostrzy męskich, są idealnie dopasowane do niego.
  • Po drugie, w żadnym wypadku nie należy używać narzędzi jednorazowych: ich ostrze jest tak ostry, że można łatwo zranić i doprowadzić do podrażnienia skóry.
  • Nie zapomnij o Penke lub żelu do golenia sukces! Jeśli masz zamiar kupić coś dorogushchee i zaprojektowane specjalnie dla okolic bikini (podobno tam, a skóra jest wyjątkowy i zwykłe środki nie będą działać), a następnie tracić pieniądze i czas wyszukiwania. Lepiej spojrzeć na to, co twój mężczyzna cieszy się rano przed golenia – uwierzcie mi, to narzędzie jest dosyć! Kup sobie ten sam żel, ale dla skóry wrażliwej, a będziesz szczęśliwy!
  • Golić włosy zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów, a w każdym razie nie na odwrót! Tak wiele razy można zmniejszyć ryzyko podrażnienia skóry.
  • Kameralny miejsce – nie jest to kostka, jest pełna zmarszczek. Aby uniknąć obrażeń naciągnąć skórę, wygładzając zmarszczki.
  • Po goleniu, wziąć prysznic i położyć na ogoloną skórę krem ​​lub specjalnego narzędzia po goleniu. Ma to na celu łagodzić podrażnienia możliwe: nawet jeśli jesteś pewien, że działał bardzo ostrożnie, uszkodzenie może być całkowicie niewidoczny, to nie przeszkadza im, aby spowodować podrażnienie skóry.
  • Nie spiesz się, aby nosić spodnie po zabiegu golenia bikini: niech skórze oddychać. Jest to kolejny sposób na uniknięcie nieprzyjemnych podrażnień, więc lepiej się golić przed pójściem do łóżka.

Innym argumentem przemawiającym za bezsporny maszynki nad innymi rodzajami depilacji – zdolność do stworzenia intymnej fryzury. Nie jest tajemnicą, że wiele młodych dziewcząt myśleć strzyżenie, farbowanie włosów, a czasami na kameralnym miejscu z czegoś za pewnik. I stworzyć sobie „króliczka” lub „słońce” z wosku lub kremu na pewno nie będzie działać. W związku z tym, po prostu uzbrojeniu ostry jak brzytwa, żel, kosmetycznych ołówek i zabrać się do pracy. Cała procedura jest praktycznie nie do odróżnienia od golenia, z wyjątkiem tego, że jest to niezbędne do golenia ołówek konturowy rysunkowej. Oczywiście, to zajmuje więcej czasu i wysiłku, ale wynik może dłużej czekać: zazwyczaj mężczyźni są zachwyceni tym pomysłem.

Chcesz całkowicie golić włosy z wrażliwych miejsc, lub chcą zostawić ładny obrazek – wszystko to odbywa się nie tylko ze względu na estetykę i seksapilu, ale również ze względów higienicznych. Po przeanalizowaniu prostych zasad jak golić bikini, to na pewno, aby obniżyć ryzyko podrażnienia skóry i zawsze będzie zadowolony z wyniku. Po tym wszystkim, urody i zdrowia nie zawsze wymagają poświęcenia: czasami, po prostu wymaga umiejętnego obchodzenia się z maszynki.

load...