Dekorowanie okulary do ślubu z własnymi rękami

Zawartość:

Ślub – to jest najbardziej uroczystym, najbardziej pamiętne wakacje dla zakochanych. W tym dniu, krewni, przyjaciele i znajomi przychodzą pogratulować młodzieży, życzę im szczęścia i dobrobytu. I każda para chce ich wesele było najbardziej niezwykłe, najpiękniejszy, jasne i niezapomniane. Okulary dla młodej pary są niemal najważniejsze dodatki ślubne. Zazwyczaj ślubne nabywają dwie pary okularów. Pierwszy z nich jest przeznaczony do rozbijania jako hołd dla starej polskiej tradycji. Dlatego ta para okularów nie został wybrany bardzo starannie.

load...

Ale okulary na bankiet po prostu trzeba być elegancki i wyrafinowany, ponieważ jest ich para będzie trzymać przez całe życie, jako przypomnienie znaczący dzień. Są one wybrane ze szczególną starannością. Dość często młodzi okulary wykonane są pod stylu całej uroczystości, ozdobione różnego wnętrza: cyrkonie, kwiaty, wstążki, wzór. A ponieważ wiele dziewczyn chce się robić wszystko sam, od wyboru restauracji, a skończywszy na doborze akcesoriów, biżuterię i okulary do ślubu z rękami stał się dość popularny rzeczą. Rzeczywiście, po co płacić komuś za coś, co można zrobić, a najbardziej? Ponadto, jest to bardzo interesujący do zrobienia, które będą pamiętać z uśmiechem, zauważając następną rocznicę ślubu.

Co będzie potrzebne do pracy?

W celu przylegają do szyby lub koronki wstążki, kwiaty lub kulki i może być cyrkonie lub płatków róży, można użyć pistoletu kleju lub kleju silikonowego. Ponadto, nadaje się klej PVA lub specjalny klej błyskawiczny dla kryształu i ceramiki. Można również użyć wodoodpornego kleju. Trzeba być bardzo ostrożnym podczas klejenia, tak aby nie pozostawiać ślady na szybie. Na przykład, małe kulki i cyrkonie najlepiej przyklejony za pomocą igły. Jeśli nadal występuje problem, należy użyć specjalnego rozpuszczalnika, aby ją usunąć. Praca, oczywiście, ale nudny jak piękne okazuje się w końcu!

Aby nie zmieniać jeden kieliszek kilkakrotnie zorganizować dla siebie lekcję próbną. Aby to zrobić, zanim udekorować świąteczny szkło, praktyki na zwykłym szkłem. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, czuć się swobodnie dostać się do pracy. Materiały wykończeniowe okulary na weselu można kupić w sklepach dla kreatywności. Pomysły można dostać się z internetu, lub skonsultować się z przyjacielem, jednym z własnym oryginalnym wzornictwem. I wziąć serce z tego artykułu. Więc …

Udekoruj okulary na wesele z pomocą koronki

Te okulary będą wyglądać wyjątkowy i piękny, oryginalny i wyrafinowany. Aby rozpocząć, należy wziąć cienką delikatną koronką i owinąć je szkło. Mierzony od wymaganej długości, wyciąć nożyczkami, dodając do akcji kilku milimetrów. Teraz przyklej koronki na szybie.

load...

Tą samą metodą można ozdobić kielich i łodygi. To musi zmieść kawałek koronki na jednej krawędzi i dokręcić Baster „spódnicy”. Ten „spódnicy” wrap podstawę szkła i gwint mocujący obkleyte wokół jej nóg. Jeszcze piękniej to szkło będzie wyglądać, gdy górna część nóg dziobowe wystaje z szerokim paśmie. Nawiasem mówiąc, trochę więcej czasu na pracę, można tworzyć tak samo piękna wstążka satynowa róża.

Dowiedz się, jak zrobić różę z taśmy

W celu uczynienia piękną różę z szerokiej atłasowej wstążki, wyciąć kawałek materiału o długości dziewięćdziesięciu centymetrów. Następnie taśmę należy złożyć na pół tak, że przednia strona okazało. Szyć taśmy za pomocą gwintu z igłą, począwszy od linii składania w stronę krawędzi zginanej. Po pierwsze, aby szwy pod kątem czterdziestu pięciu stopni, a następnie rozpocząć polewanie wzdłuż krawędzi. Kiedy kończy się taśma, kontynuować linię szwów, aż dojdziesz na szczyt przeciwległym kącie. Staraj się, aby szwy nie było widać.

Teraz z pomocą gwintu montażu taśmy na całej długości. Gdzie jest początek obrys będzie głównym pączek, wokół którego trzeba zacisnąć pasa szczelność. Każda tura dołączyć tuż nad polewanie. Uważać, aby nie rozwalony Twój kwiat. Kiedy Rose jest gotowa zapewnić gwint, za pomocą którego został przywiązany taśmę i końcowych samej taśmie.

Udekoruj okulary sztuczne płatki

Bardzo oryginalne okulary patrzeć, ozdobione płatkami kwiatów sztucznych. Przyjrzyjmy się, jak zrobić dekorację okularów na weselu w taki sposób. Po pierwsze trzeba być demontowane na poszczególne płatki, kwiat swojego wyboru. A potem, z pomocą tych płatków, wklej na górnej części nogi okularów ślubnych, tak aby wywołać wrażenie, że otacza go kwiat ze wszystkich stron.

Sami płatki mogą być ozdobione pomocą koralików i kwiaty będą wyglądać wielki łuk wstążkami i dżetów. Ponadto można zebrać mały bukiet sztucznych kwiatów i zawinąć go w wstążki wiązanej w kształcie dziobu lub koronką. Klej pęczek na dnie szklanki, chwytając go za nogę.

Udekorować szklanki z piór, kwiatów, rysunki

Pióra dość nietypowe rozwiązanie do dekoracji kieliszków ślub, ale w tym samym czasie dekoracji wygląda dość delikatny i jasny. Piór do dekoracji można znaleźć w sklepach na robótki. Mogą one mieć różny kształt i wielkość. Dokonaj rozety wstążka, jak opisano powyżej, i przyklejają się do szkła, wraz z wybranymi piór. Będzie wyglądać bardzo oryginalny i niezapomniany. Ponadto Wielobarwne pióra i wstążki, koraliki i można zrobić piękne bukiety i przyklej je na dnie szklanki.

Można rozważyć wariant dekoracji ze świeżych kwiatów, ale w tym przypadku, być przygotowany na to, że kwiaty w godzinach wieczornych może po prostu usychają. Jeśli jesteś dobry w rysunku, to możemy zrobić obraz na kieliszki ślubne. Ale tu musimy pamiętać, że ta dekoracja jest możliwe tylko na gładkiej powierzchni, kryształowe szklanki z wielu wytłoczone wzory nie nadają się do takiego projektu. Każdy może wybrać biżuterię, która jest bardziej do swoich potrzeb, ponieważ wszystkie one są bardzo oryginalne.

Dlatego łatwo ozdobić swój ślub i podkreślić jego powagę. Wszystkie te projektowania wygląda elegancki, gustowny. I nie będzie to dobre rozwiązanie do dekoracji świątecznego stołu weselnego, czy w restauracji będzie świętować ślub lub preferują środowisko domowe.

Jak widać, nie koniecznie skontaktować się z profesjonalistów i płacić za takie pieniądze roboczej. Nadal jakże użyteczny Twój młode rodziny! Wszystko, co można zrobić samemu, ale to wymaga trochę wysiłku, dokładności i wyobraźni. I oddany do eksploatacji odrobinę duszy. Wystarczy wtedy wszyscy okazują!

load...