Dekoracje ślubne: harmonia kształtów i kolorów

Dodatki ślubne są zaprojektowane, aby stworzyć kompletny obraz sukienki panny młodej, aby podkreślić piękno i indywidualność kobiet.

Chociaż obrączki w dniu ślubu i są centrum wszechświata, ale kolczyki i naszyjnik, jak żaden inny biżuterię można zrobić glitter szczęśliwe oczy uroczystości bogini na pierwszy plan.

load...

Proponujemy kilka opcji do zdobienia dla wszystkich smaków.

Kolczyki

  1. Kolczyki panna młoda nie powinna odwracać uwagi od welony i tiary. Klasyczna wersja – małe kolczyki, nie przyciągają wiele uwagi, mogą stać się doskonałym wyborem dla wysokich panien młodych.
  2. Najważniejszą rzeczą w nowoczesnej płaszczykiem panny młodej nie jest wielkość i kolor ozdoby, a ogólna „tło”: jak wyglądają z naszyjnikiem, a jeśli odcienie pasują do sukni.
  3. Wiszące kolczyki zestaw ślub zawsze dodać subtelności, delikatności i romansu. Są one bardziej odpowiednie dla kobiet z okrągłą twarz.
  4. Ucho i perły z kryształami różnych formach są uniwersalnym jeden. Są one z powodzeniem łączyć z różnymi stylami i suknie ślubne dekolty.
  5. Uderzające, pogrubienie, stylowe, duże kolczyki powinny być noszone tylko w przypadku, gdy po rozpatrzeniu wszystkich elementów stroju.

Naszyjniki

Tradycyjnie naszyjnik z pereł jest gwintowany lub przezroczystymi kamieniami błyszczącymi: kryształ górski, cyrkoniami, prawdziwych diamentów i kryształów. Naszyjnik w kształcie, z reguły, zależy od wyciętych sukniach.

Cienka nić z kilku kulek lub kryształów wygląda bardzo delikatne i kobiece. Mogę nawet powiedzieć – niewinny. Taki single-tier cienka nić jest idealny dla pierwszego małżeństwa młodej panny.

Ułożone naszyjniki mogą być urządzone inaczej. Krótkie i dłuższe idealnie współgra z wysokim dekoltem, luksusowy ozdobić pierś. Bardzo często kaskadowe pasma są ozdobione różnych elementów kolorowych. W tym przypadku, są one doskonałym wyborem na sukienkę z połyskującego.

load...

Porządki pre-wedding

Tyle narzeczonych są związane z pytaniem: czy mieszanka w suknie ślubne z kolorowymi akcesoriami i ozdoby w białe włosy?

Doskonałym rozwiązaniem do białej sukni, welon i przewagą bieli we włosach mogą być barwione perły. Zwłaszcza, jeśli chcesz, aby kolor dyskretny akcent. Doskonałym rozwiązaniem może stać kolczyki i naszyjnik z niebieskawym, różowym lub kremowym kolorze. Wszystko powinno być z umiarem! Najważniejszą rzeczą, aby ozdobić w harmonii z ogólnym wizerunkiem młodej.

  • Jak wybrać dekoracje weselne?

Najlepszym rozwiązaniem – aby pozostać na doborze biżuterii dopiero przymiarka sukni, a najlepiej wybierając fryzury. Wszystko zależy od tego, jaki styl i cięte stroju, który będzie używany: Kwiaty, tiara lub kapelusz.

  • Kupić lub wypożyczyć lepsze dodatki ślubne?

Obecnie wiele firm oferuje wynajem nie tylko sukienki, ale również różnorodność biżuterii. Więc jeśli chcesz uratować budżet, ma sens do podjęcia koniecznych dekoracje do wynajęcia. W każdym razie, nie jest już potrzebna, więc po co płacić więcej za diament? Po tym wszystkim, są obecnie dość drogie akcesoria.

load...