Definicja kalkulator korzystnych dni na poczęcie chłopca

Zawartość:

Wiele par w czasie, zaczynają planować dziecko. Prokreacja – to jest tak naturalne. Jednak niektórzy chcieliby wiedzieć z góry seks dziecka z ciekawości, ale dla kogoś, kto to jest kluczowe będą – chłopiec czy dziewczynka. Okazuje się, możemy obliczyć płci dziecka – Chłopiec czy dziewczynka – z pomocą tzw kalkulator owulacji. W jaki sposób? Przekonajmy się.

load...


Powrót do spisu treści

Jajeczkowanie i płodność okres

Na początek przypomnimy od kursu biologii, która jest owulacja. Każdy wie, że natura jest uporządkowane w taki sposób, że koncepcja może wystąpić tylko raz w miesiącu, jeśli tak się nie stanie, normalny cykl menstruacyjny, który zwykle trwa 5-7 dni. Ponieważ każda dziewczyna okres ten jest bardzo indywidualna, zaleca się przeprowadzenie specjalny kalendarz ze znakiem na dając początek i koniec każdego okresu menstruacyjnego. Zwykle różnica między nimi wynosi 25-30 dni.

Owulacja występuje zazwyczaj w ciągu 2 tygodni przed menstruacją, to znaczy mieści się w środku cyklu miesiączkowego i jest to proces, w którym dojrzałe jaja pozostawia jajnika i jest prowadzona do jajowodu. Zazwyczaj, prawdopodobieństwo ciąży w tych dniach jest najwyższa.

Moment owulacji i 48 godzin później, zwany także fazy płodności. Aby dowiedzieć się dokładnie, kiedy ten okres i wyeliminowania błędów w nowoczesnej medycynie, istnieje wiele pasków testowych do oznaczania owulacji, czy można zastosować metodę pomiaru podstawowej temperatury ciała. Środek ten powinien być w godzinach porannych, doodbytniczo. Jego spadek sugeruje – pre-owulacyjne dni.

load...

Ważnym warunkiem – pomiar powinien być wykonywany codziennie w tym samym czasie, nawet jeśli późno na pół godziny, wynik może być już poprawne.

Owulacja i zaznaczyć swój kalendarz.

Plemniki, a mianowicie te komórki, które są odpowiedzialne za męski zestaw chromosomów (Y) są ruchome wystarczająco szybko, ale w tym samym czasie, krótkotrwały, w przeciwieństwie do tych, które są odpowiedzialne za żeńskiego zestawu chromosomów. Dlatego dla tych, którzy chcą pojąć chłopca, zaleca się, aby uprawiać seks w fazie płodności, który jest w tym samym momencie owulacji lub kilka godzin potem, aż jajko jest gotowe do zapłodnienia i opłacalne. Jego okres obliczamy za pomocą specjalnego kalkulatora poniżej. Aby wyobrazić sobie dziewczynę, wszystko dzieje się dokładnie odwrotnie, trzeba kochać kilka dni przed owulacją. W celu uzyskania najbardziej wiarygodnych danych, konieczne jest stale spać co najmniej 6 godzin przed pomiarem.


Powrót do spisu treści

Określania fazy płodności kalkulatora

Więc, za co będzie kalkulator określają dzień poczęcia chłopca. Spróbuj obliczyć najbardziej korzystny okres konkretnym przykładzie. Aby to zrobić, musimy kilka technik matematycznych. Od liczby najdłuższego dnia cyklu miesiączkowego, odejmij 11 (numer ostatniego płodnego dnia cyklu), a najkrótszą dnia – 18 (liczba ta jest pierwszą płodne dni).

Zakładamy, najdłuższy cykl menstruacyjny będzie 32 dni, obliczyć ostatniego dnia fazy płodnej cyklu – 32-11 = 21. Krótki cykl będzie 26 dni, w związku z tym, pierwszy dzień fazy płodnej, która rozpoczyna się od momentu owulacji – 26-18 = 8. Przez 13 dni, od 8 do 21-dniowego cyklu, można zaplanować poczęcie dziecka, poczęciu chłopca powinny mieścić się na pierwszych 2 dni, czyli od 8 do 10 dni. Na przykładzie tego kalkulatora, można obliczyć swój indywidualny i owulację.

Jeśli masz dość stabilny cykl menstruacyjny, aby mieć chłopca, chcesz kochać na 11-12 dni przed rozpoczęciem miesiączki, jeśli trzeba dziewczynę – na 13-14 dni.

Inne zalecenia aby zwiększyć szanse na poczęcie

Jednakże, w celu poczęcia chłopca kurs wzrósł kilkakrotnie, kalkulator ustalaniu okresu płodnego jest mała, pożądane jest, aby przestrzegać poniższych wskazówek i sugestii:

  1. Trzymać się określonej diety. Aby wyobrazić przyszłego dziedzica uwzględnić w swojej diecie chleb, ryby, kiełbasy, mięso, owoce, warzywa, zboża, soki owocowe, kawa.
  2. Odrzucić kochania przez 3-4 dni przed owulacją tak, że plemniki zgromadziły Y chromosomu.
  3. Co najmniej na tydzień przed zapłodnieniem człowiek jest pożądane, aby odmówić przyjęcia gorące kąpiele i nosić izolowane lub ciasnej bielizny.
  4. Na kilka godzin przed poczęciem człowieka zaleca się wypić filiżankę kawy lub napoju, który ma w składzie kofeinę, promuje większą pasją spermy.
  5. Wskazane jest, aby używać pozy seksualne „psa”, należy również starać się orgazm kobiety osiągną przed człowiekiem.
  6. W celu lepszego sperma „zakorzenione”, będzie ona musiała leżeć przez kolejne 20 minut po stosunku.

Okres liczenia Kalkulator płodności i inne metody – nie jest sto procent gwarancji, że będzie się urodzić jest przedstawicielem męskiego. A jeśli te wskazówki i sztuczki nie pomogły, nie rozpaczaj, ponieważ dziecko – jest Bożym darem.

load...