Dbanie o samą naturę

Dziś, coraz bardziej modne dostać eko-filozofii – filozofii równowagi ekologicznej. Jej zwolennicy zwracając szczególną uwagę na charakter i starają się żyć w harmonii z otoczeniem.

load...

Zdając sobie sprawę, stan planety, ci ludzie starają się wybierać produkty, które są produkowane zgodnie z normami ochrony środowiska: może być wykonane z organicznych tkanek Odzież, produkty rolne lub mlecznych, takich jak kosmetyki wykonane z naturalnych składników.

Ponadto, zwolennicy tej koncepcji starają się przestrzegać zasady trzech R: Reduce, Reuse, Recycle, co można przetłumaczyć jako „spadku konsumpcji”, „ponownego wykorzystania” i „przetworzone”. Oznacza to, że należy starać się kupować tylko te produkty, które są naprawdę potrzebne, i szukać sposobów ponownego użycia materiałów. Reguła przyszedł po Naukowcy szacują, że w tym tempie konsumpcji ludności Ziemi, aby przetrwać wymaga zasobów z trzech planet, podczas gdy mamy go dotychczas tylko jeden.

Eko-filozofia wpływa na wybór kosmetyków – kobiety coraz częściej wolą narzędzi z naturalnych składników biologicznych, uprawiane w ekologicznie czystych zakątków Ziemi.

Jeśli jesteś blisko do koncepcji życia w harmonii z naturą i odnaleźć wewnętrzną równowagę, radzimy wypróbować krem-żel Pure & Natural duszę od NIVEA z olejów naturalnych. W swej wzorem opartym na dwóch naturalnych składnikach organicznych aloes i organiczne olej arganowy sprawia, jedwabista skóry i nawilżona. Kremowy żel pod prysznic, wzbogacona o witaminę E, aktywnie pielęgnuje skórę, a jego delikatny zapach daje harmonijny nastrój. Wzór nie zawiera parabeny, barwniki, silikony i oleje mineralne.

load...

 

load...