Darmowa zabawa: najlepszy trening za darmo

Zawartość

Prawdę mówiąc, że pragnienie gratisy w stanie zrobić znacznie więcej niż połączeń do profesjonalistów. Argumenty typu „sport teraz nie uratuje później lekarzy” dla współczesnego człowieka nie działają. Niezależnie od tego biznesu – słodkie uczucie, że można dostać coś za nic, choć nie bardzo sprytny i szybki sąsiad płaci za to sporo pieniędzy. Wolne i można pracować, choć z różnym natężeniem. Ten blog będzie mówić o skuteczności różnych bezpłatnych zajęć dla własnego zdrowia i figury.

load...

[Powrót do spisu treści]

Sport Online TV

Ściśle mówiąc, kanał TV „na żywo” sprzedać „bilety” – dostęp do strony biblioteki wideo w dowolnym momencie dla użytkownika. Jednak przebiegły człowiek ze sporą ilością wolnego czasu i kreatywności nie są one potrzebne. „Zavlekalochka” Channel – nadawane treningi fitness w Internecie. Można zbadać rozkład na miejscu, a nie, jednak nie jest fakt, że gdy naprawdę trzeba wykonywać.

Dodatkowe koszty: mat i sportowe uniformy, większość kanałów pracy – po prostu szkolenia z własnej masy ciała

Plusy: wygoda – naprawdę można trenować w domu, nie wydając ani grosza.

Wady: specyfika pracy – większość treningi są dla początkujących, niektórzy instruktorzy wyjaśniają większa niż koncert, ponieważ ta intensywność jest stracone.

load...

Portret klienta: młoda matka początkujący fitness z delikatnym „przywiązania” do domu i braku dodatkowych środków.

[Powrót do spisu treści]

Szkolenie videoblogs

Czasami właściciele tych blogów powiesić torebki na wyświetlaczu lub słynny przycisk „kup mi kawę, jeśli chcesz ćwiczyć,” Ale, szczerze mówiąc, większość z nas kupi, gdzie można uzyskać zupełnie za darmo? To prawda, że ​​nie wiem o! Videoblogs, są całkowicie odmienne – od średniego poziomu intensywności LovingFit z naszej, nawiasem mówiąc, rodak w roli tytułowej, na „klasyczny trening o wysokiej intensywności” – Bodyrockers Zespół blog. Cóż, jeśli nie boją ciągnąc laskę i jako narzędzie do dobrej figury, można spróbować CrossFit – w istocie, CrossFit społeczność – opis szkolenia i wideo blogu, za darmo z każdej klasy. Ponadto CrossFit jest już w języku polskim.

Dodatkowe koszty: Kształt i buty do biegania, co najmniej. Wysoka intensywność ćwiczeń wymaga dobrego zamocowania stopy oraz dodatkowe „sprężyny” pod piętą i łuku stopy. Reszta – opcje. Na szkolenia bodirokerov potrzebują torby, wagi, czasem rack i pchnąć poziomy pasek pull-up. „Splinter” Zuzana światła daje ćwiczenia z hantlami. Dla CrossFit potrzebujemy piłki ważony, bar, naleśniki, czasem rack, poziomy pasek, liny, pierścienie. Jednakże, aż dojdziesz do korzystania z najnowszej, to zajmie czasu. Zacznij od początkującego może „Dedov” zestawem hantlami i poziomym pasku na placu zabaw.

Plusy: Szczerze mówiąc – w „paść” in-logów wielu specjalistów fitness w poszukiwaniu nowych pomysłów na grupy i poszczególnych lekcji. Osobiście uwielbiam trening funkcjonalny wysokiej intensywności, a sama praktyka jest jego – dobrze, nie mam czasu do pompowania każdego mięśnia w izolacji i wielu godzin cardio. Maniaków wideo Sport robi w najlepszym tego słowa znaczeniu – ludzie entuzjastycznie do ćwiczeń tak, że „widać od razu.”

Wady: zajęcia mają sporo przeciwwskazań. „Zabawa”, gdzie dość tęga dama wzdłużne opony od samochodu lub skoki na pół metra profesjonalne wsparcie powiedzieć tylko jedno – pożegnalnych kolanach i kostkach też przyjść, bye. Jeśli BMI przekracza 30, zacznij LavinFita, wybierając zajęcia bez skoków. A jednak, jest minus dla amatora – ktoś wysiłku seks prowadzi do bodirok witrynę. Oni nawet przyszedł się z terminem „dopasowania porn”, chociaż niektórzy ludzie są wręcz przeciwnie, motywację do treningu. Ale dla tych, którzy zginać prawdy i jest CrossFit – brak piersi silikonowe dla kilku latach oglądania filmu nie zauważyłem.

Portret klienta: Kilka lat szkolenia z Jillian Michaels lub wykończonego Insaniti, filmów P90X na półce, warzyw i źródeł o niskiej zawartości tłuszczu białka w lodówce, a także zdolność do odróżnienia poprzez podzielonym-squat squat, lonży po kroku oraz prawo do określenia, co obciążenie jest dobre, co złe. Ale zawód nie ma znaczenia – zazwyczaj z dzienników ćwiczeń w nie wymagają więcej niż godzinę wolnego czasu dziennie. Przy takim poziomie miłości do fitness, znajdziesz go dokładnie.

[Powrót do spisu treści]

Potoki światowym lub nie do końca legalne, ale normalnie

Były prawnik we mnie woła o sprawiedliwość, prawa autorskie i inne uzasadnione radości. Jednak pozostaje faktem – prawie dowolnego pliku wideo do ćwiczeń, który jest sprzedawany na Zachodzie dla pieniędzy, możemy pobrać za darmo. To, czego nie pobrezguem wykorzystania aż reszta świata dyskutuje dostęp do YouTube i tolerancji wobec muzułmanów. Tutaj, podobnie jak w obecnych klubach fitness można znaleźć kursy o różnym stopniu jakości i na każdy gust – od niemal klasycznego Ashtanga vinyas niemal samobójczej P90X. Oraz liczne szkolenia dla „Press, bioder i pośladków,” nie istnieją żadne numery.

Dodatkowe koszty: od „nie” kupić zestaw hantle i poziomą poprzeczkę w

Drzwi

. Plusy: rzeczywiście, w dowolnym czasie iz dowolnego smaku. Można uczyć się cały film, który chcesz. Cardio? Wybierz kickboxing lub taniec. Moc? Każda lekcja zatytułowana „przeciw stref problemowych”. A w kompleksie do utraty wagi nie brakuje. Empirycznie zatrudnienie wzrośnie siebie i przybyszów, a prawie specjalistów. Ostateczny jest wysoce zalecane, aby znaleźć P90X. Pomimo nazwy dziwne, system szkolenia naprawdę działa. A co nie działa, to jest to – klasyczne cross-szkolenia, przemienności władzy, plyometric, aerobic, „rozciąganie” ćwiczenia, przemyślany dziennych, oraz zrównoważonej diety.

Wady: od Wielkiego Brata, który czuwa nad nami wszystkimi, z ryzykiem niewłaściwego wyboru działań. To prawda, to prawda, widziałem nawet ludzie, którym udało się zranić w procesie realizacji złożonego nieśmiertelnej Cindy Crawford. Dlatego należy zachować ostrożność, ostrożność i przynajmniej poprzez wideo fitness, zanim rozpocznie się zaangażować na nim.

Portret klienta: człowiek, który może zmusić się do zrobienia przydatności do określonego harmonogramu. W przeciwieństwie do blogów z wideo, motywacji „z zewnątrz” prawie nie ma, jesteś sama z maty, hantle i videotrenerom, inni w tej sytuacji może i się nudzić, a „zapomniał”.

Tak, można nawet wykonywać wolny, więc przestań narzekać na brak pieniędzy i iść na siłownię. Można zrobić to teraz, to życie będzie zadowolony.

load...