Dar miłości: pomysły na inspiracji

Zawartość:

Każdy z nas, wybierając prezent dla ukochanej urodzin, 14 lutego, Nowy Rok lub innego wypoczynku, starając się kupić coś oryginalnego i użytecznego, który zostanie zapamiętany na długie lata. Oczywiście, nowoczesne sklepy oferują szeroką gamę towarów w różnych cenach, to znaczy, aby zatrzymać jego uwagę na to, co jest. Ale trzeba przyznać, że bardzo trudno jest zdecydować się na prezent, gdy wiesz, że osoby przez wiele lat, jeśli nie obchodził szereg istotnych zdarzeń, które, wydawałoby się, dałeś z siebie wszystko, co mogłeś. Ale nasza wyobraźnia jest nieograniczona, więc nie poddawaj się zbyt szybko! Załóżmy współpracować, aby określić, że jest to możliwe i konieczne jest przedstawienie swoich bliskich, czy to bliski przyjaciel, dziecko, mąż lub chłopak.

load...

Prezent dla mężczyzn: klasyczne błędy

Każda kobieta jest zawsze pewien, że on ma rację. Bo tylko oni, płeć piękna, wiesz jaki kolor i styl odzieży najlepiej nadaje się dla ludzi, jakie akcesoria warto kupić to czy tamto kostium, niektóre wody toaletowej jest użycie faworyta. Dziewczyny uważają się większą wiedzę i umiejętności w zakresie prezentów wybór dla przyjaciół, kolegów, mężów i kochanków. Dlatego, idąc do sklepu, śmiało preferują konkretnego przedmiotu (torebki, portfele, krawaty, perfumy i tak dalej), pobożnie wierzyć, że osoba, do której jest on przeznaczony, to będzie absolutnie zachwycony. Oczywiście, cel jest zawsze uśmiechnięty, dziękuję za uwagę, ale czasami zdarza się, że jak wynika z darem jest nie tyle konieczne, a zatem trwa do najdalszych miejsce na półce w szafie. Tak więc, aby uniknąć takich incydentów, nie rzucać pieniądze w błoto i nie popełniać błędów, należy pamiętać o kilku ważnych zasad:

  • Prezenty dla ukochanej osoby nie musi zawierać żadnych konotacji i być niejednoznaczne. Na przykład poprzez przedstawienie jej mężczyzny bielizna, Kolonii lub inne kosmetyki, miesięczne członkostwa w siłowni, można uzyskać zupełnie nieoczekiwaną reakcję. Jeśli ukochane traktuje je jako aluzję do swoich niedociągnięć (nieprzyjemny zapach, wagi, itp), to z pewnością obraził.
  • Zwykli prezenty codziennych rzeczy po prostu zdenerwowany Mężczyźni, podobnie jak kobiety, zwłaszcza jeśli są one przedstawione w dniu 14 lutego.
  • Przedstawiciele silny połowa ludzkości nie tak sentymentalny jak kobiety. Nie czują lęk na widok misia, ogromny bukiet kwiatów, rękawiczki mody, mężczyzn, więc nie jest konieczne, aby nadać piękny, ale bezużyteczne rzeczy. Jednak obecny, symbolizujący związek, na przykład, oryginalny projekt album ze zdjęciami, z pewnością będzie powodować reakcję pozytywną.
  • Nie ważne ile wyśmiewał takie sytuacje w żartach i powiedzeń, ale wiele kobiet nadal popełniają częsty błąd prezentowania ulubiony prezent, że chcieliby otrzymywać siebie. Oczywiście, piękne ubrania noszone przez ciebie, na pewno zadowoli człowieka, ale proszę mi wierzyć, że będzie o wiele bardziej przyjemne dostać długo oczekiwane słuchawki lub nowego telefonu komórkowego.

Chłopaki naprawdę docenić uwagę i uznanie ich interesów, więc to właśnie te kategorie i należy kierować się przy wyborze prezentu. Skupić się na swoich gustów i upodobań, a nie od indywidualnych potrzeb, a potem nie może się nie udać, a prezent zostanie odebrany przez ulubione „hurra”.

Prezent dla kogoś bliskiego przyjaciela i syna

Jak już powiedzieliśmy, pierwszą rzeczą, którą należy rozważyć, gdy idzie na zakupy za dar – to osobiste pragnienia, pasje i zainteresowania odbiorcy. Spójrzmy na możliwych opcji dla prezentów.

load...

Nikt nie wie o człowieku więcej niż matką, tak aby kupić prezent dla mojego syna na pewno nie będzie trudne. Jeśli dziecko jest jeszcze małe, będzie pasować do wszystkich rodzajów zabawek, nadziewane lub tworzywa sztucznego. Obecnie istnieje ogromna różnorodność gier stołowych rozwijających się – może to być zestaw „Young biologa”, „chemika”, ABC lub domino, bingo. Pamiętaj, aby patrzeć na opakowaniu produktu, gdzie producent wskazuje, w jakim wieku koncentruje się ten produkt. Kupić zabawkę, która jest długi czas nie straci swoje znaczenie. Dzisiejsze dzieci bardzo lubią bajki, więc można dać dziecku zestaw dysków.

Jeśli twój syn – nastolatek, to z pewnością będzie on zadowolony z nowego telefonu komórkowego, iPoda lub innego modnego gadżetu. Dla dziecka jest zainteresowany w sporcie należy wybrać prezent według swoich zainteresowań: deskorolka, rolki, piłka nożna, narty, łyżwy lub cokolwiek innego. Ogólnie rzecz biorąc, należy wziąć pod uwagę interesy swoich młodych mężczyzn i, oczywiście, ilość pieniędzy, które są chętni do zakupu.

W życiu większości kobiet ma prawdziwego przyjaciela płci męskiej, na której też czasami mają do wyboru prezentu. Ten człowiek nie jest niczym wyjątkowym i specjalne prasy, widzi cię za to, kim jesteś. W tym przypadku, prezent nie musi być bardzo kosztowne. Można zdecydować się na dobre zapalniczki, portfel skórzany, ciepły szalik i skarpetki, zabawnych drobiazgów symbolizujących swoje przyjazne stosunki. Ale te elementy nadają się do „normalnych” wakacji – Walentynki, 23 lutego, i tym podobne. Oczywiście, jeśli się świętuje ważne wydarzenie, konieczne jest, aby wybrać oryginalny i prawdziwych:

  • Kupować drogiego pole z napisem „najlepszy przyjaciel”, w którym wkładka wspólne zdjęcie.
  • Można kupić srebrne lub brązowe figurki, zegary i uczynić z nich wygrawerowane.
  • Miłym zaskoczeniem będzie baner lub billboard z gratulacjami.
  • Niektórzy ludzie są wrażliwi na ich wygląd; Jeśli twój przyjaciel jest jednym z nich, dać mu certyfikat na wycieczkę do spa lub abonament do klubu fitness.
  • Dla fanów piłki nożnej idealny prezent byłby bilety na mecz swojej ulubionej drużyny lub piłka z podpisami znanych piłkarzy.
  • Zawsze pozostają istotne rzeczy, takich jak, na przykład, zestaw do tworzenia koktajli alkoholowych, bar w kształcie kuli, zestaw niezwykłych okularów podświetlany i inne oryginalne elementy.

Głównymi kryteriami dobry prezent dla mężczyzn jest jego praktyczność i użyteczność. Chętnie akceptują A Akcesoria prezent dla laptopów i komputerów, wędkowania lub polowania, grille, zestawy samochodowe, i tym podobne. Ale Kolonia lub piękne talerze są mało prawdopodobne, aby doprowadzić je do rozkoszy. Jeśli jesteś całkowicie zdezorientowany i nie wie, co by zadowolić ukochanego przyjaciela, kup mu butelkę drogiego alkoholu elitarnym, jeśli jest, oczywiście, jego napój.

Prezent dla chłopaka

Wspominaliśmy już kilka razy, że mężczyźni lubią praktyczne prezenty, które będą użyteczne dla nich w życiu codziennym i na wakacjach. Dlatego też, jeśli nagle „na oczy” na piękny kryształ lub porcelanowym wazonie, które doskonale uzupełniają wnętrze swojego mieszkania razem, odpędzić te myśli. W przeciwnym razie, nie znaleźć się w bardzo ładne położenie – pieniądze są wydawane, a chłopak nie jest zadowolony. Jednak taki dar, jak przędzenie lub specjalnej torby skrzynek na akcesoria rybackie, wędki najnowszego modelu, zestaw narzędzi do samochodu, plecak na wędrówki w górach, prawdopodobnie spodoba swój młody człowiek.

Dla mężczyzn, elegancki i atrakcyjny wygląd obecnej – nie jest ważne, doceniają jego użyteczność. Można powiedzieć, że wyżej wymienione rzeczy są zbyt zwykłe i uprzywilejowane uznać prezenty. Tak i nie. Fakt, że facet, który można nabyć te rzeczy, których potrzebował, ale darem kochanka wskazywałoby, że uważa swoje interesy i je zna, rozumie swoje pasje i hobby. Dlatego taki prezent bliskiej – rodzaj symbol swojego szacunku i przywiązania do niego.

Każdy facet jest zainteresowany technologią i docenić jego funkcjonalność, dzięki czemu idealny prezent będzie coś z najnowszych innowacji: Telefon komórkowy, PDA, odtwarzacz wideo, laptop, aparat fotograficzny, kamera, czubate słuchawek i tym podobne. Można zapytać młodego człowieka, że ​​nie jest spełniony w komputerze lub czego brakuje i już koncentrując się na jego słowach, wybrać, na przykład, głośniki, myszy lub karty graficznej.

Każdy człowiek – zapalonym maszyny, tak praktyczny i użyteczny prezent dla niego byłby USB-urządzenie, specjalny wieszak do samochodów, osłona na kierownicy lub siedziby, superfashionable maty, odkurzacz, auto tracker, mały TV i mini-lodówkę. Dziewczyny nie są bardzo silne w tej dziedzinie, więc przed zdecydować się na dany temat, należy skonsultować się z przyjaciółmi ją błogosławioną. Oni z pewnością zapyta, czego potrzebuje, aby doradzić w sprawie jakości produktów, pomogą ustalić markę i producenta.

Oczywiście, takie rzeczy są dość drogie, więc start lub zapisać wymaganą kwotę z góry, albo wybrać inny prezent. Większość facetów kochają sport, dzięki czemu można nabyć specjalne akcesoria dla treningowej koszulce autografem znanego piłkarza czy koszykarza, bilety na mecze, i tak dalej. Najważniejsze – wiedzieć o entuzjazmie chłopakiem i odebrać prezent, na podstawie jego preferencji.

Porady ostatnich: oryginalne prezenty

Oczywiście, niemodne PDA, telefon lub GPS Navigator – wielki dar, który jest dokładnie tak, jak swojego mężczyzny. Ale jeśli chcesz całkowicie zabić wprost „w tym” wyobraźnię i wziąć pod uwagę z jednej z poniższych pomysłów.

Tak, to nie jest konieczne, aby dać praktyczne i przydatne rzeczy można zrobić inne, bardziej pierwotną decyzję. Jeśli twój chłopak jest aktywny tryb życia i są ku uciesze sporty ekstremalne, przedstawił mu prezent skok ze spadochronem – najważniejsze, że nie bał się wysokości. Można zorganizować romantyczną podróż na koniu, zaprosić znajomych do gry w paintball lub mecz piłki nożnej. Idealny prezent dla każdego mężczyzny byłaby wypłacana przez ciebie lekcje ekstremalnej jazdy, Lotnia, mistrzowską klasę w kuchni sushi lub sparowane tańce. Wystarczy usiąść i pomyśleć o tym, jak zaskoczyć swojego chłopaka, ponieważ każda osoba, bez względu na to ile lat może być, w moim sercu pozostaje dziecko, które uwielbia bawić.

Dla towarzyski facet może zorganizować wielką imprezę z przyjaciółmi. Jeśli chcesz spędzić wieczór w eleganckich garniturach i eleganckich sukienek, zamówić w restauracji. Dzisiaj stało się modne okazji świąt w parku wodnym, to dużo zabawy i ciepła, zwłaszcza w zimie tak miło zanurzyć się w atmosferze słonecznym latem. Advance, zrobić listę gości, aby ustalić datę zdarzenia przyszłego, a wszystko to zawiadomić, sprawdzić ceny, zrobić menu, kupić kulki. Nawiasem mówiąc, nie należy zapominać, że można zorganizować tematyczny lub bal. Pomyśl o tym!

Wreszcie „Rzut” ci inny oryginalny pomysł – wspólne wycieczki do atrakcji kulturalnych i ośrodka. Będzie zarządzać taką imprezę w „grosz”, ale jeśli masz szansę, nie skąpić na człowieka.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że to dar dla swojej ukochanej – indywidualnej rzeczy, tak aby dać żadnej gwarancji, że to czy tamto koniecznie prezent chciałby, to jest po prostu niemożliwe. Przecież każdy ma swoje zainteresowania, pragnienia i potrzeby. Kto jeszcze, ale wie, że miłość przyjaciela, męża lub chłopaka swoją, z której z entuzjazmem. Dlatego myśląc o zakupie w pierwszej kolejności, aby ustalić kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na nią, a po drugie, należy kierować się wiekiem, charakterem i hobby ich ukochanej, a potem nie może się nie udać.

load...