Damskie zegarki Chopard: przegląd zbiorów i historii marki

Luksusu damskiej

Szwajcarski pokazać nie tylko dokładny czas, ale dobitnie wykazują wysoki status właściciela. Na wakacjach można sobie pozwolić, aby pospacerować po promenadzie w prosty T-shirt i postrzępione dżinsowe szorty – stylowy marki zegarek Chopard nie pozostawia wątpliwości fakt, że – właściciel wyrafinowanego smaku i wiedzieć, jak wybrać rzeczy modę, która nigdy nie zniknie.

load...

Zawartość:

Chopard: historia popularnego

Marki

Chopard Firma została założona w 1960 roku przez młodego szwajcarskiego biznesmena Louis-Ulysse Chopard, który w tym czasie był tylko 24 lat. Pierwszy zegarek kieszonkowy na nieznanej marki wydany w małym miasteczku Sonvillier. Nawet wtedy, młody właściciel firmy został oddany za ich kąt biznesowych wysokiej jakości produkty tak szybko znalazł stałych klientów, chwalił precyzję i trwałość zegarów i chronometrów.

load...

W 1960 roku nabył udany rodzinny biznes właściciel niemieckiej firmy „Eszeha” Karl Scheufele, postanowił utrzymać wysokie standardy jakości i zwiększenia produkcji. Teraz słynny zegarek marki Chopard pełni produkowane we własnych warsztatach. Każdy produkt przed oznaczone prawdziwy produkt zegarmistrza Genewie, przechodzi rygorystyczne testy.

Kierunek Biżuteria i zarządza kolekcję damskich zegarków córkę Karola Scheufele – Caroline Gruosi-Scheufele. Nawiasem mówiąc, fakt, że pojawił się w zegarmistrzostwa i biżuterii biżuteria elegancki zegarek, świat jest zobowiązany do łączenia się z firmą, żony Karola – Karin, który ponad 40 lat dał ulubionej firmy.

Kolekcje Chopard – luksusowy wybór dla każdej kobiety

Dziś kobiety zegarek Chopardprzedstawił kilka kolekcji tematycznych, gdzie ich modelu można znaleźć każdą kobietę, czy ona jest efektowne pani, kobieta biznesu lub sportsmenka, którzy cenią sobie komfort.

IMPERIALE, 36 MM: body z delikatnego różowego złota i stali nierdzewnej uzupełnione przez zielone turmaliny i diament

Imperiale – elegancka praktyczność

Kolekcja IMPERIALE koncentruje się na eleganckich kobiet, majestat, który jest zauważalny bez korony. Różnorodność odcieni tarcze nie pozostawia obojętnym nawet najbardziej wymagające kobiety. Ktoś wybiera obserwować kolor ich oczu, a ktoś szuka ulubiony odcień kamienia, przynosząc szczęście. Jak ozdób używanych w kolekcji IMPERIALE diamenty, ametysty, turmaliny, szafirów. Ciało jest w różnych odcieniach złota i stali nierdzewnej.

Wdzięku Ręce Imperiale zegara nigdy w pośpiechu i nie pozostawać w tyle, po prostu licząc szczęśliwe chwile codzienności. Linia ta uzupełnia kolekcję biżuterii Imperiale, pierścionki i kolczyki, które są ozdobione drogimi kamieniami bezbłędne cięcie.

La Strada – bransoletka i obudowa z 18K żółtego złota

La Strada – wyrafinowanej elegancji

Linia zegarków damskich La Strada jest przyjemne skojarzenie z nieśmiertelnymi włoskich filmów ubiegłego wieku. Modnego retro i ponadczasowe klasyki – obszary te preferowane przez kobiety, nie wątpiąc w ich pięknem i móc zająć zasłużone komplementy. Dzieło zegarki La Strada są wykonane ze złota o różnych kolorach – różowym, żółtym i białym, co pozwala każdej kobiecie wybrać, aby obejrzeć swój ulubiony biżuterii.

Wybiera z tej serii zostały urządzone z wygodnymi dużymi cyframi rzymskimi. Brylanty oprawione przedmioty i dać im wrażenie luksusu. Wydłużony kształt korpusu świetnie wygląda na każdej nadgarstka – jest to sport cienką pióro lub miękkiej szczotki piękna dziewczyna, zstąpił z obrazami Rubensa.

Szczęśliwy Sport 30 MM

Szczęśliwi Diamonds – diamenty taniec

Szczęśliwi Diamonds – specjalna kolekcja luksusowych zegarków, mające dla niezależnych i pewnych siebie kobiet. W tej serii prezentuje elegancki zegarek w różanym złocie i 750 modelu sportowego wykonany ze stali nierdzewnej. Oglądaj komplementarną wzrok dwukolorowe monochromatyczne i bransoletki, paski i praktyczne z wysokiej jakości skóry naturalnej. Strzałki bez pośpiechu i opóźnienia przejść perły i srebro tarczy.

Kombajn do zbierania pływających diamentów – jest bardziej intensywny, który został wynaleziony przez firmę i zyskał ogromną popularność wśród pań, które uwielbiają luksus przez cały czas, w tym praktycznych rzeczy. Rzeczywiście, na tarczy zegara w tej grupie wydają się być codziennie – mogą być łatwo uzupełniony ścisłe garniturze biurowym, sportowej marynarce i podarte dżinsy, ale stawia blask diamentów w postaci odpowiednich akcentów i porady dorywczo licznika, przed nim pani, która zna swoją wartość.

L’Heure du Diamant – diament luksusowe

Niezwykłe Diament spirali obrócić głowę każdemu, którego wzrok przypadkowo spada na tych

Godzin. Kolekcja L’Heure du Diamant stanowią eleganckie modele, które zdobią nadgarstki kobiet z nienaganny gust i styl osobistej. Zegarki biżuteria z diamentami łączą doskonały mechanizm i elegancki korpus, godną królowej.

Niezwykle kobiecy wygląd owalny zegar DIAMANT Large Oval w obudowie luksusowych w 18-karatowego białego złota, uzupełnione miękkim paskiem satynowym. DIAMANT OVAL VERTICAL zdobione bransoletki ręcznie przygotowanych panie Diamond – to delikatna model jest idealny jako panny młodej i elegancki businesswoman.

Są szwajcarska marka zegarków Chopard nie są tanie, więc nie ufaj sprzedawców próbuje sprzedać niskiej jakości kopie w atrakcyjnych cenach. W najlepszym przypadku będzie w rękach dobrego fałszywe. Jeśli nie można kupić nowy luksusowy produkt, można znaleźć odpowiedni model na oglądanie lombard Toplombard. Biorąc pod uwagę, że produkty marki wysokiej jakości, by wątpić, że ciało i mechanizm będzie w doskonałym stanie, nie ma powodu.

load...