Damskie swetry moda: Zima 2017

Dla wielu współczesnych kobiet początku nowego sezonu – powód do uaktualnić swój styl. Jakie rzeczy należy zwrócić uwagę przede wszystkim być ubrana modne tej jesieni i zimy? W szafie jesienno-zimowej każdego szanującego dziewczyny oprócz spodnie, spódnice, sukienki i inne modne i stylowe veshchichek, jakby to może brzmieć banalnie, koniecznie musi być obecny ciepły sweter damski.

load...

Tak, tak, nie zdziw się! Nawet najbardziej powszechne sweter damski w jesienno-zimowym tego roku może być głównym punktem obrazu. Ten element odzieży damskiej jest tak wygodny i popularne, że wielu projektantów w tworzeniu swoich nowych kolekcji dały mu nie mniej uwagi niż, powiedzmy, suknie wieczorowe.

Przed nadejściem mrozów pozostaje bardzo mało czasu, więc teraz jest czas, aby pomyśleć o zakupie najodpowiedniejszych swetry na zimę, i lepiej jest nie jeden, lecz kilka różnych modeli swetrów. Każdego roku projektanci rozpieszczana sprawiedliwego połowę ludzkości z ich innowacji. Że sezon jesień-zima 2017-2017 roku nie był wyjątkiem. Co oferujemy sweter projektant mody damskiej w tym czasie?

Większość obecnych modeli w nowym sezonie

Więc który modelka swetry przygotowany na piękne panie znanych marek i domów mody? W tym sezonie, ich zakres jest bardzo duży i zróżnicowany niż kiedykolwiek, dlatego przedstawiciele różnych smak zadowoli nawet najbardziej wyszukane fashionistas. I podnieść wersję dla każdego dnia nie ma kłopotów. Które z nich są najbardziej istotne dla zimnej jesieni i mroźnej zimy?

Podczas uaktualniania zimową szafę styliści radzą, aby zwrócić uwagę na istotne w zimne deszczowe wariacje pogodowe kobiet ciepłych swetrów:

  1. Długie i luźne swetry i kardigany. Modele te są bardzo dobrze połączone z wielu rzeczy. Na przykład, są one bardzo dobrze wyglądać z zwężone spodnie i klasyczne ołówkiem spódnicy. Poza tym, długie kardigan ma wiele zalet. Poza faktem, że może być noszona jako zewnętrzną część garderoby, wciąż jest w stanie wizualnie narysować figurę, dzięki czemu cieńsze i bardziej atrakcyjne. Hit sezonu – a la rękawie „bat”.
  2. Sweterek z rękawem trzy czwarte. Może być noszony na golfie lub koszulce. Ale należy zauważyć jeden warunek – muszą być tego samego koloru.

    load...
  3. Classic „dwa”: połączenie cienkiej sweter lub sweter i sweter. Rękaw swetra może być dowolna, ale ulubiona pora roku trzy czwarte lub nawet wystaje długość do łokcia. Taki zespół może być noszony nie tylko chłodny jesienny wieczór, ale w zimie w pomieszczeniu.
  4. Podkreślająca figurę swetry postać przedstawiona w dzianiny. Opcja ta prawdopodobnie będzie jak kobiety biznesu i kochanka eleganckich ubrań. Kolekcjach takich sweter widać na dwa sposoby: a dekolt lub obciskania. Każdy z nich jest idealny do biura, zamiar odwiedzić i zwiedzić miasto w jesiennej ciepłej pogody. Bez takiego stylowych i modnych gadżetów w swojej zimowej garderoby nie może zrobić nic z nowoczesnej kobiety.

Trendy w modzie jesień-zima 2017-2017

Pisk sezon – zaokrąglony dekolt. Modny sweter ten model działa cuda – nie tylko wydłuża szyję, ale także uczynić go jeszcze bardziej elegancki. Tylko decydując sweter z dekoltem, będzie w stanie docenić wszystkich jego uroków.

W modzie dużych wiążące, ale to nie znaczy, że ten sweter zima powinna być podobna do sieci rybackich. W sensie proporcji powinno być. W tegorocznych kolekcjach można łączyć spotkać wiele swetry dziane, wykonane w połączeniu jasnym wyraźne tekstury i gładką szmatką.

Wracając do irlandzkich wzorów mody napotykają coraz więcej fanów. W tym sezonie, sweter damski z dużymi wzorami zwolnieniem z wici, wszystkie środki powinny być grube masywne kołnierze. Szczególnie odpowiednie modele z dużymi widocznymi przyciskami.

Zwykły sweter w spokojnych barwach, nie wydaje się, aby podjąć swoje pozycje. Barwne kolory poprzednich sezonach jesienią i nadejście zimy ustępując monochromatycznym. Dla zimnych porach roku, najkorzystniejszymi pastelowe odcienie i ciepłe kolory nie są krzykliwe stonowane odcienie – jest miękki fuksja, cyklamen i wyciszony koral.

Swetry i kurtki zimowe dziewiarskich często wykorzystywane kaszmir lub cienkiej wełny. Ale także istotne i triumfalnie powrócił do mody przędzy o długiej drzemki :. Moher, angora itp Sprzedam nieodzowny atrybut zimowej garderoby, lub połączyć go z ich rąk i pokazania innym swoje umiejętności – to wszystko zależy od ciebie. I bez względu na wybór, to wygodne, praktyczne i ciepłe rzeczy nie tylko ogrzać cię w zimie zimno i chroni przed przeziębieniem, ale również dadzą sobie drogę indywidualności i oryginalności.

load...