Damskie pasy mody w 2017 roku

Czy kiedykolwiek stanąć przed lustrem w prosty i doskonały strój, ale z bolesną tęsknotą wiedzieć, że w pełni zrealizowane w ten sposób można określić jako coś nie działa .. Na pierwszy rzut oka wszystko jest super: rzeczy są połączone w stylu i kolorze, idealnie pasuje torebka, buty genialnie wymyślił, ale to jest zakorzenione w głębi „ale” nadal porysowana. Jak często, w tym przypadku, możemy przyjść z pomocą taśm i pasów, jak wspaniałym czasem wypełnić nasz nudny garnitur styl i wizerunek znaczenia. To nie wspominając o ich „talent” do namnażania zalety naszej pięknej figurze i bardzo dobrze się unieważnić swoje wady, oczywiście, jeśli jesteśmy w stanie nosić te niezbędne akcesoria poprawnie. W świetle powyższych rozważań szczególnie zabawne fakty dźwiękowe z historii pasa: w starożytności służył jako pas dla kobiet jest nie tylko symbolem czystości i niewinności, ale był talizman przed siłami ciemności, a także utrata Belt zapowiadał znaczące problemy, a nawet straszliwe kłopoty.

load...

Paski, moda 2017

Nowoczesny tempo życia niewątpliwie pomógł łuk paski damskie z mistycznym składnika jego istocie, jednak dał paska szczególne znaczenie jako niezbędny atrybut każdej stojącej stroju. Żaden z czołowych światowych projektantów nie są odrzucane przez tendencji w wykorzystaniu swoich kobiecych kolekcji pasów mody 2017 – zdjęcie świadczonych przez nas zilustrować to doskonale. Ale bądźmy odebrać już do punktu, a najbardziej modne w tym aspekty pasów i pasków w sezonie letnim 2017 r.

 • Te letnie domy mody nie zawiódł pięknej połowy ludzkości, a często zwrócił się do stylu lat 80-tych ubiegłego wieku – na środku szerokości stref z płaskiego kwadratu i prostokąta klamrą położonej na biodrach piękne panie i trochę przypomina Bagatelle z szafy mężczyzny. Ale to łatwo zauważyć, że genialny twórcy branży mody w dużej mierze wolą paski znajdujące się na pasie. W rzeczywistości, to nie może nie podobać – Po tym wszystkim, co może być bardziej kobieca i atrakcyjna niż figurą „klepsydry”, niezależnie od wielkości naszego.
 • Najczęstszym materiałem, który został wykorzystany przez projektantów do tworzenia Pasy ten letni sezon, bez wątpienia uznany za skórą. Kolekcja słynnych projektantów mody akcesoriów skórzanych prostu dość różnych faktur i kolorów, od najbardziej stonowane do najbardziej chwytliwa i nawet trochę krzykliwe kolory.
 • Ciekawym elementem pasa mody w 2017 roku są szczotki. Nasza uwaga na pokazach mody zostały zaprezentowane na zamknięcie koronki tie ciężkiej pas pleciony, których końce są ważone przez bujne szczotki, a nawet breloczek z frędzlami dołączonych do cienkiego paska.
 • Na świecie ulubiony Fashion Week jest również uznawane za bardzo długi, cienki pasek, który jest skręcony wokół talii jest dwa do trzech serii – rodzaj łatwego zaniedbania w sobie, która w tym przypadku pokazuje doskonale rozrzedza podpowiedzi w stylu Urząd letnim emancypacji. Znany projektant mody Igor Chapurin w tym przypadku posunął się jeszcze dalej – położył na swoich modeli jednocześnie dwa lub trzy pasy w różnych kolorach i fakturach. Taka ciekawa kombinacja przyjemnym zaskoczeniu znawców mody i wkrótce to uderzające tendencję zaobserwowano w innych zbiorach mniej znanych mistrzów mody.
 • Podniecenie spowodowane przez tegoroczne „energicznych” druków, rozprzestrzenił się na damskich pasów mody w 2017 roku: pasy w dużych i małych groch, abstrakcji i taśm o różnych kierunkach, zwierząt i orientalnych grafiki, motywy kwiatowe i czarno-białych ilustracji wektorowych. Obecny na krytykę pokazuje z zatwierdzającej uśmiechem skomentował na tym interesującym trendem ostatnich zbiorów.
 • Wydarzeniem pasek o bardzo małej miękkiej koshelechkami lub torebki na cienkie pasy tego samego koloru są związane z pierścieni stalowych, żółty i biały metalu. Taki duet wygląda bardzo oryginalnie i jeśli masz szczęście natknęliśmy się na ten drobiazg w sklepie – śmiało sięgnąć po portfel – zakup będzie kulminacyjnym szafę na najbliższe lata. Jeszcze bardziej nieoczekiwana decyzja pochwalić projektantów słynnego domu mody Lanvin – należące do nich ideę pasa miecz rzemieni prostu zakochać się w sztuce znawców mody.
 • Jest popularny w sezonie letnim, koronki znalazła swoje zastosowanie w produkcji akcesoriów autorskie – koronki i więcej, dzianiny i pleciony pasek wdzięcznie powiewały w modzie Olympus. Summer Fashion Pasy-2017 oferuje nam wykonać stosując technikę frędzla, irlandzki koronki, duży i mniejszy dzianiny, przy pomocy szprych, a szczególnie docenić szydełka. Ten trend tego lata z pewnością docenią szwaczka i uroczych kochanków denim, to z odzieży wykonanej z tkaniny denim pasy wyglądają najlepiej.
 • Wreszcie, lider naszej „modne” Hit Parade – nikt jeszcze nie przekroczyła pas wiązany elegancki łuk. Pęknięcie w lato 2017 pasa łuku przedstawionego naszą uwagę w prawie każdym projektantów mody kolekcji słynnych domów mody takich jak Nina Ricci, Sonia Rykiel, Donna Karan i Marc Jacobs, a to nie jest smutek innych, nie tak kultowych marek. Materiały i tkaniny, które sprawiają, że te pasy mody 2017 – Zdjęcia mówią o tej szczególnej wyrazistości – pełnej różnorodności. Jedwab i satyna, skóra i lakier matowy – wielki projektant tego roku, przemysł włókienniczy brawami na stojąco. Z pomocą tylko jednej podstawowej pętli, lub kilka, które mocowane są podłużne pasy o różnych szerokościach, twój strój będzie zupełnie inny wygląd i być doskonały. Jeśli chodzi o harmonijne połączenie kolorów, tutaj działają bez żadnych ograniczeń, bez strachu, ani najbardziej śmiałych kontrastów lub całkowitego stopienia odzieży i akcesoriów. Należy również spróbować zawiązać wstążkę na innych elementów naszej garderoby – idealny tandem można dostać.

Trendy wśród damskich pasów mody w 2017 roku, które można prześledzić nie tak wyraźnie, można nazwać to kwestia wyboru akcesoriów. Ogólnie rzecz biorąc, im mniejsza liczba odniesień w odpowiedziach najważniejszych pokazów mody i fantazyjnymi odznaki i sprzączki można przypisać po prostu z faktu, że atrakcyjność tych elementów zdobiących stringi damskie to sprawdzony fakt i nie wymaga dodatkowego potwierdzenia. Mimo, że spotkał się w zbiorach są znacznie mniej prawdopodobne, bardziej skromne sprzączki i paski mocowane są w ogóle bez użycia tego rodzaju elementów złącznych, takich jak pasy i projektantów innowatorów już wspomniane marki Lanvin.

load...

Ponadto, patrząc na zdjęcia z pokazów mody, nie można wybrać dowolny kolor lub Pets-oczywiście oprócz rodziny beżowy i brązowy. Niektóre tendencja do odzieży odcienie tego lata w produkcji pasów czy nie uznać w ogóle, jednak, różnorodność kolorów i śmiałych kontrastów z samą ubrania modele nie mogą inspirować eksperymentowanie.

Kolejna tajemnica w ustalaniu priorytetów jest szerokość pasa modne w 2017 roku: są bardzo wąskie, tylko kilka centymetrów, a-gorset pas, a średnia szerokość – bez szczególnych ograniczeń w tym zakresie nie jest w przygotowaniu.

Jak stać się bardziej piękne pasy mody w 2017 roku

Znany prezenter radiowy i telewizyjny Leeza Gibbons twierdził, że żaden z akcesoriów mody, więc nie jest w stanie wizualnie dodać dodatkowy ciężar, jak uczyni to pas. Jesteśmy w odpowiedzi nie nie wspomnieć historię o złym tancerzem. Nosić paski muszą być w stanie, ale musi ściśle przestrzegać pewnych zasad:

 • W każdym razie nie zacisnąć pasa zbyt mocno: zagniecenia, które powstają w tym samym czasie w pasie i biodrach, wizualnie będzie dodać kilka kilogramów na miejscu. Należy zgodzić się ze sobą, jeżeli pas bezpieczeństwa nie jest zapięty łatwo i bez wysiłku, nawet konieczne jest, aby podejść do problemu z urzędu dietologa i sportu, a także wykazać ukochanej „Chokehold ozdobnym pasem” – nie jest opcją.
 • Jeśli nie chcemy nasz piękny rysunek wyglądać bardziej wspaniały, trzeba również pożegnać się z pasów, zasadniczo różni się od sukni w kolorze. Te „przygody” zakończy się centymetrów kompozytorskie nasz wzrost płynnie perekochuyut trio – bioder, talii, klatki piersiowej.
 • Jeśli objętość nasz całkiem apetycznie, czy jesteśmy w dużym stopniu od rodzaju miniaturowych, wybierając pas powinniśmy budować na wzrost stosując następującą zasadę: im niższy wzrost, tym bardziej wąskie pasmo kupujemy.
 • Prawie wszyscy stosunek średniej długości ciała kobiet i nóg lub równe lub przesunięty na korzyść organizmu. Jeśli jest to nasza sprawa, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na szerokość pasa od pięciu do dziesięciu centymetrów – że jest optymalnie korzystne.
 • Jeśli zdecydujemy się wzdłuż pasa, kolory górnych i dolnych częściach, które są bardzo różnią się od siebie, a potem będziemy wybierać pas, zaprojektowany w tym samym kolorze z góry, tak aby znacznie wydłużyć nogi.
 • Jeśli wizualny nogi rozkładane jest naszym priorytetem, oprócz „trójkątnym” głęboki dekolt idealnym rozwiązaniem do noszenia paska na udach, przynajmniej trochę poniżej pasa, lub, jeśli pas musi być wkręcony pętli, aby go osłabić.
 • Jeśli nadal wątpliwości co do racjonalności decyzji nosić pas w talii, po prostu spróbować rzucić na górze lub kurtka jest modne tego lata kardigan sezon. Szerokość pasa lub klatki piersiowej tak będzie ukryta przed oczami innych – poczujesz się zrelaksowany, i wygląd, dzięki pasa, bardzo stylowy i bardzo atrakcyjne!

Wiele dziewcząt bardzo boją się odważnych decyzji w jej szafie, a jednak nikt, nawet najbardziej genialny i ekstrawagancki pasek sam nie uczyni nas wulgarnych, ale będzie dodać skórkę do naszego stroju i przedstawić go w nowym świetle.

load...