Damski płaszcz futro z norek – modne luksusowe

Jest jedna rzecz, która nigdy nie moda – to żeński futra: norka, Pestsovoye, mutonovye, sobole i kuny, bobry i szynszyli. Wśród szerokiej gamy materiałów, stylów i kolorów, każda fashionistka będą mogli odebrać piękną sierść.

load...

Niemal wszyscy znani projektanci używają futra w swoich kolekcjach rocznie. Norek płaszcz zawsze na wysokości mody. Tak w tym sezonie prezentuje nam nowe trendy:

  • Najbardziej popularny model z kołnierzykiem cut „kołnierz”.
  • Jeśli nie podoba płaszcze kołnierz z obszernego kaptura nie traci swoje znaczenie. Jest to bardzo praktyczny szczegół futro, które chroni przed zimnem i wiatrem, pomaga utrzymać włosy. Podkreśla kobiecość i elegancję, można łatwo zastąpić korek.
  • Innym trendem tej zimy – płaszcze norek z rękawami trzy czwarte. Bardzo ładny model ten wygląda w wersji ultrakrótkich.

Style moda

Nowoczesne style futra norek różnią wdzięk i elegancję. Zalecamy, aby zdecydować się na modelach z rozszerzonymi ramionami – to cięcie jest bardzo istotne.

Wielu projektantów w swoich kolekcjach powrót do przeszłości – będzie modne futro w stylu „retro”. Projektanci z powodzeniem przeniósł tematyce 30-, 40-tych i 50-tych do obecnych modeli.

Cieszy się również popularnością i asymetryczne cięcia. Płaszcz z norek asymetrycznych detali, demonstracyjnych szwach lub ostre krawędzie wyraźnie zwrócić uwagę na jego właściciela.

load...

Długość może różnić się od drobnych, krótkich modeli do futra „na podłodze”. Jeśli nacisk kładzie się na masce lub kołnierz, ma szczególne znaczenie. Produkty modne będzie nieco poniżej kolana do połowy łydki lub.

Co ciekawe wyglądać model minimalistycznym stylu. Na przykład, skrót płaszcz norek z zapalniczki odcieniu ciemnej przycisku.

Paleta kolorów

W nadchodzącym sezonie kobiece płaszcze norek hit obecność jasnych i bogatych kolorach. Purpurowy, wiśnia, burgund, niebieski – kolor sierści doda ciepła do zimy. Dla fanów bardziej stonowane odcienie w modzie są klasyczne i naturalne odcienie brązu, czarny, niebieski, szary. Takie modele są uważane za najbardziej praktyczne.

Nieporównywalne wygląda biały płaszcz z norek, ale należy pamiętać, że jest kapryśny do noszenia i pielęgnacji. Najdroższe i modne uznany model, wykonany z krótkim czarnym futrem z fioletowym odcieniem.

Jeśli spojrzeć na kolekcję jesienno-zimowym znanych projektantów, można zauważyć, że prawie każdy z nich zwracali uwagę na futrze z norek. Zobaczmy jakie modele oferują nam znanych projektantów:

  • Carolina Herrera, Versace i płaszcze Burberry zaproponował postać aż do kolan. Projektanci oferują zwrócić uwagę na talii. Pięknie podkreślają swój pasek ze skóry lub futra. Obroża prezentuje różne: proste ścielenia, stojak, pelerynę. Głównym trendem sezonu – połączenie tego samego modelu, różne futra lub futra i skóry. Dom Versace oferuje nie zatrzymują się w klasycznych kolorach: fioletowy, czerwony rubin i czekolada wyglądają bardzo elegancko.
  • Versace oferuje płaszcz w stylu militarnym. Model norek przedstawiony z podstawą kołnierzem, dwurzędowy klamry pasa klamra z metalu, kieszenie z klapami.
  • Alexander Wang i Brioni wykazać płaszcz pastelami. Skrócony żakiet w sportowym stylu z podwójnym kołnierzem może być dzienny cel. Rozszerzony z piersi z satyny więzi wokół szyi na wieczór.
  • Alexander Wang proponuje się zwiększenie długości modne kamizelki futrzane do połowy uda. Jego niebiesko-szary norek płaszcz bez rękawów i dużymi kieszeniami prawdopodobnie zostanie zatwierdzony przez młodą publiczność.

Jak dokonać właściwego wyboru?

O norek płaszcz marzeniem wielu kobiet. Ale zabawa nie jest tania. Jeśli zdecydujesz się go kupić, a następnie do wyboru modelu należy podchodzić bardzo ostrożnie do tej wspaniałej rzeczy, proszę was więcej niż jednym sezonie:

  • Jakość produktu – jest pierwszą rzeczą, którą należy zwrócić uwagę. Mink ostre, ale nie szorstkie, nie powinno ukręcić, rolki i zostawić swój odcień w rękach stos o tej samej długości, posiada bogate podpushek. Jeżeli płaszcz do udaru w kierunku stosu iz powrotem, futro powinno łatwo powrócić do stanu pierwotnego.
  • Przy wyborze produktu, trzeba zwrócić uwagę na długość. Na smukłych i wysokich dziewcząt będzie wyglądać pyszne jak płaszcz i długi stylu. Kobiet przystojny dodać karencji płaszcz „na podłodze”. Jeśli tak dużo i często iść na piechotę, a następnie zatrzymać swój wybór na palec długości do, jeśli napęd za kierownicą – na jasnym płaszczu.
  • Oko w kolorze, należy rozważyć zakres swojej praktyczności. Jeśli przebywają w długim płaszczu, a następnie dać pierwszeństwo ciemnych barwach. Blonde model powinien być średniej długości lub krótkie, ponieważ są one bardzo łatwo zabrudzone i kapryśna w opiece. Biały płaszcz z norek, wymaga szczególnej opieki, ale po trzech sezonach będzie nadal tracić białości.

Bogactwo i różnorodność kolorów, modne klamry kołnierz, kombinacji różnych futer w jednym modelu, stylu retro i wojsko – główne trendy mody nadchodzącej zimy. Jeśli nadal stoją przed dylematem, to jest możliwe, aby znaleźć specjalistyczny sklep internetowy, który prezentuje płaszcze kobiety norki, katalog produktów zawiera opis każdego modelu, zdjęć i ceny.

Piękny płaszcz z norek uczyni każda kobieta czuje się na wysokości – elegancka, zgrabna, luksusowe. Weź tę zabawę!

load...