Damski Pantsuits: elegancję i symbolem wolności

Tradycyjne atrybuty kobiecości zawsze były uważane za spódnice, sukienki, koronki i wszystkie rodzaje lalek słodki słodkich rzeczy. Ale serce miłujących wolność kobiet czuł ciasno w ciasnych gorsetów. Chciała wolności: w ruchach, w myślach, w naszych odczuciach. I to po trochu, jakby ukradkiem, wygrał tę wolność, zręcznie i niewidzialnie inwazji niegdyś wyłącznie męską domeną. To kapelusz opieką bez zbytniego blichtr, rękawiczki, a potem buty, kurtka i spodnie tam i przeciągnij go do swojej garderoby. Takie znajome dziś strój żeński spodni w szafie była długa i trudna droga. Stał się prawdziwym symbolem kobiecej emancypacji i wolności. Choć pantsuit i zabrany do barku gburowaty człowieka, nie był zniekształcony i nie tłumił miękki i zmysłowy kobiecy, lecz przeciwnie, przyniósł mu nowe, śmiałe, seksowne i smakach. Rewolucja mody nie było tak cicho i zażądał ich bohaterów. I byli po prostu wspaniały w kolorze spodni!

load...

Zawartość:

Filmy o trendach w modzie

Kombinezon spodni – symbol równości

Dziś spodni Kombinezon damski – naturalne zjawisko, które nie jest zaskoczeniem. I nie widać! Ale w średniowieczu, kiedy taka wolność została uznana za świętokradztwo, bo spodnie całkiem nogi kobiet może zapłacić życiem. Jedną z pierwszych kobiet, które próbowały w kolorze spodni i otwartego tam na świecie, stał się znany amerykański feministka Elizabeth Smith Miller, która odbyła się liść i jej przyjaciel Amelia Bloomer, redaktor popularnego magazynu feministycznego. Nie jest zaskoczeniem, że jako pierwszy zwrócił uwagę na kolorze spodni jest feministką, ale nie udało im się go promować w zimnych dogmatów i konwencjami szerokich mas. Mężczyźni też nie byli zadowoleni z taką śmiałością. W tych dniach, a na dziedzińcu stał drugą połowę XIX wieku, gazety były nawet kreskówki ośmieszające umyślnego feministki w garniturach męskich. Sytuacja uległa zmianie wraz z pojawieniem się na rower i czysto praktycznej konieczności kobietom nosić spodnie garnitur, choć nadal był uzupełniony spódnicę. Zabawa musiał być widok!

load...

0. 5. 1.

W środku Marlene, Coco, Katherine …

Na początku XX wieku zaczęły pantsuit spróbować słynnych kobiet. Cicha gwiazda filmowa Pearl White i trendy nowoczesnej mody Coco Chanel, która była bardzo lubi tej poręcznej i praktycznej rodzaju odzieży. Jednym z najbardziej gorliwy propagandyści kolorze spodni i męski styl ubierania się w ogóle był niezapomniany i nieodparta Marlene Dietrich, która prawie nie można przedstawić w innej formie. Amerykańska opinia publiczna i prasa omawiane na długość jej sensacyjnym wyglądzie w czysto męskim sposób, z laską i papierosa, na premierze „Znaku Krzyża”, w którym zagrała tytułową rolę. A że do stroju! Nie, to nie był tylko kombinezon spodnie, ale prawdziwy Tuxedo z motylem – luksusowy pozvolimaya tylko prawdziwi panowie. W pamięci wielkiego Marlene jej ulubione style spodnie z rozgorzał z biodra i wysokiej talii był nazywany la Marlene.

Kolejna wybitna kombinezon fanem spodni była aktorka Katharine Hepburn, który pomimo swojego statusu gwiazdy, musiał zarabiać dużo poświęceń dla ich uzależnienia niesformatowany. Czasami chodzi o ciekawostkach i czystego absurdu. Na przykład w London Hotel Claridges aktorka musiała przedzierać się przez tylne drzwi, przeznaczone dla pracowników, tylko dlatego, że kobieta nosi spodnie uznane za obsceniczne widowisko w dobrym towarzystwie i na pewno nie pasuje do prestiżowej rangi hotelu.

Ale wszystkie były gwiazdy i wybitne osobistości, które nie może sobie pozwolić, aby być takim jak wszyscy, a nie zwracać uwagę na hard-core konserwatystów. Na spodnie i spodnie garnitur zwykłych kobiet kontynuował długo pozostanie niedopuszczalne śmiałość i wyzwanie społeczne normy i praktyki.

8. 6. 5. 5.

Przez ciernie do gwiazd

6. Dziś trudno sobie wyobrazić, że era kolorze damskie rozpoczęła się dopiero w latach 60-tych ubiegłego wieku, kiedy to znany francuski projektant mody Andre Kurrezha, jeden z twórców mini-spódniczkę, prezentowane publiczności kolekcję odzieży przypadkowi kobiet, wśród których były garnitury z długimi, wąskimi spodniami. Więc Samica kombinezon spodni podszedł do mas. Nowy oddech i nowy impuls dla mody spodni kostiumograf kreacje stały się Yves Saint Laurent, który nazwał pantsuit jedynie jako „głównego wydarzenia XX wieku.” Gdy przedstawił w 1966 roku kolekcja była słynna kobieca smoking – nieskończenie elegancki garnitur spodni wariant wieczór dla kobiet. Zaskakujące jest to, że wszystkie modele zostały wyprzedane w ciągu kilku minut, nawet pomimo faktu, że wejście do restauracji w czasie, gdy kobieta w kolorze spodni nie został dopuszczony.

Skręć pantsuit rzeczą kultową, prawdziwą postać kobiecości i stylu, zarządzanego przez Giorgio Armaniego. I to jest całkiem naturalne, ponieważ wybitny włoski projektant rozpoczął właśnie w męskiej modzie. On kocha i wie, jak doprowadzić piękne części męskiej w kobiecej garderobie, a on zrobił z kolorze spodni z „was”.

Dzisiaj gry męska w damskiej szatni z powodzeniem kontynuuje. Spodnie i kurtki osiadł i rozkoszował się nie tylko biznesu pani i najbardziej stylowych sztuczek, doceniając odzież zmysłowość i seksapil.

8. 1. 05.

Nick Levchenko

load...