Damski manipulacji i Równouprawnienia

Bardzo modne w ostatnich latach w walce o równość płci. I moje pytanie brzmi: kogo to obchodzi? Dziewczyna, kobieta? Chet Wydaje mi się, że nie obchodzi. Z pewnością wszystkie hype jest rozproszona ze względu na członków płci pięknej, które albo są obrażany przez silniejszą płcią lub z jakiegoś powodu nie można jednoznacznie zidentyfikować siebie: są kobiety i mężczyźni. Przepraszamy za grubost.Oglavlenie:

load...

Co mówi się w kuluarach

Zawsze miałem wielu przyjaciół, dziewczyny, a ja nigdy nie wahał się zadać im pytania, które mnie interesują. I nie zawsze wygodne. Jednak trudno mi pić i nie palić, więc często pozostają sami w żeńskiej części zespołu w różnych świąt, kiedy większość facetów są palenia. Często zdarzało się, że dziewczyna nie zauważyła moją obecność. Albo nie zwracają uwagi do Dyskusja cichej człowieka tych, którzy też nie chcą „świeże powietrze”. W takich chwilach, często iść na ciekawe tematy. A jeśli masz dobre ucho, można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.

Nie, nigdy nie wyszedł poza granice przyzwoitości. W większości przypadków udało się podsłuchać zwykłej historii domowymi. I podczas gdy młoda dziewczyna ma pojęcia rzeczy nie jest „zdradzony” przez tych, którzy „nie pierwszy żonaty,” nieumyślnie udostępniony bezcenne informacje. Dużo musiał czytać między wierszami, wiele w ogóle nie interesuje, ale ze względu na wszystkie powyższe majaczył obraz dziwne zjawisko, że tak powiem.

Początkowo na imprezie uprzejmi, mówią ogólne nudnych tematów, żuć, popijając. Ale kiedy ludzie iść na przerwę dymu lub tworzyć „grupy interesu” zaczyna się „to” – chcesz być nazywany „sabat”, ale nie, nie słowo. Kolekcja tajnego rządu – to znaczy, że jest bliżej: po przedyskutowaniu problemu z kimś, kto śpi w mieście i który zmienia rozpoczęciem tworzenia prezentacji na temat: „manipulacja męża: to robię.” Nieco przesadzam, ale chodzi o wygląd. Kiedy dostałem obraz, zdałem sobie sprawę, że kobiety decydują o wszystkim. Pytanie umiejętności manipulacji jest otwarty, ale są tam i tak. Nawet jeśli człowiek kapets silny charakter, będzie ona nadal walczyć o władzę nad nim. Metody te nie są istotne dla niniejszego dobry cel.

load...

Manipulacja państwowego

Skalę

Istnieje opowieść, że pewnego dnia Pan i pani Clinton przybyła na stacji benzynowej, a jeden z pracowników żony prezydenta dowiedział się o jego kolega chłopaka:

– Hillary, jeśli go poślubić, teraz byłby żona cysterny! – Powiedział prezydent.

– Nie, Bill, gdybym wyszła za niego, on byłby żona prezydenta!

Genialne, prawda? I wiesz co? To prawda! Może sytuacja jest fikcyjny, ale istota – w każdym przypadku. Podczas panowania Bill Clinton potrząsnął America skandal w prasie wyciekły informacje na temat stosunków seksualnych ze swoją sekretarką prezydenta – Monica Lewinsky, który później przyznał się do samej zbrodni. Czy pani Clint o tym wiedział? Na pewno! jeśli ona zostawiła męża? Nie, w lewo. A dzisiaj jest jednym z głównych pretendentów do prezydentury Stanów Zjednoczonych.

Jak to się ma do równości płci? Prawda, jak dla mnie. I sugeruje, że sprytu i mądra kobieta nie ma granic: postanawia, że ​​jej mąż będzie ubierać się do pracy, na których będą głosować w wyborach, które kupi dom, z którego partia będzie kandydować na prezydenta, i czy nie działają w ogóle. Jakiego rodzaju nierówności w pytaniu? Powiem ci więcej: Roksolana z mężem, sułtana Sulejmana i Anne Kijowa z króla Francji, Henryka Iesche 5 i 10 wieków temu, pokazaliśmy, jak rozwiązać kwestię płci na szczeblu państwowym. To samo robi dzisiaj, większość kobiet w gospodarstwie domowym.

Girls – doskonałe manipulatory. Oni nie potrzebują wolności słowa, prawa do głosowania i swobodę ruchów, aby rządzić światem. Jaką moc mają, a dziś jako praw i wolności?

Ivan Sopiga

load...