Damski garnitur: must-have w szafie kobiety biznesu

9. Kobieta garnitur – to pierwszą rzeczą, myślisz o swoim partnerom biznesowym spada. Dlatego w żadnym wypadku nie można traktować go jako nudny, obowiązkowy strój, który jest podobny do munduru. Jeśli nie czujesz się dużym zainteresowaniem w ubraniach, w którym spędzają większość swojego życia – to jest w pracy – robisz duży błąd. Na szczęście, zawsze jest obok nas, aby pomóc uniknąć gafy i zawsze dokonać właściwego wyboru na rzecz pięknego wizerunku kobiety!

load...

Zawartość:

Zapewnia żywy obraz „surowych” składniki

Garnitur must-have w szafie kobiety biznesu

Raz ubrany w garnitur mężczyzna został uznany za wyłącznie przywilejem, ale po zwycięstwie równości kobiet z prawami garnitur mężczyzna z przyjemnością i zaczął nieść sprawiedliwą połowę ludzkości. Minęły te czasy, kiedy kobieta spojrzała „suchar w spódnicy” w garniturze, a te stroje były jak kiedyś umieścić wynalazku, przepływ sowieckich fabrykach – anonimowa i pozbawionych jakiegokolwiek odwołania. Pamiętaj, bohaterkę filmu „Romans biurowy” Ludmila Kalugin Prokofievna by Alisa Freundlich – jego słynny brązowy garnitur może służyć jako narzędzie rzeczywistym, co nie powinno być garnitur dla kobiet.

load...

Garnitur nowoczesnych kobiet była naprawdę dzieło sztuki, musi koniecznie znajdować się w szafie żadnej kobiety biznesowych (oprócz nie jeden!).

Aby wybrać garnitur powinien być z wielką starannością, a hasłem „taniej tym lepiej” tu jest absolutnie niewłaściwe. Dobrze znany jest fakt, że dobry garnitur nie może być tanie, jednak i nadmierny luksus i dodatków nie są warte realizacji. Jak drogie kombinezon można sobie pozwolić? Zapraszam zadzwonić największy worek, co można spędzić w trosce o sukces w biznesie – to na nim i przewodnikiem.

Materiał szyte kostium powinien być piękny, przyjemny w dotyku i mówi się modą, „ciało”, powinien najlepiej siedzieć na rysunku i dopasować swój wiek, pozycję i oczywiście wygląd.

Jak wybrać i jak nosić

Biuro niepisana zasada: im starszy człowiek biznesu (dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn), droższe i stylowy kostium powinien być jego. Jesteś wrogiem wszelkich reguł i garnitur – wersja „nie jest gorsza niż wszystko”? Wtedy twoje przeznaczenie – być tylko trybikiem w mechanizmie biurze. Indywidualizm, który jest jednym z ich składników do sukcesu, po prostu nie twój fellow traveller. Ale jest już za późno, aby to naprawić, jutro odstawić wszystko i iść do sklepu na nowe ubrania! Prosimy o zapoznanie się z naszymi zaleceniami, a jutro zaktualizowanego obrazu z pewnością docenią kolegom!

 • Wydłużona sylwetka – zastaw elegancji i powagi swojego statusu kobiety biznesu, stubby zhaketiki i kurtki można dodać tylko lekkości.
 • Spódnice długości lli_1, zwykle począwszy od połowy kolana do „złotej linii” – położył dłoń na jego nogę powyżej kolana, jej górnej krawędzi i uczynić tę linię.

 • Klasyczne zawsze modne i najbardziej prestiżowych w wyższych kręgach biznesu zawsze była i pozostaje suit „Chanel”: dwurzędowa marynarka lekko przycięte z buklirovannoy tkanki pod spódnicę długości do kolan.
 • Innym niepisana zasada – w ciągu dnia garnitur spódnica sugeruje, wieczorem – spodnie. Załóżmy, że wiem, że wieczorem będzie na kolację służbową, a następnie można bezpiecznie pracować spodnie nosić garnitur.

 • Uniwersalna wersja garnitur – Pudełko dress-up, który musi być koniecznie z rękawami, choćby krótki i długi kardigan. Taki garnitur i podkreślają kobiecość i wizerunek firmy z kochanką, w zależności od wyposażenia, którego używasz (dyskusja o nich później).
 • Jaka powinna być długość spódnicy w zależności od kształtu nóg? Nawiasem mówiąc, ta zasada dotyczy nie tylko kobiet – pracowników biurowych, ale także w życiu codziennym należy przestrzegać: zbyt cienkie nogi nie trzeba podkreślić, krótkie i Slinky spódnice-ołówki dla nich jak najlepiej dopasować prostą spódnicę nieco rozszerzać sylwetkę. Kształtne biodra, a wręcz przeciwnie, możliwe jest, aby podkreślić nieco postać krój spódnicy. Pełne nogi i uda są najkorzystniejszą wyglądać w prostych spódnic o średniej długości, z boku zrobił małe nacięcie. Długie spódnice „w polu” jako opcja biura generalnie nie jest dozwolone.

 • Jakie są ograniczenia co do kształtu i sylwetkę spodnie? Rozgorzał od kolan lub zbyt szeroka nie są mile widziane, prosty krój – co jest potrzebne do biura. Poprawne i trochę krótkie spodnie z małe nacięcia na bokach.

Trendy w stylu biznesu

Dziś projektanci domagają się stopniowo oddalają się od zwykłych klisz, od zwykłych, zwykłe linie garnitur damskiej. Oczywiście, nagła, radykalna zmiana w kształcie pracownica biura nie powinno być, ale to trochę bardziej kobieca emancypacja, a na pewno nie zaszkodzi. Mimo to, kobieta powinna zawsze być kobietą!

2. 3.

Projektanci oferują ten sezon modele, które po prostu nigdy nie zgubić się w biurze „szarej masy”, przyciągają wzrok i uwagę. Jednym z odkryć współczesnej garnitur należy traktować uaktualniony styl, który charakteryzuje elegancja, kobiecość i wyrafinowanie z rygoru obrazu silny, pewny siebie kobiety. Ta z pozoru niemożliwe, z powodzeniem realizowany w nowej kolekcji projektanta Alexandra Wanga, którego garnitury damskie paski stają się niezwykle stylowe, a nawet uzyskał odcień seksualności.

4. 5. 6.

Ale Dolce & Gabbana, przeciwnie, oferują nowoczesne garnitury kobieta z klasycznych elementów byli obecni w swoich zbiorach. Z wielkim powodzeniem przedstawionym na wybiegach mody, te garnitury, czy zszedł z samolotu w postaci drabin stewardes z lat sześćdziesiątych. Bez wątpienia, że ​​w swoim arsenale stylowy garnitur do projektanta mody nie daje żadnej kobiety One Business obserwuje trendy w modzie!

7.

Warto zauważyć Androgyny w stylu nowoczesnej garniturach – połączenie elementów i linii obu płci żeńskiej i męskiej. Na wybiegach mody stroje można było zaobserwować bardzo ekologiczne i nowoczesne połączenie męskie i żeńskie cechy. Na przykład, tkanina z lekkim połyskiem, które są powszechnie stosowane przez projektantów do tworzenia pasuje do mężczyzn, stały się podstawą do tworzenia i Samica biznesu szafa.

8.

Moc męska damska seksapilu kolekcji stanowiły podstawę biznesie garnitury damskie Bottega Veneta, w zależności od marki projektant mody, to te cechy i powinny mieć kobietę, która stara się zrobić karierę. Obraz działalności kobiety szponów organicznie uzupełniony, gdzie właściwe, podczas kolacji biznesowych i daje cały obraz zmysłowości i delikatności.

9.

Jakie inne obszary projektantów mody oferują nam w tym sezonie? Szczególną uwagę dają do tkanek – są zazwyczaj dość gęsty, czasami zmieszane z wełną, używany mody i tweedu i sztruksu i aksamitu i skóry. Kolory garnitury na nadchodzący sezon nie był szczególnie oryginalny – szary, brązowy, niebieski i czarne odcienie poprosił ogólny nastrój. Jednak wśród nowych produktów trzeba powiedzieć o kolorach, takich jak kolor wina, musztardy i bordowym. Styl reprezentowany projektanci na pokazach garnitury były prezentowane asymetryczne linie, różnorodność tkanin i oryginalnym dekoltem.

Akcesoria dla kobiet garnitur

Garnitur opowieść o damskie z pewnością byłaby niepełna, gdyby nie mówią nic na temat akcesoriów, które są używane w celu ożywienia wizerunku i zrobić cały wygląd biznesowe kobiecości.

4.

 • Bluzka

„Dlaczego uplasowali bluzkę do akcesoriów, ponieważ jest integralną częścią garnitur kobiet?” – Pytasz. Faktem jest, że dzisiaj obecność bluzki nie są tak pewne, jak to było kilka lat temu. Pod kurtkę doskonale akceptowalnym nosić T-shirt, top, golf lub nic do noszenia – podobnie jak nowoczesna moda nie jest zabronione. Kolor bluzki lub pieczęć muszą być spokojny, nie gorzko-jasne, nie zapomnij, że urząd powinien być firma, w spokojnej okolicy, a twoje prowokacyjne kolorowe plamy można go złamać!

7. 2.

 • Biżuteria

Oni po prostu muszą być prawdziwe, fałszywe wykluczone! Ilość biżuterii powinien być minimalny, do tego stopnia, że ​​można nosić jedno – broszka, kolczyki lub bransoletkę. Jeśli po tym wszystkim biżuterię, jego oryginalność jest, aby podkreślić swoją indywidualność i styl. Znowu – nie noszą więcej biżuterii na raz, a kiedy przychodzi do wykonania, musi być zaprojektowane w eleganckim i wyrafinowanym stylu. Zegarki – tylko najlepsze i najbardziej prestiżowych marek, brak cyrkonie i ogromne kamienie, należy pamiętać, że jest to oznaką złego smaku.

9. 4.

 • Fryzura

Czy jest to krótkie strzyżenie lub fryzura dla średnich lub długich włosach, w biznesie ustawienie odpowiednich tylko naturalny, estetyczny kształt. Objętość fryzury nie powinny być nadmierne, a także nie powinien być zbyt jasny lub toksyczne kolor włosów. Dać pierwszeństwo naturalnych odcieniach, gładkie, miękkie linie. A co najważniejsze – włosy muszą być zadbane i zdrowe, zawsze czyste i błyszczące.

8. 3.

 • Makijażu, manicure i perfumy

Prawdopodobnie nie ma potrzeby, aby przypomnieć wam znaną prawdę, że awangarda i ekstrawagancki makijaż do komunikacji biznesowej jest nie do przyjęcia, i manicure powinny być przechowywane w delikatnych, jasnych kolorach? Wtedy na pewno wiedzą, że makijaż jest najlepiej użyć palety kolorów, jak najbliżej do koloru naturalnego i paznokci powinna harmonizować z kolorem swoim kolorze.

5.

Przy wyborze perfum pobyt cienkie, arystokratyczne smaki. Niech zapach będzie trudno złapać, ale trzeba wykazać nienaganną partnerów biznesowych Business style i wysokiego statusu społecznego.

W dzisiejszym świecie, gdzie czasami wybór sukni ograniczonego surowego kodeksu ramy strój, jest stylowy garnitur może być dobrodziejstwem dla każdej kobiety mającej na celu nie tylko wyglądają jak kobiety sukcesu biznesowego, ale jako pięknej i wyjątkowej kobiety, która raduje każdy nowy dzień i jestem optymistycznie patrzy w przyszłość!

load...