Daje krów CLA, ale to daje nam CLA?

Zawartość

Suplementacja CLA zyskał popularność daleko poza mocą kondycji. Na pewno widzieliście reklamy oznacza „Reduxine Light”. Więc dziewczyna z obręczą, z mężem, w sukience reklamuje markowych wersję sprzężonego kwasu linolowego, by tak rzec, na unforwarded ćwiczeń użytkowników. Czy to oznacza, że ​​jeśli obrócić obręcz i tam CLA może dostać się do sukni ślubnej 10 lat temu? Jak mówią w pewnych kręgach „Nieprawda!”.

load...

[Powrót do spisu treści]

Czym jest CLA

Sprzężony kwas linolowy – szczególny rodzaj kwasów tłuszczowych. Okaże się w produktach mlecznych pochodzących od krów i owiec. Czego najczęściej pozbawione siedzącego na diecie? Oczywiście, tłuszcz! Większość systemów odchudzania nie dają szansę trochę naturalnego CLA. Który, nawiasem mówiąc, niektórzy naukowcy związane ze zwiększoną wrażliwością na insulinę oraz zwiększa apetyt. Najczęściej konsumenci są wyłącznie ideologiczne produkty beztłuszczowe cierpią zwiększony apetyt także ze względu na efekt psychologiczny – jak jemy wszystkie niskokaloryczne, więc można jeść dużo. Okazuje się, że twarogu o niskiej zawartości tłuszczu jest lepsza, że ​​w połączeniu z greckiego jogurtu. Albo brać suplementy.

CLA udowodnionej skuteczności w zmniejszaniu wrażliwości organizmu na insulinę. Jednakże, przejadanie się i utraty wagi nie zawsze jest podłączony. Zdarza się również, że osoba zjada dużo tylko dlatego, że był używany przez godzinę korzystać z pewnej ilości jedzenia, a nie dlatego, że nie miał żadnych problemów z insuliny i glukozy. W takich przypadkach, oczywiście, brak apetytu występuje.

Ale legenda w CLA jest zupełnie inna …

[Powrót do spisu treści]

CLA cardio schudnąć

Reklamuj się z obręczy, nawiasem mówiąc, w duchu współczesnej wiedzy o CLA. Hoop – to cardio, jeśli nie najlepszy, a nie jest tak skuteczny jak normalnych typów ćwiczeń aerobowych. Wcześniej sądzono, że CLA przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, gdy dana osoba wykonuje cardio systematycznie i na bieżąco.

load...

Kwasowo-de pomaga kwasy tłuszczowe przetransportować ciało ludzkie i promuje wczesne przejście na paliwo „węglowodanów” do tłuszczu.

Istnieje potrzeba 2 Uwagi:

  • Prędkości „Przełącz na paliwo tłuszczu” lub CLA lub wzrost L-karnitinchik nie może. Technicznie rzecz biorąc, powinno to być bardzo, bardzo poziom, jeśli dana osoba jest zgodny z diety redukcyjnej i szkolenia pierwszą rzeczą, rano na czczo. Ale kto robi coś, powiedz mi? Zasadniczo, mamy iść na siłownię po pracy, gdy organizm „przelewanie” Good węglowodanów 200 g lub więcej. Naturalnie, magazyny glikogenu są pełne, i mam nadzieję, że cardio jest coś nie wypalić bezpośrednio i natychmiast z tłuszczu nie jest konieczne. Nawiasem mówiąc, to nie oznacza upadku wszechświata – deficyt kalorii będzie nadal działać, choć nie „ściśle podczas treningu”, a chwilę później. W rzeczywistości, tracimy tylko jeden efekt psychologiczny „jakoś poruszać, a zatem spalić tłuszcz” i nic więcej;
  • Sobie transportu kwasów tłuszczowych „w miarę potrzeby” – nie jest kluczem do skutecznego odchudzania. Jeśli te tłuszcze są najbardziej potrzebne, aby utrzymać poziom energii, po prostu do spalania, uprzejmie powrotem do komórek tłuszczowych. Ponieważ prędkość sama decyduje mało.

Ponadto uważa się, że CLA zwiększa tempo metabolizmu węglowodanów pod wpływem stresu, który, nawiasem mówiąc, jest ważne nie tylko i nie tyle dla fanów jak dla specjalistów od jazdy na rowerze i maraton. Jednakże, nie jest to potwierdzone.

[Powrót do spisu treści]

Testy skuteczności CLA i Wyniki

Badanie przeprowadzone przez D. Kramer, producenci zostawić CLA nie jest zadowolony. Po tym wszystkim, będą mieli coś wspólnego z pustymi obietnicami wielkiej utraty tłuszczu podczas treningu cardio i nierealnych obietnic zwiększenia sportowców wytrzymałościowych, too.

Respondenci badania zostały przeprowadzone w ciągu 6 tygodni od umiarkowanej intensywności ćwiczeń aerobowych. Grupa testowa otrzymał 6 mg CLA po osiągnięciu znaczącej zmęczenie mięśni. Sterowanie – nie otrzymał.

Po 6 tygodniach mierzy:

  • Jak zwiększona wydajność wytrzymałość – zmęczenie i napięcie mięśni czas pod;
  • Zachowanie wskaźników siły wybuchowej. Dla ich pomiary testowe przeprowadzono długi skok

Wyniki pokazują, że CLA ma wpływ na wydajność sportowców nie. Nic się nie stało, a skład ciała uczestników eksperymentu. Nie szeroką skalę spalanie tłuszczu w „użytkowania” zostały zidentyfikowane grupy. Wyniki zostały opublikowane w czasopiśmie Journal of Strength i Conditioning Research.

Ogólnie rzecz biorąc, zaskoczenia – w tym utraty wagi przez dłuższy czas z Badami panuje przekonanie, że „Reduxine Światło nie jest placek”, a zwłaszcza wyniki sprawności nie jest naruszona. Podobny zapis o suplementów sportowych z CLA – drogie, jak to działa, nie jest jasne.

Nawiasem mówiąc, wyrażona apetyt redukujący efekt dodatku będzie żadnych kwasów tłuszczowych w kapsułkach, jeśli dana osoba siedzi na wysokim białka i niskiej zawartości tłuszczu diety prawie. Można i łyżkę oleju lnianego do picia też nie zaszkodzi. Efekt niespecyficzne, a te tłuszcze w diecie nie jest „Cięcia” nie są zazwyczaj objęte.

Więc co zrobić, jeśli chcesz schudnąć, a także wykonuje już nie istnieje? Przede wszystkim, nie sprawdzić kalorii zbyt niska tam mieszkają. I upewnić się, że naprawdę witamin i minerałów z pożywienia lub suplementów. Następnie – Bliższe spojrzenie na swojego planu treningowego i śmiało wykreślić cały cardio, która jest większa niż zalecany dla miłośników 200 minut tygodniowo. I działają na zasadzie „lepiej krótsze i bardziej intensywne” niż „długo i nie wiesz już trochę przed treningiem napój pić, aby przetrwać do końca cardio.”

Ogólnie, dodatki takie jak wentylatory CLA … naprawdę nie potrzebują. Boisz się zrezygnować kwasy tłuszczowe? Jedz już ogórki z kwaśną śmietaną, serem lub jogurt grecki, a przestają strachu. Strach nie tylko zwiększa poziom kortyzolu, ale także psuje traktowanie wszystkich tych działań pohudelcheskim. Więc nie bój się, a bardziej ostrożny z obietnic i im zaufać.

load...