Czyszczenie statkom cytrynę: skuteczny sposób, aby pozbyć się cholesterolu


czyszczenia naczyń Lemon – niedrogie i skuteczny sposób, aby pomóc pozbyć organizm ze złogów toksycznych i cholesterolu. Lekarze zalecają, aby przeprowadzić procedurę raz w roku jako środek zapobiegawczy lub używać jako dodatek do leczenia miażdżycy, problemów z układem krążenia, żylaki i inne choroby, które są bezpośrednio związane z naruszeniem dopływu krwi do organizmu.

load...

Zawartość:

Przydatne właściwości cytryny

Lemon można uznać skarbnicą witamin i składników leczniczych, korzystnego wpływu na ludzi. Jest aktywnie walczą złogi tłuszczu i zmniejsza liczbę i objętość płytek cholesterolu. Kwasu askorbinowego, który jest częścią, nadaje elastyczność naczyń krwionośnych i wzmacnia osłabione ścianki naczynia. Przeciwutleniacza zawarta w masie cytrynowy, pomaga w usuwaniu substancji szkodliwych i trujących produktów przemiany materii osadzają się na ścianach naczyń krwionośnych i zapobiega normalnego przepływu krwi.

Przepisy czyszczenia naczyń cytrynowo

Jakościowego oczyszczania naczyń cytrynowy używane zwykle w połączeniu z innymi równie skutecznych składników naturalnych.

load...
  • Jako profilaktyka miażdżycy jest przeprowadzane czyszczenia naczyń cytrynowy (2 szt.), płyn miód (4 łyżki) i pomarańcze (2 szt.). Cytrusowe, nie skrobanie ze skóry, mięsa mielonego i wymieszać z miodem w słoju. W dniu wysłany stać w ciepłym, suchym miejscu, a następnie usuwa się w lodówce. Weź miesiąca do 1 łyżka na pół godziny przed posiłkiem trzy razy dziennie.

Zapobieganie miażdżycy – skład cytryny, pomarańcze i miód

  • Poprawia ogólną kondycję naczyń rozpuścić płytki cholesterolu i zapobiega tworzeniu się nowych warstw mieszaniny witamin i owoców. Do jego przygotowania wziąć 300 g cytryny, pomarańcze, rodzynki, miód z kwiatów akacji, suszone morele i orzechy włoskie cleaned-. Po pierwsze, przez maszynkę do mięsa z dużą kratką jest przekazywane wraz ze skórki owoców cytrusowych, a następnie orzechów i suszonych owoców na końcu. Dokładnie zmieszano, umieszczono w szklanym słoju, wlać miodu szczelną pokrywę i jest wysyłany do lodówki. Piciem pyszne Cure 1 łyżka czczo trzy razy dziennie, w ciągu 1,5-2 miesięcy.
  • Aktywnie i szybko usuwa toksyny, usuwa cholesterol z oszczędności i rewitalizuje organizm jako całość nalewki z cytryny (4 szt.) i czosnek (4 sztuki) do czyszczenia naczyń. Owoce cytrusowe miele się w mikserze razem ze skórą, czosnek wolne od łuski została oddzielona w ząbki i przepuszczona przez prasę. Umieścić wagę w szklanej butelce trzech litrów i wypełnić po brzegi wrzątkiem bronił. Przez trzy dni, bank wysyła w suchym i ciemnym miejscu. Treść 2-3 razy dziennie mieszać. Po czasie ciecz ostrożnie przesączono przez gazę, zagięte w kilka warstw i gotowych środków umieszczone w lodówce. Pić trzy razy dziennie przez 50 ml. Pełny kurs trwa 40 dni. Lekarze mówią wysoką skuteczność leczenia, ale odradza się przeprowadzenia takiego czyszczenia częściej niż raz w roku, w połączeniu z cytryną i czosnkiem może mieć negatywny wpływ na przewód pokarmowy i powodować niepotrzebne problemy.

Nalewka z cytryną i czosnkiem do czyszczenia naczyń

Metody oczyszczania naczyń mózgowych cytryny

Jednym z najbardziej skutecznych procedur zniszczyć sklerotycznej tablice, naczynia mózgowe Rozpatrywane czyszczenia mieszankę cytryny (świeży sok 3 szt.), Płynnego miodu (100 ml) i oliwy z oliwek (100 ml). Wszystkie składniki umieszczono w szklanym pojemniku i pozostawia do odstania w ciągu 24 godzin w suchym i ciepłym. Kompozycja jest przyjmowana raz dziennie przez 30 minut przed śniadaniem, w ciągu 3 miesięcy. Następnie wykonaj jedną miesięczną przerwę i powtórzyć leczenie.

W ostrych bólów głowy, migreny i regularnego pogorszenie pamięci pomaga czyszczenia naczyń mózgowych składu cytryny (6 szt.), Miód (200 ml) i czosnek (4 sztuki). Owoce cytrusowe ze skórki i podzielić przez zęby czosnku zgnieciony w blenderze, wlać płynnego miodu i dokładnie wymieszać. Następnie narzędzie jest umieszczony w ciemnym szyjki butelki tie gazy i utrzymywano przez 10 dni od światła słonecznego. Ukończony lek przyjmowany dwa razy dziennie po 1 łyżce rozcieńczonego w 250 ml wody: rano na 15-20 minut przed posiłkiem, a wieczorem – 60 minut po ostatnim posiłku.

Magiczny eliksir do mycia naczyń w mózgu – mieszankę cytryny, miodu i czosnku

Pomimo użytecznych właściwości, która ma cytrynę, aby używać go w celach leczniczych powinien być ostrożny. Bezpośrednio przed mycia naczyń oczywiście skonsultować się z lekarzem i uzyskać jego opinię na temat wybranego typu terapii ludowej. Osoby cierpiące na zgagę, zapalenie błony śluzowej żołądka i przewlekłych chorób trzustki, z korzystania z cytryną jest lepszy do powstrzymania.

Wideo: czyszczenia naczyń czosnek i cytryna

load...