Czyszczenie sierści w domu: proste, szybkie, wysokiej jakości!

Mówi jeden przysłowie: gotowa do sanki w lecie. Wydawałoby się, że przed zimą jest jeszcze daleko, ale to nie było to objawienie (dla pracowników usług publicznych), należy przejść do oglądania futer zimowych. Czyszczenie sierści w domu, mimo pozornego skomplikowania, obecność pewnej wiedzy byłoby łatwe i niedrogie procedury.

load...

Wyroby futrzane są wysokie koszty kategoriach odzieżowych różnią reprezentacyjny wygląd, wskazują status i pozycję danej osoby. Dlatego ważne jest, aby znać podstawowe zasady skarpetki, przechowywania, a jeśli się do czyszczenia futra w domu, oraz niezbędnych technik tego procesu. Czyszczenie futer domu – jest to ryzyko do produktu, trzeba będzie przejąć. Często komitety doradcze do pielęgnacji futra jest dostępny w przedsiębiorstwach suchego czyszczenia lub warsztatów kuśnierz. Futra zdolne miłe kobiety przez długi czas, zwłaszcza jeśli przestrzegać wszystkich czyszczenia. Nigdy nie stracą swoje znaczenie, nie będzie gdzieś na marginesie mody.

Objawy konieczne czyszczenie futra produkt

Najczęstszym i cennym surowcem jest uważany skór zwierząt morskich i zwierząt futerkowych: lisów, lisów, kuny, królików, norek, piżmaka lub fok, na tyle dziwnie, można nawet użyć futra kotów. Włosy, miękkość i połysk futra, kolor i wzór, grubość skóry, a stopień krzepnięcia włosy futra określić całkowitą wartość. Panie mogą umieścić na różnych stylów futra: futra i płaszcze, peleryny, może to być sprzęgło, obszyta czapek futrzanych lub kurtek, rękawic i wszelkiego rodzaju okładów.

Żywotność strażackiego futra były duże futro królika najszybciej nosić i potrwa do 4 lat, lisa polarnego zachwyci kobieta oko do 7 lat, tak cenne norek noszone do 12 lat, ale najbardziej trwałe „długowieczność” był futro bobra i wydry – może to być nosić do 20 lat.

W miarę upływu czasu, może być postrzegane skóra szorstkość tkanin, zużycia lub pojawienie się pęknięć w obszarze maksymalnego tarcia skóry. Często prowokuje intensywny łysienie w takich miejscach. Są oznaki zużycia skóry, więc sprzątaczki mają futro również wpływać na podłoże skórzaną.

load...

Jeśli mówimy o włosy, wskazania do czyszczenia może być różnego rodzaju zanieczyszczenia pyłem z dotyku, utraty barwy jednorodności, obecność cząsteczki brudu między włosami. Wszystko to ostatecznie prowadzi do utraty naturalnego połysku futra, futro traci swój jedwabisty efekt. W drugim sezonie po skarpetki futra mogą być postrzegane, filc edukację w postaci splątanych grudek, guzków, oczywiście posechennyh czubkach sierści zwierzęcej. W przypadku, gdy odkryli pewne oznaki utraty pierwotnych właściwości i wyglądu produktów, futra domu chemiczna – najlepszy sposób wyjścia z tej sytuacji.

Pomieszczenia i urządzenia do opieki futra

Futro butów może być zarówno mechaniczne i chemiczne. Pierwszy polega na czesanie filcowane formacje różnych grudek i bryłek za pomocą szczotki drucianej. Dla bezpieczeństwa tego procesu jest zazwyczaj umieścić na wacikiem. Oczyszczanie mechaniczne jest dość powierzchowne, mające na celu wyeliminowanie zanieczyszczeń i wygładza włosy, przeczesując często stosowany do czyszczenia sztuczne futro.

Czyszczenie chemiczne – głęboko – bardziej skuteczne. Istnieją różne chemikalia, ale można go nosić w sobie element ryzyka dla samego produktu, a dla tego, kto czyni go obchodzi. Czyszczenie sierści w domu, wymaga przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Taka opieka wymaga użycia benzyny, jakiś łagodny środek czyszczący. W każdym razie jest to niemożliwe do zastosowania środków czyszczących, które są przeznaczone do usuwania rdzy.

Również często stosuje się materiałów ściernych, na przykład, skrobia, grysik lub postrzępioną kredy również zastosowanie otręby pszenne. Taki proces opieki byłby idealny do czyszczenia futra światła, ponieważ eliminuje zakurzoną depozytu i usuwa zanieczyszczenia z włosów.

Wyeliminować zażółcenia użyje nadtlenek wodoru lub słaby ocet – czyszczenie białe futro w domu musi zawierać tę procedurę, jest również obowiązkowe, jeśli Twój strój jest wykonany z futra lisa, czy też jest czyszczenie świetle wszelkich innych zwierząt futerkowych.

Jeśli chcesz, aby zmaksymalizować żywotność produktów firmy futer, konieczne jest, aby pracować nie tylko na włosy, ale również na bazie skórzanej. Wymaga to kompozycja tłuszczu podawaną w celu zwiększenia jasności i coraz większą elastyczność skóry. Może to być oleje roślinne (z oliwek lub olej słonecznikowy), stosowanie stopionej słoniny, bardzo dobre dopasowanie olej z wątroby dorsza. Naturalnie, futro faux czyszczenie nie wymaga procedury, takie jak ołów pozycji w kompletnej bezużyteczności.

Aby osiągnąć dobre rezultaty w oczyszczaniu produktu jest często używany benzynowy, który jest dość bezpieczne, wymagając przestrzegania pewnych zasad:

  • Tylko trzeba użyć benzyny w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Należy podać maksymalny dostęp do świeżego powietrza. Aby to zrobić, należy otworzyć okna, balkon, upewnij się, że otwory wentylacyjne. W żadnym wypadku nie mogą być wykonane procedury przed pójściem spać wieczorem. To nie jest bezpieczne dla zdrowia, aż do zatrucia.
  • Eliminując jakąkolwiek możliwość znalezienia liczby otwartego ognia, nie sprawiają, że pranie chemiczne w kuchni, w pobliżu kuchenki, nie pozwól blisko cap palenia bliskich z dala; dzieci z dala od benzyny.
  • Po zakończeniu procedur wymaganych do wietrzyć pomieszczenie, najlepiej jest pozostawić do całkowitego zaniku zapachu.

Sprzątanie w domu dużego futra

W dużej futra produkty zawierają płaszcze, płaszcze, różne warstwy. Oczyścić sierść w domu tej wielkości jest bardzo trudne. Jeśli produkt został zanieczyszczony cały obszar, lub z jakiegoś powodu nie zostały poddane żadnej procedury czyszczenia za 4-5 sezony, najlepiej jest zrezygnować z procedury. Taka ciężka praca należy ufać tylko wysoko wykwalifikowanych specjalistów w pralniach chemicznych.

Popularny materiał do stworzenia dużego futra lisa futro z norek i królik. Było to odejście od tych elementów zostaną omówione:

Fox fur sprzątanie w domu jest najtrudniejsze, ponieważ sam strój jest duża. To samo w sobie sprawia, że ​​trudno jest pracować na nim, a ponieważ jest długowłosy i raczej jasne kolory, jej czyszczenie jest podwójny problem. Należy zachować ostrożność, aby roztwór amoniaku, około 1 łyżeczka, 3 łyżeczki soli i 0,5 litra wody. Zwilżyć płynem wacik bawełniany uzyskanych i zacząć używać grzebienia do usuwania plam. Ostatni etap futra Fox czyszczenia w domu jest suszenie mokrego produktu futra.

Czyszczenie norek w domu powinien przynieść futer błyszczeć, to jest priorytetem do pracy z norek płaszcz. Połysk jest tracona w wyniku wymywania kompozycji tłuszczu – może zatem wprowadzać nowy sposób: rozpuścić w 1 litrze wrzącej wody 100 g wieprzowiny może być olej rybny i 10 g mydła. Mieszać składniki, dodać 12 kropli amoniaku, po czym roztwór ochłodzono do 35 stopni, a zastosowane do szczotki futra przy użyciu emulsji. Takie procedury są niezbędne do czyszczenia futra norek w domu, ponieważ blask – jest istotną cechą drogiego norek włosy.

Czyszczenie futro królika w domu powinny być szczególnie wrażliwe. Królik włosów jest bardzo krótki termin na ścieranie i powinien być ograniczony w ciągu zaledwie kilku sezonów. Początkowa futro królika sprzątanie w domu odbywa się poprzez czesanie grzebieniem. Ponadto przy wacik zwilżony obficie (5%), nadtlenek wodoru, kwas octowy lub nawet do 5%, a w kierunku procesach wzrostu włosów futerkowych. Po zabiegu resztkowy wodór jest usuwany z mokre włosy bawełnianą wkładkę, zapobiegając blotting bazie skóry. Teraz nadszedł twój płaszcz królik przeżyje drugie życie.

W trosce o małych produktów

  • Czapki

Kapelusze często wykonane z futra szopa, królika lub lisa. Rozważmy przypadek futra szopa – jest najdroższym i kapryśna w opiece. Czyszczenie futro szopa początkowo wymaga podkładki mycie, ale nie ma trudności, który jest to, że starannie zalecany sposób otporot żyletką, aby znak na tkaninie dokładnie jak to było szyte na skórę. Po tym żmudnych przygotowań, odkręcić korek i sprawdzić strukturę skóry: za szkody, łzy, oczywiście, stary kapelusz, z reguły przepełnione małych otworów, które muszą być i może być łatwo przyszyte, a następnie pasek nałożony dużą tynk medycznej.

Następnie, aby uzyskać roztwór, który czyszczenia szopa pure benzyny miesza się ze skrobi (około jednej czwartej kubka), przy czym w pewnym kashepodobnaya konsystencji – jest niezbędne do pokrycia czapki, łagodnie pocierając skóry. Niech cap leżeć aż do momentu zachwiania benzyny i skrobi pat wybite z kapelusza włosów. Następnie powrót wkładki do pierwotnego położenia i dokładnie przewietrzyć stroik. Dzięki takiemu czyszczenia futra kapelusz domu będzie służyć więcej niż trzy sezony.

  • peleryny

Idealnym rozwiązaniem byłoby, aby oczyścić Pelerin skrobię futro sucho – to szybko i skutecznie usuwa ciała obce z sukienki futerkowych włosy i doskonale wchłania brudu. Zakończyć proces taka odbudowa można odkurzyć produkt. Czyszczenie skrobie futro można połączyć i użyć semoliny drobno postrzępioną kredę. W przypadku, gdy nie są zadowoleni z wyniku, wziąć drugą procedurę.

  • sprzęgła

Idealnym rozwiązaniem do pielęgnacji takich małych produktów będzie futro czyszczenia parą. Taki sposób dezynfekuje strój zabija mikroorganizmy, jak również roztocza, które są czasami gromadzą się w sierści do przechowywania. Pamiętaj, aby przewietrzyć i wysuszyć ubranie, parzona.
Uwaga: podczas czyszczenia futra Zabrania się używania żelazka! Przed nadmiernym ogrzaniem zniekształca to po prostu rozpływa się strukturę futra ze skóry. Traktowali skóra staje się gruba, lumpy, nieelastyczny i całkiem niezdatne do noszenia.

Dać drugie życie futro

Oczywiście, każda kobieta chce błyszczeć i przyciągające wzrok, zwłaszcza, gdy ma na sobie drogie futra, czy jest to mały produkt lub masywne ciężkie płaszcze. Niestety, niewłaściwe użytkowanie, zaniedbania, nieprzestrzeganie skarpety i zasady przechowywania produktów futrzarskich bezpośrednio wpływają na atrakcyjność wyglądu strój nie jest najlepszym sposobem. Oczywiście, lepiej jest zaufać coś takiego reprezentacyjny ręce kapitana i czystki w specjalnych miejscach: to jest bezpieczne, niezawodne i wydajne, ale nie stroni i oddzielne usuwanie brudu i plam swoje ulubione produkty futro.

Nasze zalecenia do pielęgnacji i czyszczenia futra jakościowo wpływać na jego wygląd. Dać drugie życie do ukochanej wzdłuż niech kolory znowu błyszczeć blask, nie będzie początkowy połysk, skóra znów stają się miękkie i przyjemne dla ciała. Nie zapominaj o zasadach bezpieczeństwa w obchodzeniu się z chemikaliami. Korzystanie z naszych Opcje środki czyszczące futro, będziesz mieć pewność, aby poczuć się jak królowa w nowym sezonie zimowym!

load...