Czyraki leczenie w domu

Zawartość:

Czyraki – to takie paskudne, z którego nikt nie jest odporny. Czyraki i pozostawić bez leczenia w żadnym wypadku nie może, ponieważ istnieje ryzyko bardzo poważnych powikłań. Weźmy rezerwację na raz – jeśli ty lub twoi bliscy pojawiły się czyraki, należy jak najszybciej zwrócić się o pomoc do dermatologa. Tylko lekarz może szybko i bezpiecznie leczyć czyraki.

load...

Niestety, miłość medycynie ludowej często przyćmiewa zdrowy rozsądek ludzi i tłumić głos rozsądku. Dobrze, jeśli zdecydowałeś się leczyć czyraki w domu, spróbuj przynajmniej nie zranić. Oferujemy Państwu najbardziej bezpiecznych środków medycyny tradycyjnej, które pomogą jeśli nie całkowicie wyleczyć czyraki, to przynajmniej się doczekać, aby zobaczyć się z lekarzem.

Ciasto uzdrowienie

W przypadku, czyraki zlokalizowanej w twarz, to najlepiej, aby spróbować je traktować z tortilli. Przygotowanie go jest proste i dużo czasu nie zajmuje. Trzeba testu:

  • Surowe żółtko z jednego jajka (najlepiej z kurczaka krajowego).
  • Jedna łyżka ze zjeżdżalnią jakiegokolwiek naturalnego miodu.
  • Jedna łyżka niesolonego masła.
  • 100 g mąki pszennej.

Rozpuść masło w kąpieli wodnej. Jeśli miodu jest wystarczająco gruba, jest również niezbędne do stopienia. Wymieszać wszystkie składniki, zagnieść ciasto – musi być wystarczająco elastyczna, ale nie bardzo strome. Podzielić ciasto na wymaganą liczbę sztuk, a następnie nadać mu kształt tortu.

load...

Dołączyć ciasto czyraki i dobrze zabezpiecz taśmą klejącą. Nawiasem mówiąc, konieczne jest, aby dać pierwszeństwo hipoalergiczne. Placek powinien być pozostawiony przez co najmniej 12 godzin. Pozostałe ciasto, aby zapobiec jej wysychaniu, umieścić w plastikowym worku i przechowywać go na dolnej półce lodówki.

W większości przypadków, ropień przełamuje pierwsza noc po rozpoczęciu leczenia. W dniu, wyjąć ciasto i przykryć gazą. A w nocy ponownie załączyć świeżego ciasta. Ta sama procedura powinna być przeprowadzona średnio trzy – cztery dni z rzędu. Zazwyczaj czas ten jest wystarczająco wrzenia wody zaczął się leczyć. Jeśli tak się nie stanie, leczenie może być kontynuowane.

Pieczone cebuli

Można przyjść z pomocą z najczęstszych cebuli. Weźmy jeden szef cebuli są średniej wielkości i oczyścić ją z wierzchnią warstwą łuski. Rozgrzej piekarnik, a następnie umieścić z powrotem cebulę przez około 40 minut – powinno być miękkie. Następnie wyjąć żarówkę i schłodzić. Niektóre źródła zalecają stosowanie gorącej żarówki, ale to nie powinien robić – może wywołać jeszcze większą nagnivanie.

Więc, żarówka ostygnie. Wytnij je na pół i dołączyć do czyraki, bezpieczne tynkiem. Żarówka powinna być zmieniana co trzy godziny, dopóki ropa nie będzie w pełni działał. Po zmianie żarówki, nie należy zapominać o potrzebie leczenia rany z nadtlenkiem wodoru.

Placek gryczany

Jeśli mimo wszystko swoje wysiłki zagotować zawiedzie, spróbuj ciasto gryki. Jednak konieczność majstrować trochę – gotowa mąka gryczana nie zrobi. Red-hot Patelnia, jak sauté dwie filiżanki gryki. Następnie starannie zmielić mąkę jęczmienną do stanu – łatwiej jest to zrobić za pomocą szlifierki.

W kąpieli wodnej rozpuścić trzecią łyżeczki miodu lipowego i wymieszać z kaszą, a następnie dodać jedną łyżeczkę soku z aloesu. Wyrobić ciasto, po czym mały pellet kształt. Zastosuj tortów na czyraki (s), a następnie zabezpieczyć go za pomocą taśmy klejącej. Ciasta te muszą być wymieniane co 5 godzin przez trzy dni. Oczywiście, to leczenie ropnej wrzenia trzeba wziąć wolne i pozostać w domu. Ale chcemy także leczyć ropień?

Inne środki

Aby wyleczyć gotować, a można spróbować w inny sposób:

  • Surowe ziemniaki

Jeśli nie chcesz majsterkować zwojami zbyt długo, próbować wyleczyć ropiejące surowe ziemniaki. Oczyścić małą bulwę, a następnie starannie oczyścić i natrzeć na małej tarce – jakbyś zamiar gotować placki ziemniaczane.

Dostać dużo owinąć w gazę, a następnie zastosować do wrze przez 30 minut. Podobna procedura powinna być prodelyvat co dwie godziny, co najmniej. Z reguły tak wrzenia należy traktować przez około trzy dni, a następnie początek poprawy.

  • Liliowy

Jeśli zdarza się w miesiącach letnich, można leczyć rany ze świeżych liści bzu. Oderwij około 30 liści, parzyć wrzątkiem i mielone. Otrzymaną papkę dołączyć do wrzenia, przykryć gazą i zabezpieczyć tynkiem. Niestety, w celu utwardzenia gotować tak nierealne. Jednak, aby zapobiec dalszym nagnivanie całkiem realne.

Na koniec chciałbym przypomnieć jeszcze raz – to nie jest konieczne, aby angażować się w czyraki leczenie w domu bez specjalnych potrzeb. Jeśli, oczywiście, nie sepsa jest twój cel.

load...