Czynimy dom bardziej komfortowo z użyciem starożytnej chińskiej nauki Feng Shui

Zawartość:

Każdy, kto chciałby mieszkać w wygodnym, przytulnym domu. Ważne jest to, jak ustawione meble, wyposażenie domu, które są obecne w domu – to wszystko mówi o naturze i interesów jego właściciela. Nie każdy jednak wie, że jego sukces i dobre samopoczucie może zależeć bezpośrednio od specyficznych reguł starożytnej chińskiej nauki Feng Shui.

load...

Tak więc, należy rozważyć niektóre z nich. Najpierw trzeba zacząć, aby oczyścić przestrzeń energetyczną.

Uważnie rozejrzeć i zwracać uwagę na te rzeczy, które nie są używane w codziennym życiu na dłużej niż dwa lata, należy bezwzględnie ich pozbyć (wyrzucać, sprzedać, oddać).

Jest to konieczne nie tylko wyzwolić terytorium domu, ale także zdejmowanie negatywnej energii. Pokoje powinny być nagłaśniane tak często, jak to możliwe, a drzwi i okna zaleca się posmarować wodą i olejek różany.


Powrót do spisu treści

Feng Shui dla pokojach: porady i wskazówki

Kuchnia – jedna z najważniejszych pomieszczeń w naszych domach, ponieważ nie jest to proces odżywiania. Należy zwrócić uwagę na stan kuchenką i lodówką. Powinny one mieć pewność, aby oczyścić palnik – sprawne w lodówce – wyłącznie ze świeżych produktów. Bogactwa i dobrobytu jest możliwe umieszczenie piękny garnek na kuchence, w lodówce – słoik z czerwonym kawiorem i szampanem przy stole – koszem owoców. Raz jedli, natychmiast umyć naczynia i wyrzucać śmieci, nie zostawiać wszystko „na później”. To defiles dom i aurę jego właściciela.

load...

Sypialnia – miejsce na relaks, jest zazwyczaj człowiek spędza jedną trzecią swojego życia, dlatego warto wiedzieć, jak krajobraz obszaru dla maksymalnego komfortu. Rośliny muszą być usunięte, ponieważ istnieje przekonanie, że biorą energię śpiącego. Komputer, telewizor, akwarium z rybami też nie jest najskuteczniejszym atrybuty salony. Nauczanie Feng Shui jest bardzo negatywny stosunek do luster, zwłaszcza w przedniej części łóżka – uważa się, że oni też zabrać energię śpiącego.

Łazienka i WC muszą być idealnie czyste, ale w tym samym czasie nie trzeba ozdobić te miejsca. Pokoje powinny być pozostawione tylko te rzeczy, które przynoszą radość i dają pozytywną energię. Czasami po zapalając świece, ale zaleca się, aby zainstalować je w północno-wschodniej, ale nie w południowej części powierzchni mieszkaniowej, ponieważ energia ognia będą dominować, ale to nie zawsze jest pozytywny efekt dla właścicieli domów. W celu poprawy stosunków rodzinnych, mogą być umieszczone wewnątrz rośliny z owalnych lub okrągłych liściach na południowym zachodzie.


Powrót do spisu treści

Akcesoria Feng Shui Home

Lusterka – potężne źródło energii, więc należy umieścić je tak, aby odzwierciedlała luksusy krajobraz z okna, grafika, stołem. Wisiorki i dzwonki odstraszyć złe duchy i negatywnej energii. Powinny one wiszą tak, że ze względu na przepływ powietrza oni stworzyć efekt dźwiękowy w strefie metalu lub wody, czyli na Wschodzie, północno-wschodniej, zachodniej i południowo-zachodniej.

Jeśli skorzystać z wszystkich porad i wskazówek od ekspertów feng shui, można stworzyć w swoim domu pozytywnej energii, jak to możliwe, aby w domu przytulne i wygodne.

load...