Czy wystarczy posiadać trzy sesje tygodniowo dla utraty wagi

Zawartość

Wielu specjalistów wierzy, że trzy treningi w tygodniu – optymalna liczba sesji dla ludzi, a nie aspiruje do tego sportu, ale kto chce mieć piękne ciało. Jednak większość odwiedzających witryn odchudzających nie zgadzają się z nimi. Jest to inna kultura, pielęgnowane na idei „jak spalić więcej kalorii na dzień bieżący” .Vot a niektórzy ludzie uważają, że ładowanie co dzień aktywnie spędził kolejne trzy obiecujące i dobrze skonstruowane szkolenia. W rzeczywistości, teoretyczne codzienne treningi brakuje kilka ważnych punktów.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego trzy treningi w tygodniu jest lepiej niż w klasie codziennie

Powiedz mi szczerze, co można zrobić, na co dzień, tak aby nie przetrenować wystarczy włączyć trzy tygodnie wyczerpujący trening? Zazwyczaj pojawiają się spacery, trochę hula-hoop na pasie, jogi i pilates, i ewentualnie na rowerze. Energia potrzebna dla tego rodzaju obciążeń, nie są zbyt wysokie. Sędzia dla siebie, dla kobiety ważącej 70 kg pół godziny spaceru – to minus 150 kalorii, pół godziny hula-hoop, około 100-130 kcal, a „kosztów” do jogi i pilates są silnie zależne od instruktora pracowitość, zapał i biorą udział w rozwoju mięśni.

Nie chcemy powiedzieć, że te rodzaje działalności – jest to złe i niegodne. Pomysł jest całkiem inna. Być może, spacery, joga i pilates, i sprawi, że piękne, ale … będzie to dość szybko. Albo diety, które muszą być wykorzystane do utraty wagi, jest bardzo dokładne. Plus, nie każda osoba ma możliwość dać godzinę dziennie ćwiczeń. W rzeczywistym świecie, łatwiej jest przeznaczyć kilka godzin trzy razy w tygodniu, co robić każdego dnia.

Ponadto niskiej intensywności ćwiczenia – nie jest najlepszym sposobem na przyspieszenie metabolizmu. Oni „spalić kalorie”, tylko tak długo, jak jesteś w ruchu, ale trening siłowy i cardio interwał to tak zwany efekt opóźnionego, który jest w stanie przyspieszyć spalanie tłuszczu i pracować 12-36 godzin po tym, jak wyszedł z pokoju. Wszystko, czego potrzebujesz, aby „po” – niezbyt gorliwym przy stole, wybierać zdrowe pokarmy i wyspać. Zgadzam się, jest to łatwiejsze niż wykroić „godzinę dziennie wychowania fizycznego”.

load...

Z trzech treningów tygodniowo znacznie skrócić czas spędzony w drodze do sali i poprawy jakości życia. I to jest również ważne, aby utrzymać zdrową dietę i przyjemność z nowego stylu życia.

[Powrót do spisu treści]

To nie pasuje do idei trzy treningi w tygodniu

Jednak są ludzie, którzy są w trybie „classic” nie nadaje:

  • Systematycznie angażuje się w hali sportowców, którzy potrzebują „scalić” ostatnie 3-4 kg przed zawodami, albo przenieść się do innej kategorii wagowej. Organizm ludzki jest przystosowany do szkolenia tyle poważne, a nawet duża, ale rzadkie obciążenia może nie wystarczyć;
  • Amatorów robi zbudować ciało model fitness, zwłaszcza Dziewczynka kochanków. Prawdą jest, że spalanie tłuszczu jest zachętą powinny być częściej podana i prostych cięć kalorii będzie działać gorzej; osób
  • Którzy chcą zaoszczędzić więcej suchej masy mięśniowej podczas odchudzania, jeśli problem jest jak „spalić tłuszcz, a nie mięśnie,” zbyt ścisłej diety, z deficytem ponad 300-400 kcal / dzień może tylko zaszkodzić, a pod tym warunkiem, a trzy sesje treningowe w tygodniu,
  • Tych, którzy muszą pracować w sprawie koordynacji niektórych choreografii lub nauczania, a także ludzi, którzy przygotowują się do zawodów wytrzymałości – maraton, triathlon, wyścigi przygody.

[Powrót do spisu treści]

Jak zorganizować szkolenie dla utraty wagi trzy razy tydzień

Istnieje kilka strategii:

„Lekcje grupowe”. Odwiedzić 3 klasy body pump lub gorącym żelazem lub jakakolwiek inna klasa klub, który wykorzystuje światło wzorzystą pręt i średniej wagi. Nie zbliżać się do tego szkolenia z barów ciała „na całe ciało, to nie jest jeszcze całkiem klas mocy. Dlaczego lekcje składające bary? Ponieważ są one doskonale przyspiesza przemianę materii, pomaga poprawić wytrzymałość i jednocześnie wypracować technikę treningu siłowego. Zazwyczaj po tych sesjach ludzie szybko dotarcie do siłowni i osiągać dobre wyniki. Jeśli po tych sesjach pozostają siły, trwa od 20-30 minut na bieżni w umiarkowanym tempie, zaawansowane goście mogą spróbować aerobik trening interwałowy.

„siłownię „- w tym przypadku lepiej jest jeśli moc program piszesz trener zajmować pierwszy rok lub dwa sensu robić podział nie jest, zwłaszcza jeśli mówimy o dziewczynach, mimo wszystko, priorytetem jest zwiększenie zużycia energii, a to jest możliwe tylko w przypadku obciążenia .. . W przypadku dużych grup mięśniowych, mimo wszystko, lepiej połączyć szkolenie dużej grupy z ładunkiem na „małe”, który nie jest klasycznym podejściem -1 dni wstecz i dzień w klatce piersiowej 2 – nacisnąć i stóp dzień 4 – ręce i naciśnij a drugi – z tylnym biceps kolejowych, klatki piersiowej – z triceps i delta – z nóg. A prasa jest pompowana każdy dzień szkolenia, zmieniając natężenie i rodzaj ćwiczeń. Pod koniec sesji, moc, zaledwie 15-20 minut powinien dostać na bieżni lub elipsoidy, i spędzić krótki, ale intensywny (interwał, pofałdowany zwiększyć obciążenie) treningowy.

„Taniec”. W tym przypadku zwykle taniec nie będzie działać. Jeśli konieczne jest jednoczesne dostosowanie kształtu i spalić tłuszcz i zyskać tworzyw sztucznych i rozciągnąć, przejdź do szkolnej pracowni pylonu. Nie bój się rozebrać dla Ciebie nie ma nikogo, zmuszeni do jazdy na scenie – też. Zazwyczaj lekcja trwa 1, 5 godziny, podczas których będzie miał czasu, aby odbierać i ładunek energii i cardio oraz rozciągania. A ten taniec – energia wydatkowaniu sporo rzeczy. Plus, to generuje zaufanie oraz cenną możliwość poruszania się na piętach.

„Wspinaczka”. Jeśli nie pasuje do pylon ze względów ideologicznych i politycznych, a siłownia jest nudna banalne, można starać się być jak ścianka wspinaczkowa. Wybierz „instytucja”, organizowanym przez typ sekcji, musi być trener, a najlepiej – a nawet zajęcia PFD. Szkolenie w tym klubie nie tylko osiągnąć cel utylitarny – schudnąć, zbudować „na sucho” muskularne ciało, ale także znacząco poszerzyć krąg form komunikacyjnych i rozrywkowych.

Ogólnie rzecz biorąc, idealny jest tryb, w którym można odzyskać i czerpać przyjemność z pracy, a nie kierowania się do sali, pod rygorem pozbawienia kolacji. Tak więc, eksperyment z częstotliwością ćwiczeń i masz pewność, aby znaleźć swój „przepis na harmonii.”

load...