Czy wiesz, jak przyciągnąć pieniądze do swojego życia?

Zawartość:

Kto z nas nie chce mieć dużo pieniędzy? Jeździć własnym samochodem, zamiast marznąć w hałaśliwym pociągów. Śniadanie w przytulnej kawiarni, ale nie w ogólnodostępnej kuchni komunalnego mieszkania. Aby wrócić z pracy ocieplanych ścian nie blisko pokoju, prosząc o naprawę i stylowy penthouse z widokiem na rzekę. Wystarczy wyobrazić sobie to życie pełne przygód i luksusu. Czy jesteś gotowy, aby zastąpić go ich życie szare i nudne? Zapomnij o rynkach hurtowych oraz trwającego długu? Zrób sobie przerwę od hałaśliwych sąsiadów i chorób stałych (tak, do leczenia wymaga znacznych środków, które ludzie często nie). Więc pomówmy o tym, jak przyciągnąć pieniądze do swojego życia.

load...

Nie, nie będzie rzucać się na żabie udka (im smakoszy, francuski). A banki rob nie jest również w naszych planach – zostawić je do dalszej współpracy, ponieważ pieniądze będą musiały być przechowywane gdzieś i rosnąć. Nasze projekty są proste i skuteczne. Postaramy się przyciągnąć Przepływy pieniężne moc myśli i zmienić niektóre ze swoich przyzwyczajeń. Po pierwsze, należy rozważyć najprostsze przepisy w celu poprawy rodziny samopoczucie.

Gospodarka musi być oszczędne

Powiedz mi, jeśli dużo pieniędzy pozostanie aż do następnej wypłaty, jeśli jesteś w pierwszej tercji dnia po pracy? I to nie jest konieczne wykazanie, że pięciu par rajstop nylonowych w lutym – udanej akwizycji. Albo zarobić zapalenie albo uchylić kupiony w szafie na kilka miesięcy. Te ostatnie, oczywiście, być bardziej uzasadnione, chociaż zakup powoduje wiele wątpliwości.

Wniosek jest taki – nauczyć się oszczędzać. Aby to zrobić, w każdym miesiącu utrzymać rachunkowość domu (nie trzeba zaprezentować się w horror typu „nerd” z notesem i długopisem w ręku, dziś istnieje wiele programów w formie elektronicznej). Ponadto przygotowano szczegółową listę nadchodzących zamówień (rajstopy nadziei stamtąd zostały usunięte). Nawiasem mówiąc, lepiej iść na zakupy w dzień po szefa o swoim szczęśliwym zasłużony wynagrodzenia. Jednocześnie podejmuje wszystkie pieniądze, nie jest to bezwzględnie konieczne. Oblicz, ile w przybliżeniu będzie musiał spędzić w sklepie, i wziąć trochę więcej. Lepiej jest iść do brakujących rzeczy znowu kupić wiele rzeczy niepotrzebnych.

load...

Mówiąc o błędzie. Co w szafie rzeczy, które nigdy nie zostały uszkodzone lub zużyte kilka razy? Ale im pieniądze zostały wydane. Więc spróbuj oprzeć się pokusie, aby kupić spódnicę, która z pewnością nie jest Twój styl lub jasny pomarańczowy worek gdy masz absolutnie żadnego ubrania podobny odcień. Rozciąga rękę do torebki? Chciałbym zrobić kolejny szał? Pobyt. Zadaj sprzedawcy odłożyć swoje ulubione rzeczy i „spędzić noc” z myślą o nowej rzeczy. Jeśli worek rano pomarańczowy nie wydaje ci szalony pomysł, a potem biec do sklepu. A jednak. Jeśli rozpaczliwie nie mieszczą się w budżecie, konieczne jest, aby nie myśleć o gospodarce, a nad miejscem, gdzie można jeszcze zarobić. Być może problem tkwi w pozycji przychodów niż kosztów.

Gdzie trzymać pieniądze

Teraz będziemy rozmawiać …. Nie, nie chodzi o banki. A jeśli chodzi o torebki. Po tym wszystkim, są one zazwyczaj przechowywane uczciwie zarobione fundusze. Ale kiesa podobni. Staraj się nie skąpić na tym akcesorium, a na pewno nie wpakować rachunek po kieszeniach. Zostaw to „zaszczytne Misja” mężczyzn, którzy kategorycznie nie noszą torebki, ale w sklepie w godzinach kopania znaleźć odpowiednią ilość pieniędzy. Niech kopania i będziemy nabywać dla siebie nowy i, co najważniejsze, prawo torebkę. Wszakże nawet kolor sprawach pomocniczych. Uważa się, że finansowa samopoczucie wyciąga portfel czarny, brązowy lub czerwone odcienie. Pamiętaj, aby umieścić w nowym akcesorium „beznadziejny” dolara.

Mamy Spieszę rozczarować fanów zdjęć w portfelu. Mocą ludzkiego Eksperci uważają, że większe wykorzystanie nie będzie uśmiechnięty syna kagańcu, i wizerunek Jerzego Waszyngtona. Dlatego wymienić zdjęcia swoich bliskich na wspomnianej dolara. Teraz do formy. Sama torebka powinna być taka, że ​​banknoty w pamięci nie są wygięte. Nawiasem mówiąc, to akcesorium jest plus. Łatwo jest znaleźć odpowiedni rachunek.

Miłość pieniądze

Jest to bardzo ważna zasada. Po tym wszystkim, pieniądze ma swoją własną energię, i to w każdym przypadku odpowiedzi na swoje myśli, nieważne jak myślisz o oszczędności jest dobry czy nieskończoność narzekać na brak pieniędzy. Dlatego, podobnie jak wszystkie jego pieniądze. Sięgnij ustawy z torebki, przeliczenia, określoną w odpowiedniej kolejności. Ale to nie wystarczy do finansowego dobrobytu. Jeśli chcesz obfitości i dobrobytu, nie możemy mówić o pieniądzach źle. Wyrażenie, że pieniądze brudny, wymyślił jakiegoś biedaka, więc nie pozwól rozmów takich stwierdzeń.

Niektórzy ludzie są tak wrażliwe na ich oszczędności, które myją ręce przed liczyli rachunki, a podczas procesu rozmowy z pieniędzmi. Od strony, oczywiście, ten obraz jest dość dziwne, ale według większości z tych ekscentryków pieniędzy, aby odwzajemnić. Nie, oni nie rozmawiają z właścicielem. I nie przychodzą do niego w krysztale torebce jasne. Ale oddają ich wygląd znacznie częściej niż whiners którzy są stale niezadowolony z czegoś.

Prawo przyciągania i wizualizacja

Teraz pomówmy o tajemnicze i niewyjaśnione prawa przyciągania pieniędzy. Jednym z nich jest tak zwana „Prawo przyciągania”. Istotą jest to, że przyciągamy to, co większość myśli. A jeśli myślisz o niezapłaconego kredytu przez cały dzień, to jest kredyt ma realizować. Konieczne jest dla Ciebie? Lepiej jest myśleć o tym, jak wspaniałe będzie odpocząć w lecie na jakimkolwiek zagranicznym ośrodku. Gdzie chciałbyś się rozgrzać zmęczona wiecznym ciele zimno? W Bułgarii? Na Cyprze? Albo nawet na Malediwach? Nie powstrzymać swoje pragnienia. Na prawo przyciągania, nic nie jest niemożliwe. Ale aby przyciągnąć dobrobyt mechanizm działał bez zarzutu, wskazane jest, aby wezwać pomoc drugiego prawa. Wizualizacja.

Musisz być bardzo jasne, co chcą. Poczuj się jak gorący piasek pali swoje nogi. Jak to dotyka ciała mokrym ręcznikiem i oparzenia gardła lodowate mojito. Prezentowane? Co czujesz na to? Gorycz braku pieniędzy? Albo z tym, co nieporównywalne błogość, która pokrywa się z nami natychmiast, jak tylko krok na święta świętej ziemi? Jesteśmy przekonani, że w czasie snów (nazwijmy to, że) nie sądzę, że wszystko zarobiłeś reprezentowane jedynie na mojito.

Cieszył się, co widział, prawda? Teraz, sprawiają, że reguła powtórzyć tę wizualizację, aby wzmocnić efekt. Nie można po prostu marzyć i wierzyć, że tego lata nie będzie opalać się w kraju i za granicą w słońcu na leżaku pomyślenia. Można nawet oglądać swój strój kąpielowy lub książkę paszport. I co najważniejsze – udać się do biura podróży. Zadaj cenę biletu, przejrzeć broszury. Jesteśmy przekonani, że podróż będzie cenionych znacznie bardziej realne niż myślisz na ten temat. A pieniądze na jej tam. Najważniejsze – uwierzyć.

Nie gromadzą. Ważne jest, aby zwiększyć

Załóżmy, że zapisując dodatkowe zarobki i elementarnego pragnienia Get Rich zgromadzone N-th sumę pieniędzy. A ty im wierzyć (bez przerwy z czystymi rękami) i rozmawiać z rachunkami i masz prawo torebkę. Ale to nie wystarczy. Pieniądze powinny pracować. Jak dokładnie? To pytanie, które lepiej ekspert finansowy odpowie. Wiemy jedno: w portfelu (w trzy-litrowy słój, pościeli lub przyszyta do kieszeni) pieniądze nie mnożyć. Również w inny sposób. Tak więc zastanowić się, jak można stracić ostatni ich mnożenie bez ryzyka. Ktoś wkłada pieniądze w banku na procent. Ktoś kupuje biżuterię. Ktoś kupuje nieruchomości. I wszystkie one są same w sobie. Nie można powiedzieć o amatorzy umieścić swoje oszczędności w dzbanku.

Dowiedz się, jak zarabiać

Ponownie wracamy do mówili prawdę. Za mało pieniędzy? Chciałbym mieć lepsze życie? Znaleźć inną pracę, iść na szkolenia, zmiany zawodu. Ostatecznie, spać mniej. Często nasz dom z powodu kryzysu finansowego jest tylko fakt, że jesteśmy zbyt oszczędzając siebie i tak trzymali się ich sposób życia, że ​​jesteśmy o wiele łatwiej zapisać niż iść do jakiejś ofiary. Zrozum, że samopoczucie nie zmieni, dopóki nie zrobić krok w kierunku nowego życia. Więc idź na całość!

Niech pieniądze przynoszą tylko szczęście i komfort.

load...